Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bakın kış sezonunda nasıl lüks keyfini çıkarabilirsiniz!

Lüks yatak odası | Lucky Bansko SPA & Relax

Bu küçük çocuklu aileler için aile tatili için de geçerlidir – otel 3 ve 6 yaş arası çocuklar için profesyonel saatli çocuk bakıcısı sunmaktadır, yürüteçler, sandalyeler, biberonlar, oturaklar, yemekler, bezler v.s. Bansko’da bu lüks otel’de ki konfor ve kolaylıklar, Lucky Bansko’nun sunduğu eğlenceler ve mutluluklar ile dolu unutulmaz kayak tatiline “bir başlangıç”dır. Ve bu tatil için, doğal olarak, hiç bile profesyonel kayakçı olmanız gerekmez – onlar bu yeri iyi bilirler, sık sık burdalar ve onlara bunu anlatmaya gerek yoktur. Burada eğlence ve herkes için mükemmel hatıralar getirecek tatil hakkında konuşuyoruz – aileler, arkadaş grupları, firmada çalışan meslektaşlar. Özellikle de çocuklar için – herşeyin yanısıra, burada son zamanlarda atladıkları oyunların tadını çıkartacaklar – kardan adamlar, kar kaleleri, kar topu, kış sezonunda Pirin dağı olan bu inanılmaz beyaz masal içinde geziler.

Kayak tatili için ise gerektiğinde otel ekipmanlar, profesyonel antrenörler tarafından eğitim, teleferiklere ücretsiz taşıma, VİP ve standart kayak kartları v.s. sağlayabilir.

Hem yeni başlayanlar, hem “biraz gelişmişler” için, hem de ileri derecede gelişmişler için pistler bulunmaktadır. Tüm varyantlarda adrenalinin yükseltilmesi ve hoş yaşantılar garantilidir. Pistlerde ekipmanlar ve güvenlik için anlatılması gerekir mi – duymuşsunuzdur ki, Bansko uluslararası çapında ünlü kış tatil yeridir, burada koşullar Uluslararası kayak federasyonu tarafından da tanınmıştır  ve pistlerden %90 profesyonel yarışmalar için uygundur. Yakında ise “Financial times” Bansko’nun Doğu Avrupa’nın en iyi dağ tatil yeri olarak göstermiştir!
Ve bunların hepsi – araba ile erişimi kolay yerde: Sofya’dan 160 km mesafede ve bu mesafenin 120 km’si karayolu’dur.

Lüks restoran | Lucky Bansko SPA & Relax

Apart otel Lucky Bansko hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa – ilk olarak, burada konaklama seçenekleriniz çok fazla olacaktır – 115 stüdyo ve apartman daireleri – geniş ve beş yıldızlı oteller için uluslararası tüm standartlarına uygun şekilde modern donatılmış. Her ne seçerseniz seçin, evinizde de olmasını isteyeciğiniz mutfak kısmı olacaktır – Lavazza kahve makinesi, seramik ocaklar, buzdolabı, mikrodalga fırın, çatal bıçaklar ve tabaklara kadar herşey. Aynısı banyolar için de geçerlidir – banyolarda hatta telefon ve SOS sistemi de bulunmaktadır.  Doğal olarak, TV de var, ücretsiz film kanalları, kablosuz internet v.s. – alıştığınız ve isteyebileceğiniz herşey. Mutfak kısımları hakkında da söz etmişken – onlar, tabi  ki, “ne olur, ne olmaz” içindir, kullanmak isterseniz. Aslında beşyıldızlı Lucky Bansko oteli Le Bistro restoranında mükemmel yemekler teklif edilir ve leonardo restoranında da gerçek italyan yemekleri sunmaktadır ve bu restoran otelin aqua kompleksindedir. Ve odalar tamamen sese yalıtımlıdır, lobby bar’da bilyardo, beş yaşından büyük çocuklar için bilgisayar odası, daha büyük çocuklar için tamamen donatılmış iki bilgisayar salonu bulunmaktadır.
Ve önemli olan bir şey daha var – birçok teklifler ve fiyatlarda indirimler, ücretsiz hizmetler, reşit yaşa ermemiş çocuklara ücretsiz konaklama, bunları tekliflerimizden bakabilirsiniz.

Hiç ikilemeyin – kış tatili geliyor, Apart otel Lucky Bansko’da yerleri ayırtınız!