Rekabetçi ruh

Güzel doğa ve temiz havadan başka, Bansko açık ve kapalı alanlarda çeşitli oyunlar için tasarlanmış alanlara sahiptir.

Unutulmaz anlarınızı Bansko'nun en iyi otelinde yaşayınız – apart hotel Lucky Bansko.

Lucky Bansko Aparthotel SPA & Relax | PaintballLucky Bansko Aparthotel SPA & Relax | Teambuilding faaliyetleri

Eğelnece ve ekibinizi için en popüler fırsatlar aşağıda yazılıdır:

Paintball – Bansko'da bulunan küçük oyun sahasında paintball'un ne olduğu hakkında en iyi anlarsınız ve sahada takımınızı en iyi nasıl sıralamanız gerektiğini öyrenirsiniz. Ormanda'da oyunlar sunmaktayız, bu oyunlar barbekü eşliğinde yaz mevsiminde aktif dinlenme için mükemmelr fırsattır. Sizin isteğiniz üzere Lucky Bansko atraktif ve eğlenceli ödüller ile tematik turnuvalar düzenleyebilir.

Mantık, hız ve teknik oyunları – her Team building'din ayrılmaz parçası katılımcılara kişisel özelliklerini gösterebilecek ve aynı zamanda ekipte çalışma becerilerini sergileyebilecek özel oyunlar düzenlenir.  
Sayısına göre ekip takımlara ayrılır ve her bir takım görevlerini alır. Genelde her takım liderini seçer ve bu seçilen liderlik özelliklerini ve gergin zamanlarda önemli kararlar alma becerisini deneyebilir. Temel amaç ekip ruhu oluşturma ve komunikasyon, güven, birlik, kişisel geliştirme ve profesyonel özelliklerini geliştirilmedir. Firmanızın belirli ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacak oyunların düzenlenmesinde profesyonel ve bireysel yöntem uygulamaktayız.