Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Sihirli Yılbaşı kutlamalarına hazırlanın!

Lucky Bansko kış cephesi

2016 yılının sonlanması için “çivi çakacak” ve 2017 yılınnı süper bir başlangıçı olacak Yılbaşı akşamı istiyorsanız, “Lucky Bansko”nun teklifine bakın. Aile olarak gidebilirsiniz, arkadaşlarınız ile veya meslektaşlarınız ile – nasıl isterseniz.

Sihirli show programı, şarkılar, danslar, folklor ile özel program Yılbaşını coşturacak ve ondan sonra tüm isteklerinizi yerine getirecek sabahlara kadar disko başlıyor.

Aslında “Lucky Bansko”nun Bansko’da Yılbaşı teklifi sadece Yılbaşı akşamı için değil, 29 aralıktan 3 ocak gününe kadar muhteşem günleri içermektedir. Konfor ve lüks içinde dinleneceksiniz, birçok eğlenceler ile eğleneceksiniz.
Bansko’da bu lüks otelde ki koşullar dinlenme ve eğlence için tüm uluslararası standartlara uygundur. En yeni uluslararası ödülü ise Balkanların 2016 yılı için Dağ oteli ödülüdür.
Göreceksiniz ki, Bansko’da bu otelde herşey alışkanlıklarınıza uygundur ve herşey lüks bir ortamda teklif edilir. TV, internet, filmli kanallar için detaylı anlatmak gerekmez – bunlar mutlaka vardır. Modern ve lüks örneği olarak banyolar ve mutfak kısımları gösterilebilir.

Banyolarda telefon ve SOS sistemleri bile vardır, mutfak kısımlarında ise modern teknik ve hatta çatal kaşık bıçak setleri bulunmaktadır. Sadece seçmeniz gerekir – stüdyo veya apartman dairesi.

Ayrıca spor salonu, suyun sıcaklığı 33 derece olan havuz, sauna, jakuzi, buhar odası kullanabilirsiniz. Tabi ki, çocuklar için de düşünülmüş, sizin huzurunuz için de, eğer ailece giderseniz – hem “onlar istediklerini alsınlar”, hem siz de kendinize dikkat çevirebilesiniz.

Bansko'da kayak pistleri haritası

En küçükler için yemek, bezler, biberonlar, yürüteçler, arabalar sağlanmıştır. 3-6 yaş arası çocuklar için çok oyuncaklı donatılmış oyun alanı vardır, profesyonel bakıcılar da sağlanmıştır. Bilgisayar odası, daha büyükler için iki bilgisayar alanı, bilmeceler ile iki puzzle odası, 40’dan fazla elektronik aile oyunları.

Bu beş yıldızlı otelde Yılbaşı kutlamalarında eğlence fırsatları burada bitmiyor. “Lucky Bansko”da kalarak eğlenceler ile dolu kayak tatili de yapabilirsiniz. Otel donatım, kayak eğitmeni, teleferik ve pistlere ücretsiz taşıma, ve resepsiyondan alabileceğiniz kayak kartları.

Bu inanılmaz tatil ve eğlence günlerinden sonra daha fazla adrenalini arttıracak Yılbaşı gecesi geliyor. 31 aralıkta kutlama saat 20.00’da başlıyor, zengin, lezzetli ve harika bir menü ile.

İvoks sihirleri, “Elan” düeti, “Ы” Rusya triosu, Avrasya dans şovu, otantik yerel folklorü iyi vakit geçirmeniz için yardımcı olacaklardır. Şarkıcı Kali özel olarak katılacak, show programı ise disko sunucuları ile sabah saat 4’e kadar devam edecektir.

Ve bir sürpriz daha – 1 ocakta otel Razlog şehrine kadar ve geri istikamette taşıma düzenliyor, ve kuker festivaline katılmanızı sağlıyor!

Bu arada – çabuk olun, “Lucky Bansko”da Yılbaşı kutlamaları rezervasyon ile yapılır!