Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Dağda Yoga ve Şifalı Bitki Toplama ile Enyov Den Günü Kutlaması – 23-25.06.2017

Enyovden Günü Lucky Bansko Spa & RelaxEnyovden Günü, yaz gündönümü ve sabah gün doğmadan toplanan şifalı bitkilerin iyileştirme gücü ile bağdaştırdığımız bir bayramdır.

Bu günde HomeYoga.bg ve Fitolek, Lucky Bansko Spa & Relax***** Apartotelde muhteşem bir yoga haftasonu düzenleyeceklerdir.

Enyovden Günü, yaz gündönümü ve sabah gün doğmadan toplanan şifalı bitkilerin iyileştirme gücü ile bağdaştırdığımız bir bayramdır.

Bu günde HomeYoga.bg ve Fitolek, Lucky Bansko Spa & Relax***** Apartotelde muhteşem bir yoga haftasonu düzenleyeceklerdir.

Şanslı Bansko Enyorden tatil  Şanslı Bansko gündüzün Enyovden Günü

Kısaca kursun ne içerdiği:

  • Otelde iki 90 dakikalık yoga uygulaması
  • Lucky Bansko SPA & Relax Tuz Odasında iki güdümlü meditasyon.
  • Lisanslı dağ rehberi önderliğinde dağ yürüyüşü. Şifalı ot toplama.
  • Açık dağ havasında nefes teknikleri.
  • Şifalı otları tanıma ve tartışma (bitki terapisti ile)
  • 5 yıldızlı lüks ve ülkenin en iyi spa merkezlerinden biri

Kurs katılımcıları otele cuma günü gelecek olup, akşam yemeğinden sonra otelin Tuz Odasında ilk meditasyon uygulamalarını gerçekleştireceklerdir. Meditasyon uygulamaları, sertifikalı yoga hocası, astrolog ve HomeYoga.bg kurucusu Mimi Doncheva önderliğinde gerçekleştirilecektir.

Cumartesi, mistik Enyovden günü, bitki terapisti ve holistik tıp alanında uzman Dr. Mariyan İvanov’un bilgece yönlendirmeleri eşliğinde şifalı otlar toplanacaktır. Dağdaki uygun bir alanda mola verilecek ve doğal alanda yoga soluma teknikleri (pranayama) öğretisi yapılacaktır. Cumartesi akşamı için tekrar otelin tuz odasında yoga nidra – güdümlü gevşeme ve bilinçaltında niyetler ekmek için meditasyon planlanmıştır.

PROGRAM:

Cuma – 2017/06/23,
17:30 14:00 – dinlenme ve spa için, bir kez kontrol edin
19:30 – 18:00 Mimi Dontcheva ile Klasik Yoga
19:30-21:00 – Akşam yemeği
21:00 21:30 için – Tuz Odası Mimi Dontcheva içinde Meditasyon

Cumartesi – 24/06/2017,
8:00 7:00 – Kahvaltı
dağlarda otlar ve pranayama toplama lisanslı bir rehber Dağ, – 16:00 8:00
16:00 19:30 – gevşeme ve spa için Zaman
19:30-21:00 – Akşam yemeği
21:30 – 21:00 Tuz Odası Mimi Dontcheva Yoga nidra

Pazar – 2017/06/25,
9:30 8:00 – Dr Marian Ivanov ile Sabah yoga
10:30 09:30 – Kahvaltı
10:30 11:30 – otlar ve fitoterapi için Dr Marian Ivanov ile konuşun
00:00 – Otelin Yayın *
* İsteğe bağlı: Geç (isteğe bağlı olarak) çıkış ve otel kaplıca öğleden sonra geçirmek.

Pazar günü sabah yogası yapılacak olup, kahvaltıdan sonra şifalı otlar hakkında söyleşi gerçekleştirilecektir. Dr. İvanov, bu bitkileri nasıl kullanmamıza dair değerli tavsiyeler verecektir.

HAFTASONU İÇİN FİYAT PAKETLERİ:

  • 30 Nisana kadar- 250 leva Stüdyo Lüks içinde çift kişilik konaklama;
  • 31 Mayısa kadar – 266 leva Stüdyo Lüks içinde çift kişilik konaklama;
  • 1 hazirandan sonra – 280 leva Stüdyo Lüks içinde çift kişilik konaklama ;Tekil konaklama için ekstra 60 leva ödenir.

Fiyatın kapsadıkları: 2 gece konaklama + kahvaltı ve akşam yemeği, dağ yürüyüşü için paketlenmiş gıfa, tüm yoga uygulamaları, bitki terapisti ile şifalı otlar hakkında söyleşi, lisanslı rehber önderliğinde dağ yürüyüşü + otelden Gotse Delchev Kulübüne gidiş ve dönüş ulaşımı, spa merkezinin kullanımı, açık park alanı.
Kayıtlar, doğrudan otele ödenecek 166 leva kaparo ile yapılmaktadır!
Ekstra ödeme yerine gelince, haftasonunda, Mimi Doncheva’ya yapılır.

Kaydolmak için: res@luckybansko.bg, 0879 111 222

Haftasonu hakkında her türlü sorunuz için lütfen Mimi Doncheva’ya mimipetkova@abv.bg e-posta adresinden veya 0898 422 272 numarasından ulaşınız!
SUNUCULAR:

Mimi Doncheva, sertifikalı yoga hocası, astrolog ve HomeYoga.bg kurucusudur. (https://www.homeyoga.bg/). 2005 yılından beri yoga yapmakta olup, Bulgar Yoga Federasyonu Klasik (Hatha) ve çocuk yogası eğitmenlik kursları mezunudur. Ek olarak hamilelik dönemi yogası ve aero yoga alanında uzmanlıkları bulunmaktadır. Astroloji eğitimini, “I. Stanchev” Astrologlar Birliği’nde almış olup, şu anda Birliğin üyesidir. Ek olarak Mimi, aralarında uygulamalı psikoloji ve felsefe eğitimleri de olmak üzere dengeli yaşam biçimi ve kişisel gelişim alanında bir dizi seminere katılmış, reiki inisiyasyonları ve akaşa kayıtlarına ulaşmış, vedik beslenme vb. dersleri almıştır. Halihazırda Bulgar Analitik Psikoloji Cemiyeti “K. G. Jung”da psikoterapist eğitimi görmektedir ve “Herkes İçin Yoga” Dergisinin düzenli yazarları arasındadır.

Dr. Mariyan Ivanov,
“Fitolek” – Sofya Tıp Merkezi kurucusu ve sahibidir. Holistik ve entegratif tıp alanında önde gelen uzmanlardan biridir. Fransa Nant Üniversitesi Sağlık Yönetimi yüksek lisans mezunudur. Avrupa Klinik Homeopati Okulunda eğitmen, Sofya Tıp Üniversitesi Farmakoloji ve Toksikoloji Anabilim Dalında doçent olarak eğitim vermektedir. Dahiliye uzmanıdır. Fransa’da onaylanan ve Bulgaristan için üretilen gıda takviyelerinin formüllerinin yazarıdır (detaylı bilgi için bakınız http://www.phytolek.com/). Bulgar Çay Evi tarafından üretilen iyileştirme özelliği bulunan çay formüllerinin yaratıcısıdır. Birçok kitap ve bilimsel ve özelleştirilmiş mecralarda yayınlanan yüzlerce makale ve yazının yazarıdır. Son best seller eseri “Her Şey Senin Elinde” kitabı, Ordinaryus Profesör Norbekov ile birlikte yazılmıştır. Dr. Ivanov, Yoga Alliance sisteminde uluslar arası sertifikalı yoga eğitmenidir.

Enyovden Günü onuruna Yoga uygulaması