Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Dağ ve deniz tatilini kombine ediniz – bakın nasıl

Dağ tesisi Tatiller | Lucky Bansko & SPA

Ancak bu şekilde dağ tatil yerlerinin güzelliklerini kaçırıyorlarü burada sıcak aylarda insan birçok eğlence arasında hoş ve tam relax tatilin keyfini çıkarabilir.

Daha fazlası, artık yenilenmiş dağ tatil yerlerinde, hem dağ’da, hem de ekzotik plajda ki gibi koşullar sağlayan beş yıldızlı oteli kolayca bulabilirsiniz! Bu modern aquakompleksleri ile oluyor.

Su kaydıraçı ile yetişkinler ve çocuklar için “yapışık” açık havuzlar ile lüks restoranı düşünün. Profesyonel can kurtarıcılar, havuzlarda sürekli ısıtılan su. Girdiğinizde su altı müziğinin tadını çıkarabilirsiniz – seslendirme profesyonledir ve su altında duyulur.

Bunun yanında lüks şezlonglarda veya lüks şatralarda dinlenebilirsiniz. Restorandan ise, seçiminize göre kokteyller, lezzetli yemekler, soğutulmuş şarap… sipariş edebilirsiniz. İnsan bu şekilde tüm aile tatilini geçirebilir.

Sözünü ettiğimiz gibi, bu dağ otellerinde birçok çeşitli fırsatlar bulunmaktadır. Bu beş yıldızlı otel – doğal olarak – dağ doğası arasında unutulmaz yaşantılar sunmaktadır.

Unutulmaz yaşantılar için adrenalini yükseltmeye extreme sporlar dahil spor seçebilirsiniz. Ata binmeye ne dersiniz? Dağa tırmanma? Veya cazip fotoğraf avı ve dağ somuzu, muflon ve geyik avı? Veya okçuluk, veya havai fişekli tüfek?

Yaşam boyunca unutulmaz hatıralar bırakan eşi bulunmayan doğa yerlerine turlar da eklenebilir. Ülkemizde, dünya çapında önemi ilan edilmiş Avrupa için eşsiz dağ ulusal parklar bulunmaktadır!
Ek olarak kültür turizm teklifleri de gelmektedir – Bulgaristanda, dünya çapında bilinen ve tüm dünyadan turistler tarafından ziyaret edilen antik çağ’dan ve orta çağ’dan korunmuş yerler vardır.
İzin günlerinizi genellikle otelde geçirmeyi seçebilirsiniz – sakin, lüks ve konforlu ortamda. Ve hoş tatil ve relax için birçok keyifler ile.

Lüks ekipmanları otel | Lucky Bansko & SPA

Alıştığınız her şeyi otelde bulacaksınız – birşeyin eksik olması ve konforsulzuk yaratması mümkün değildir. Ve bunun yanısıra turistik sektörünün en modern standartlarına göre lüks içinde olacaksınız.
İnternet, TV ve telefon var olduğu doğal olarak anlaşılmaktadır. Aslında telefon banyolarda bile var, baynolar o kadar modern ki, SOS sistemi bile bulunmaktadır.
Banyolar hakkında söz olurken – aslında bagajınıza sadece  diş fırçası ve diş macununuzu koymanız yeterlidir – bu banyolarda gereken herşey sağlanmaktadır – banyo kozmetiği, havlular, bornozlar, buna dahil çocuk bornozları.

Lüks apartman daireleri ve stüdyolarda konforlu mutfak kısımları da bulunmaktadır. Bunlar modern teknik ile donatılmıştır – seramik ocak ve tost makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın, kahve makinesi, tabak, çatak, kaşık, bıçak takımlarına kadar herşey.
Bu otellerin genellikle aile tatili için oluşturuldukları belirtilmelidir. Bunu söylüyoruz, çünkü hem yetişkinlerin ve çocukların eğlenceleri için düşünülmüştür, hem de anne ve babaların rahat olması için de düşünülmüştür.

Çocuklar için yaşlarına göre özel alanlar bulunmaktadır. Birçok oyuncaklar ile ve 3-6 yaş arası çocuklar için oyunlar ile çocuk kulübünde bakıcılar sağlanmaktadır. Daha küçükleri için yürüteçler, çocuk arabaları, biberonlar sağlanmaktadır.

Daha büyükleri için bilgisayar oyunları ile oda var ve salıngaçlar ve kaydıraçlar ile modern açık çocuk oyun alanları. Ergenler için tamamen donatılmış ve sınırsız internet ile bilgisayar alanları bulunmaktadır.

Daha büyük aileler için özel fiyat politikası uygulanmaktadır, buna 18 yaşından küçüklerin ücretsiz konaklaması dahil olmaktadır.
Dağ tatil yerlerinin yaz mevsiminde ki çekiciliğini kaçırmayın!