Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax “İşte Bansko” fotoğraf sergisini destekliyor

Fotoğraf Sergisi - Bu Bansko | Lucky Bansko SPA & Relax

Bu gün Bansko, 5 Ekim’de Bansko Günü kutlamaları için hazırlanıyor.

3 Ekim 2017’den bu yana başlayan olaylardan birisi vatansever Bansko insanlarının eşsiz bir fotoğraf sergisidir – Georgi Angelov, Ivo Dimitrov ve Dimitar Matsurev. Böyle bir olay ilk kez kasabanın kültür merkezinde düzenleniyor. 60 fotoğraf sergileri, hem Bansko insanlarından hem de tatil beldesinin konuklarından çok etkilidir.

Üç ünlü fotoğrafçı Bansko’nun hayatının farklı yönlerini gösterecek. “Bansko’nun Yüzleri” ve “Gelenekler” temaları G. Angelov tarafından sunulacaktır. Ivo, Pirin’in bozulmamış ve görkemli güzelliğini açığa çıkaracak ve Matsurev otantik Bansko’ya bir pencere açacak, mevsimlerde nasıl değiştirecek, kasabada festivaller, kültürel etkinlikler, geleneksel Bansko spesiyalitelerini, geleneklerini ve spor etkinliklerini gösterecek.

Aparthotel Lucky Bansko Spa & Relax, kış tatil yerinde işi destekleyen şirketler arasında aktif bir konuma ve layık bir yere sahip olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

Sergi - Bansko'nun Yüzleri | Lucky Bansko SPA & Relax Galeri - Bansko'nun Yüzleri | Lucky Bansko SPA & RelaxAparthotel Lucky Bansko SPA & Relax “İşte Bansko” fotoğraf sergisini destekliyor