Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bansko’da muhteşem tatili kendinize hediye ediniz!

Bansko’da bu lüks otelde ortam sunulan konfor, ekstralar ve kolaylıklar ile o kadar hoşdur ki, daha falza kalmak isteyeceksiniz.

Yani, Lucky Bansko & SPA beş yılsızlı otelde harika zaman geçirmek izin izninizden birkaç gün alın. Bunun yanısıra, uzun vadeli konut  da kiralayabilmeniz için teklif bile var.

Bansko’da bu otelde konaklamak için çeşitli apartman daireleri ve stüdyolar arasından seçebileceksiniz. Bunların hepsi lüksdür, donanım ve mobilyalar uluslararası seviyede önde gelen otelcilik standartları ile uygun ve moderndir.

Tabi ki, ücretsiz internet ve TV de var – 54 kanal, buna dahil film kanalları, telefon, ve oda servisi de sunulmaktadır.

Ayrıca stüdyolarda ve apartman dairelerinde murfak boksları da var, içinde de modern bir mutfak için gereken her şey bulunmaktadır: seramik ocak, mikrodalga fırın ve toster, buz dolabı ve kahe makinesi, tabak, çatal bıçak takımına kadar herşey.

Banyolar süper lüks – hatta telefon ve SOS sistemi bile var – kozmetikden havlu ve bornoz takımlarına kadar. Arabanız için yeraltı park yeri ve otel önünde park yerleri bulunmaktadır.

Bunlar ile Lucky Bansko beş yıldızlı otelde konaklamanız ekstraları bitmiyor, tam tatil ve relax için dahası da var. Otelin yeni SPA merkezinin keyfini çıkartabilirsiniz. Merkez geçen yıl 20 aralıkta açıldı ve birçok açıdan Bulgaristan için eşsizdir.

Örneğin, birçok hoş prosedürleri vet terapileri ile su SPA yatağı İtalya’da ithal edilmiştir ve Lucky Bansko için özel yaptırılmıştır ve ülkemizde ilkdir. Çeşitli prosedürleri birleştiren en yeni nesilden özel terapi küveti de bulunmaktadır  ve bu da Bulgaristan’da eşsizdir, bu küvetler ise tüm dünyada sadece 20 tanedir.

Gördüğünüz gibi, bu dağ otelinden hiç çıkmadan bile burada insan harika zaman geçirebilir. Ancak bansko’da pistlerde kayak tekliflerini söylemeden olmaz: hem ilerlemiş, hem de amatörler için varyantlar bulunmaktadır – dersler alınabilir, ekipmanlar, kayak gardrobu var, teleferiğe veya doğrudan pistlere düzenli taşıma v.s.

Ve – tabi ki, romantik akşam yemeği! Burada da seçebilirsiniz – Leonardo ve Le Bistro iki lüks rewstoranı arasında. Leonardo italyan restoranıdır ve yıl boyunca Akdeniz mutfağından yemekler de sunmaktadır. Le Bistro bulgar ulusal yemekleri ve uluslararası yemekleri ile ünlüdür.

Ve bir şey daha. Çocuklu aileler kendilerini dışlanmış hissetmeyecekler – çocuklu aileler romantik zamanlar geçiremezler mi? Yani  -onlar da davetlidirler, Apart otel Lucky Bansko & SPA’da rezervasyonlarını yapabilirler!