Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Летен музикален фестивал Банско Бийт

Yaz tatilinizin her anını eğlenceli ve zevk alan insanlardan biriyseniz, Bansko tam size göre.

Tatil beldesi sadece dağ sevenler , mutfak ve tarihi turizm için çok fazla eğlence sunmakla kalmaz, aynı zamanda yaz müzik festivallerinin başkenti olmuştur.

Uluslararası Caz Festivali , Opera Müzik Festivali ve Bohemian Fest Bansko gibi geleneksel müzik festivalleriyle birlikte tatil beldesi, yıllardır dünyanın dört bir yanından etnik, pop, hip-hop, alternatif ve R&B müziğinin hayranlarını kendine çekiyor. Bansko Beat Yaz Müzik Festivali .

Bansko Beat, Bansko’da düzenlenecek en genç festivallerden biri ancak ilk baskısı ile izleyicinin ilgisini çekti. Festival Temmuz ayında gerçekleşecek ve müzik etkinliğinin organizatörleri Bohemia Enterprises, Bansko Belediyesi ve Etkinlik bölgesi.

Банско Бийт ежегоден фест | Lucky Bansko

Başlangıç ​​…

2014 yılında, Bohemia Enterprises , Bansko Belediyesi ile birlikte şehirde alternatif, etnik, pop, hip-hop ve R&B müziği hayranlarını çekmek için bir müzik etkinliği düzenlemeye karar verdi. Organizatörlerin fikri , Bansko Beat Yaz Müzik Etkinliği’nde Bansko’yu iki gün boyunca birlikte sallamak için hem bilinmeyen sanatçıları hem de grupları, birçok popüler grubu ve dünyaca ünlü sanatçıları davet etmektir .

Bansko Beat’in ilk baskısı bir sonraki yaz Temmuz ayında gerçekleşti ve büyük bir başarıydı.

Bansko Beat ile James Arthur

Festivalin organizatörleri seyirciyi görünüşüyle ​​harcayan çok yetenekli İngiliz sanatçı James Arthur’u çekmeyi başardı . İngilizler, 2012 yılında İngiltere’deki X Faktöründe yer aldıklarında ve o zamandan beri dünya listelerinde yer almadıklarında popülerlik kazandılar.

James Arthur’un şimdiye kadar yayımlanan tek bir albümü var, ancak hayranları her gün artıyor. Bu nedenle, Bansko Beat Yaz Müzik Festivali’ndeki görünümünün Bansko’yu baştan aşağı sallaması şaşırtıcı değildi ve hayranları daha da arttı.

Mo ‘Kalamity ve The Wizards’lı Reggae sanatçıları Bansko Meydanı’nı nazik, melodik ve davetkar aşk şarkılarıyla elektriklendirdi. Mo ‘Kalamity ve Wizards’ın son derece ritmik izlerinin sesleri altında, Bansko açık alanda şarkı söylüyor ve dans ediyor.

O gece kasabada birçok yeni aşk doğdu ve bunun en büyük suçlularından biri Mo ‘Kalamity ve The Wizards’lı Fransızlardı.

Bohemia Enterprises, Shawn Lee’nin Ping Pong Orkestrasına katılmak için cazip gelebildiğinden, iyi film müziği hayranları da hayal kırıklığına uğramadı.

Bunun dışında Shawn Lee tarafından yaratılan oluşumu, onun albümü çok dünya çapında popüler ve bizim Amerikan filmlerinde ve “olarak serisi fanlar ve müzikal ayarı arasında popüler yayımladı CSI”, “Malcolm”, “Ocean’ın Eleven” ve diğerleri.

Tüm dünyaca ünlü ünlülerin yanı sıra, genç pop, rock ve alternatif gruplar bu müziğin hayranlarının kalbini ısıtmak için Bansko Beat sahnesine gitti.

Ayrıca en iyi popüler olmayan grup için bir rekabet vardı , bu da genç müzik sanatçılarına Bansko misafirlerine ve sakinlerine neler yapabileceklerini göstermek için bir teşvik verdi.

Bansko Beat Yaz Müzik Festivali’nin ilk baskısına Milenita, Küçük Ejder, DJ Desy ve Bay gibi birçok Bulgar ve uluslararası sanatçı katıldı. Festival sahnesinde tamamen pes eden Vagabond, Sensimillianz ve diğerleri.

Atmosfer patlayıcıydı, moral bozuldu ve müzik olayının sonunda modern müziğin hayranları bir sonraki müzik olayının ne zaman olacağını merak ediyorlardı.

Ненчо Балабанов на Банско Бийт

Ve geç değil …

Bansko Beat Fest’in bir sonraki baskısı daha da gürültülü, daha titrek ve daha heyecan verici bir hale geldi. ” Bansko Beat Müzik Deneyimi “, genç oyuncuların X faktörü üzerinde performans göstermesini mümkün kıldı ve müzik şovunun sunucusu Nencho Balabanov , izleyiciyi sıkılmadan bırakmadı ve iki gün boyunca müzik festivalinde alkışlandı.

Yetenekli oyuncu, festivalin güzelliğine, bu tür etkinliklerin mükemmel bir ev sahibi olarak değil, bir müzisyen olarak da, Bansko’nun Restart remixinin performansı ile seyircilerine harika bir sürpriz sundu .

Modern müziğin sanatçıları daha da fazla sayıdaydı ve etkinliğe özel olarak gelen hayranlar Bansko’nun meydanını, stadyumunu ve sokaklarını doldurdu.

Loreen, Laris gibi dünya yıldızları etkinliğin başlıklarıydılar ve festival sahnesinde ortaya çıkmalarıyla sahneyi oldukça anlaşılır bir şekilde ısıtdılar.

Loreen’ın kalın, unutulmaz sesi Bansko Meydanı’na doğru sürüklendi ve hayranları onunla birlikte şarkılarını söyledi. Fas doğumlu yakışıklı İsveçli sanatçı, 2004 yılında Idol İsveç’e katılmasından bu yana dünya müzik sahnesinde ortaya çıktı ve o zamandan beri dünya standartlarında bir çok müzikal yetenek kazandı.

Hiçbir şey, sadece Loreen gibi sıra dışı bir müzisyen , izleyiciyi sesiyle seçtiğinde, Bansko Beat’ta olmakla kıyaslanamaz .

Laris, dünya çapında bir hit haline gelen “Dale Papi” adlı şarkısıyla müzik sahnesinde göründüğü andan beri en sevdiği Balkan sanatçılarından biri oldu.

Romen pop sanatçısı fırtınalı alkışlarla karşılandı ve sayısız hayranı Balkan pop hitleri ile birlikte şarkı söylemeyi bırakmadı.

Fransız sanatçı Cesar , hiçbir kızın kalbini kayıtsız bırakmadı. Virtüöz sanatçının başyapıtları, izleyicileri, her şeyin AŞK olduğu şehir olan Paris sokaklarına taşıdı.

En ilerici Bulgar grup Nu / Ane’nin sanatçıları tutkulu hayranları tarafından hepimizin yakında olmasını umduğumuz dünya yıldızları olarak karşılandılar.

Genç grubun zaten arkalarında çok sayıda performans var, Bulgaristan ve yurtdışında birçok müzik festivaline katıldı ve Bulgaristan konserleri sırasında Sinoptik’i ısındı .

Nu / Ane yıldız olarak karşılandıysa, Crisco’nun görünümü Sofya’da duyulması gereken neşeli şerefe ile kutlandı. Hip hop, pop, rap ve dans sanatçısı, modern müziğin en sevilen Bulgar sanatçılarındandır.

Crisco yıllardır yerli müzik tutkunlarının kalbindeydi ve Yıllık Müzik Ödülleri’nde BG Performer Ödülü’nü kazandıktan ve X Faktörünün Jüri üyesi olduktan sonra, izleri yurtdışında bile daha popüler ve tanınıyor.

Hip hop ve rap sanatçısı, en popüler hitlerini tamamlayarak ve müzik hayranlarının kalbini derhal yakalayan yeni şarkılarını tanıtarak Bansko’daki hayranlarını sevindirdi.

Bansko Beat Yaz Müzik Festivali’ndeki Bulgar pop ve rap sanatçıları arasında BG Radio Yıllık Müzik Ödülleri’nde BG Debut ve BG Song Ödülü kazanan çok yetenekli Mihaela Marinova vardı .

Yerli sanatçı yeteneğini açığa vurmak üzereydi, ancak zaten en sevilen Bulgar sanatçılar arasında yer almak istiyor. “Don’t You Enough” adlı şarkısı 2016 yılındaki Bulgar müzik listelerinde 2. sıraya yükseldi ve birkaç ay boyunca bu pozisyonda kaldı.

X faktörünün en sevilen ve karizmatik katılımcılarından biri olan yetenekli Dara, müzik festivalinin sahnesinde de görünmedi. Dara’nın benzersiz sesi , ritmik sesi ve sahneye hakim olma yeteneği Bansko Meydanı’nı havaya uçurdu ve hayranları gösterinin sona ermesinden çok sonra alkışladı.

Sanatçı, hem genç hem de yaşlı nesile hitap ediyor, çünkü usta Bulgar folklorunun unsurlarıyla modern hip-hop müziğinin sesini ustalıkla birleştiriyor.

Jeanne Bergendorf’ın kim olduğunu bilmeyen biri varsa , o zaman ya Bulgaristan’da yaşamıyor ya da dünyanın geri kalanıyla bağlantısı olmayan bir yerde yaşıyor… ya da sadece Bansko Beat Yaz Müzik Festivali’ne katılmamış .

Банско Бийт фестивал с изпълнители

Ünlü ama çok yetenekli pop sanatçısı Bansko izleyicisinin kalbini, hitlerinden biriyle eritti , yetenekli genç şarkıcı Musa ile en popüler şarkılarından biri olan Time’ı asla başaramadı .

Yaz müzik festivaline katılanlar , benzersiz pop ve opera müziğiyle izleyicilerin kalbini ve diğer genç X Factor müzik umutlarıyla bir araya gelen benzersiz Stephen Achichor , Kıbrıslı sanatçı Christiano Loizou’yu içeriyordu .

Ayrıca Bansko Beat Yaz Müzik Festivali’nde hayranlarını bulan etno ve alternatif müziğin temsilcileri de vardı.

Bansko Beat, Temmuz ayının ortasında iki gün üst üste tutulur, olay yerinin meydanda olması ve en iyi bölümünün festivalin tamamen ücretsiz olması.

Arkadaşlarınızla eğlenmeyi, açık havada şarkı söylemeyi ve dans etmeyi seven bir insansanız, yaz aylarında Bansko size çok çekici gelecektir. Ayrıca, hit ve yeni hip hop, pop, alternatif veya R&B canlı müzik parçalarını izlemek veya en sevdiğiniz sanatçıları yakından izlemek istiyorsanız, Bansko Beat Yaz Müzik Festivali’nin bir sonraki baskısını kaçırmayın.

Şaşırtıcı derecede güzel bir yerde dinlenmeyi reddetmeyi, en sevdiğiniz müziğin ve sanatçıların iki gününün keyfini çıkarmayı (ve tamamen ücretsiz) kim seçebilir ve Banskali’nin muhteşem misafirperverliğinden yararlanabilir?

Vazgeçmeyeceğiz ama eminiz. Bansko Beat gerçekten genç bir müzik festivali, ancak çok hızlı bir şekilde popülerlik kazanıyor ve önümüzdeki yaz sanatçıların daha da büyük olacağından, partinin daha hareketli ve büyüleyici olacağından ve hitlerin daha sıcak olacağından emin olabilirsiniz.

Yazları Bansko’da böyle büyük pop, hip hop, ethno, R&B ve alternatif müzik yıldızları toplandığında kimin umrunda?