Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Lucky Bansko SPA & Relax, İstanbul’da Düzenlenen Prestijli EMITT Fuarında Göz Doldurdu

Doğu Akdeniz bölgesindeki en prestijli fuarlardan biri olan EMITT, bu yıl 25 ila 28 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. Sadece kaliteli kayak turizmi imkanlarıyla değil, tüm yılı kapsayan turistik belde olma potansiyeli ile forum misafirlerini kendine çeken Lucky Bansko SPA & Relax standı, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Lucky Bansko SPA & Relax’ın Türkiye, Arnavutluk, Kosova, Azerbaycan, Kazakistan ve diğer ülkelerden yeni partnerleri, benzersiz SPA ve wellness turizmi imkanlarından olduğu gibi, popülaritesi gitgide artan zayıflama ve detoks için Bansko Ayurveda Klinik ve LuckyFit, yoga kursları, tatil ve relax için cazip tatil paketleri ve LuckyKids çocuk programı gibi öneri ve programlardan da çok etkilendi.

EMITT 2018'de İnsanlarla Kalabalıklar | Lucky Bansko EMITT 2018, İstanbul | Lucky Bansko EMITT 2018'e eğlenceli | Lucky Bansko

Bu sene 22’ncisi düzenlenen Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında, 106 ülkeden toplam 1065 katılımcı boy gösterirken, standlar 50 binden fazla kış sporları, SPA ve gıda turizmi tutkunu tarafından ziyaret edildi.

Bansko’nun fuardaki genel katılım stratejisinin motivasyon kaynağı, beldenin, kaliteli kayak turizmi ile birlikte SPA hizmetleri ve yeme içme turizmi alanında da bütün yıl boyunca dolu dolu ve eğlenceli tatil keyfi sunan bir merkez, tanınan ve tercih edilen bir festival, doğal, alternatif ve kongre beldesi olarak yer etmesi arzusuydu.