Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Yıl boyunca tatilin ne demek olduğunu görün!

Cephe Otel | Lucky Bansko

Orada bulunmuş kişilerin yorumları – Trip Advisor ile deneyimi paylaşan ziyaretçilerin mükemmel derecelendirmesini görebilirsiniz. Ayrıca otel referanslarını yurtiçi ve yurtdışında da ekleyebiliriz. Bulgaristan Belediyelerinin portali tarafından Bansko’da en iyi otel için 2013 ve 2014 yıllarında  üst üste iki yılda aday gösterildi. Ayrıca, uluslararası tur operatörü TUI, İngiltere tarafından verilen Bulgaristan’daki tüm oteller arasında en yüksek notu aldı. Ayrıca Lucky Bansko oteli, ünlü Amerikan Luxury Group’una alınmıştır ve bu grupta lüks premium otellerine doğrudan erişimde tartışmasız liderdir!

Bütün bunlarla birlikte, hem yaz hem de kış boyunca sayısız eğlence teklifinden – hem otel hem de doğada – harika duygular ve anılarla dolacak tekliflerden seçebileceksiniz.

Stüdyo Lux, otelde | Lucky Bansko

Apartotel Lucky Bansko Spa & Relax, eksiksiz bir aile tatili için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır. Tekliflere bakarken fark edeceğiniz ilk şeylerden birisi, büyük ailelerde çocuklar ücretsiz kalırlar . Sadece bu değil- ebeveynlerin sakinliği ve çocukların eğlenmesi A’dan Z’ye kadar düşünülmüştür! Profesyonel bakıcılar ile ve kaydıraç, tırmanma yeri, sağlıncaklar, elektronik oyunlar ile modern çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Daha büyük olanlar için bilgisayar alanları var. Bu beş yıldızlı otelde her şey, otel alanındaki kırılmaz pencerelerden zemin halılarına kadar, uluslararası gereksinimler açısından çocukların güvenliğine göre yapılmıştır. Kısacası, bu sakin bir şekilde, çocuklar için bir otel olduğu söylenebilir!

Doğal olarak, aynı zamanda yetişkinlerin rahatı içinde düşünülmüştür. Lüks ve ferah stüdyolar ve daireler, alıştığınız hiçbir şeyin eksikliğini hissetmemenizden emin olmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyle donatılmıştır. Mutfaklar öylesine döşenmiştir ki, her ev hanımını etkilediler ve ev mobilyaları için bir model haline gelebilirler. Lüks banyolar, TV, internet, telefon – bu kendini açıklayıcı niteliktedir. Her ihtimale karşıda bir faks makinesi, yazıcı, fotokopi makinesi bulunan büro hizmetleri olsa da, tatile olduğunuz sürece bunlar gerekmemelidir …

Stüdyo ve daire dışında seçebilirsiniz- SPA prosedürleri, yüzme havuzu, ısıtmalı şezlonglar, jakuzi, sauna, buhar banyosu, hidromasaj ve vb. Ve iki lüks restoran – Le Bistro ve Leonardo – harika ve rahat bir atmosferde nefis mutfağı sunar. Burada da çeşitlilik öngörülmüştür. Le Bistro’da hem geleneksel hem de uluslararası yemekler sunulmaktadır. Leonardo, yemeklerin orijinal İtalyan yemek tariflerine göre  yapıldığı ve orijinal İtalyan ürünlerinin hazırlandığı bir İtalyan restoranıdır. Bir gösteri pişirme var, bu yüzden eğer merak ediyorsanız, yapılışı seyredebilirsiniz. Ayrıntılı olarak bu beş yıldızlı otelde hizmet mükemmel açıklamak gereksizdir.

Otel dışında eğlenmek için çok teklifler vardır – dağlarda spor, piknik veya dağda yürüyüş, binicilik, avcılık, balık tutma, benzersiz doğal turistik yerlere geziler, sayısız kültürel, mimari ve tarihi anıtlar, bunların bazıları benzersizliğinden dolayı UNESCO’nun himayesindedir.

Lucky Bansko otel’in tekliflerini kontrol edin ve gitmek için mevsimleri seçiniz ki yılın herhangi bir zamanında gerçek tatil ne olduğunu görünüz!