Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Neden Bansko’da kış tatili yapmanız gekektiğine bakınız

Burada sanki hala iiznlerin yaz mevsiminde kullanılması popülerdir. Bu şekilde birçok insan kış sezonunda dağ’da aile tatilinin ne kadar güzel ve hoş olabileceği şansını kaçırıyor. Eğer bunlardan biri iseniz bu kaçırdıklarınızı daha bu sezon kazanabilirsiniz – aralık ayının başından nisan ayının ortasına kadar.

Çocuk oyun alanları | Lucky Bansko SPA & Relax

Bansko’da tatil seçiniz – bu Doğu Avrupa’nın önde gelen kayak tatil yeridir ve bu herhangi birinin değrlendirmesi değildir, otoriteli “Financial Тimes”ın sınıflandırmasında belirtilmiştir. Bansko’da ise Apart otel “Lucky Bansko”ya bakınız – bu beş yıldızlı oteli seçmeniz , dağ’da birçok maceralar ile otelde konfor ve çeşitli eğlenceler arasında sizlere tam relax garanti etmektedir. “Lucky Bansko”da teklifler ile tanışınız – Noel tatilleri için, Yılbaşı, kayak tatili için, otelin yeni SPA merkezinde tedavi, güzelleştirme ve gençleştirme prosedürleri için, profesyonel bakıcılar ve animatörler tarafından küçük çocuklara sağlanan bakım için. Daha sonra tüm yakınlarınıza tavsiye edeceğiniz önde gelen uluslararası standartlarına göre unutulmaz tatil sunulduğunu göreceksiniz.

Bansko’da kayak pistlerinin uluslararası kayak yarışmaları için resmi olarak onaylandıklarını duymamış olamazsınız. Yani, bu önde gelen kayak tatil yerinde ki donanım, bakım, güvenlik v.b. gibi şeyleri anlatmak gerekmiyor. Sadece şu söylenebilir ki, kayak pistlerine erişim ve orada ki eğleneceler için “Lucky Bansko”da özel kayak tatili için paketler sunulmaktadır, pistlerde ise, hem yeni başlayanlar için, hem de daha tecrübeli olanlar için aksiyon garantilidir, ve bunun için profesyonel antrenörler sağlanmıştır.

Apart otel “Lucky Bansko”da kış aylarında sizleri neler bekliyor? Konfor, lüks, rahat bir ortam.

Lüks odalarda 5 yıldız | Lucky Bansko SPA & Relax

Ve tabi ki – herkes için tercihlerine göre eğlenceler – bilgisayar oyunlarından, lobby bar’da ki bilyardo’dan müzik ve danslara kadar – tatilinde bir insanın isteyebilceği herşey. Aile oyunları da var – 40’dan fazla tür özel elektronik masalarda –  Belote, Kızma birader v.s. Çocuklar artık büyümüşler ise ve sizinle oynayacak kadar “büyükler” ise, onlar için otomatik elektronik cihazlar ile iki ayrı bilgisayar alanı bulunmaktadır. Bilgisayar oyunlarını da tercih edebilirler. Daha küçükler için – 3 ve 6 yaş arası çocuklar için uygun seçilmiş çeşitli oyuncaklar ve eğlenceler ile atraksiyonlu çocuk alanı bulunmaktadır, küçükler için ise ücretsiz olarak profesyonel bakıcılar ve  animatörler sağlanmıştır. En küçükleri için de düşünülmüştür – bebek arabaları, yürüteçler, potlar sağlanmıştır.

Siz, herşeyin yanısıra, ayrı kozmetik stüdypsu olan “Lucky Bansko”’da yeni SPA merkezinde relax keyfini çıkartabilirisiniz. Bu SPA merkezinde herşey en modern modele uygundur – cihazlardan, hem bayanlar, hem de baylar için uygun terapi metodiğine kadar. Aslında, burada tekliflerin arasında çocuklar için olanları da var – tedavi amaçlı ve relax masajları, ve terapiler.

Otelde konaklama için stüdyolar ve apartman daireleri lüks otelde bulabileceğiniz en iyisidir – geniş, aydınlık, modern donatılmış alanlar, murfak kısımları ise, “kitabına” göre donatılmış, fransız kozmetiği ile lüks banyolar. Ve doğal olarak – ünternet, TV ve telefon. Yemek için de seçim var – mükemmel hizmetleme ve yemeklerin hatrika lezzetleri ile “Leonardo” restoranında orjinal itallyan mutfağı ve “Le Bistro” restoranında Avrupai ve ulusal bulagr yemekleri.

Ve kış süsünü unutmayalım – daha girmeniz ile sizlerde hoş bir hava yaratacaktır – geyikler, kızaklar, karların içine gömülmüş ağaçlar, yıldızlar, kutup ayıları…Apart otel “Lucky Bansko”nun kış sezonu için tekliflerine bakınız – indirimler de var, ücretsiz hizmetler de, mükemmel bir kış tatili için seçiniz ve rezervasyonunuzu yapınız!