Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Aparthotel Lucky Bansko Spa & Relax, misafirlerinin konforu için hizmet vermektedir

Bir otelde yeni perdeler | Lucky Bansko Bir otelde yeni kanepeler | Lucky Bansko

Kış mevsimi henüz bitmedi, ancak Aparthotel Lucky Bansko Spa & Relax ‘da misafirlerimizin tatilini daha da keyifli hale getirecek aktiviteler başlattık.

Kış sezonunda otel misafirlerinin ortak görüşlerini analiz ettikten sonra, Lucky Bansko ekibi otel odalarında bazı donanımları yenilemeye başladı:

  • Stüdyo ve apartmanlardaki perdeler artık değiştirilmiştir.

İnce perdelerin yerini yeni, doğal kumaşlar –keten ve pamuk kullanıldı. Odaları koyulaştıran yoğun perdeler, yumuşak grilerine ekstra zarafet ve şıklık katıyor.

  • Ek çekyatlar (kanepeler) ve koltuklar değiştirilmektedir. 5. kat artık tamamen değişmiştir, ve alt katlara doğru inilmektedir.

Kanepelerin ve koltukların değiştirilmesi sadece kozmetik değildir, çünkü eskiler yeni nesil çekiş mekanizmalarıyla değiştirilmektedir.

Eski kanepelerde kıvrım, katlanmış parçanın açılmasıyla gerçekleşirken, yenilerde, kanepeyi yatağa dönüştürmek için arka kısmı geri yatar. Bu, odalarda daha fazla konuk ile uyumak için daha rahat ve istikrarlı bir hale getirir ve katlanmış biçimde çok daha kompakt ve güzeldir.

Yeni kanepelerdeki önemli bir detay, döşemeli olduğu eko-şamandıra, odadaki statik elektriği en aza indirecek olmasıdır.

  • Yataklar da birkaç aşamada değiştirilecektir. Yeni yataklar, en son dünya kalite standartlarına göre yapılmış ve derin ve rahat bir uyku sağlayan polipropilen, antistatik yapılmıştır.

Değerli misafirler,

Lucky Bansko Aparthotel’in özel paketlerimiz ve özel programlarımızdan yararlanarak sizin için hazırladığı olanakların keyfini çıkarmayı kaçırmayın.

Sizi bekliyoruz!