Ziyaretçi Defteri

Konforlu odalar, çok temiz, rahat

14.09.2018

Kısa bir süre kalmış olsak bile oteli çok beğendik. Mükemmel servis seviyesi – resepsiyon, lobi bar, restoranlar, spa, hizmetçi. Konforlu odalar, çok temiz, rahat, otel tarafından düşünülen ve konaklamanızı çok keyifli kılan birçok küçük detay. Biz kesinlikle geri döner!

Kamal, öğretmenin en iyi klasik yoga

31.08.2018

Haziran 2018’de Kamal ile yoga kursu Bu dersten gerçekten keyif aldım ve diğer yoga uygulayıcılarına tavsiye ediyorum. Kamal, öğretmenin en iyi klasik yoga geleneklerine dayanan çok iyi bir eğitmen. O yoga hakkında bilgili, adanmış ve tutkulu. İngilizce’yi çeviri ile öğretiyor. Karma kapasiteleri ve tecrübesi olan bir gruptaki insanların ihtiyaçlarına göre nazik ve saygılıdır. Bu derste yoga uygulaması, oteldeki harika tesisler ve Bansko’daki dağların güzel çevresi tarafından geliştirilmiştir. 6 günlük kursun sağlığım ve özellikle nefes almak için faydalı olduğunu hissediyorum. Eve geldikten sonra, her zamanki yoga rutinine PAWANMUKTASANA SERIES I’i ekledim. Şimdi bu basit uygulamayı öğleden sonra yapıyorum ve gerçekten eklemlerle ve dengeleme enerjileriyle yardımcı oluyor. Teşekkür ederim.

Harika bir otel

20.07.2018

Otel, unutulmaz bir tatil için çok iyi koşullar sunmaktadır. Her şey hakkında düşündüm. Kendinizi özel hissettiren küçük detaylar var. Bugün, varışta, odada kahve, şeker vb. Yanında, oğlumuz için bir vals sepeti bıraktık. Çok güzel BG’de olmasaydık, misafirperverliği, yemekleri, misafirperverliği çok yüksek bir seviyede. Hayranlık duyuyoruz!

Her şey yolunda gitti

16.04.2018

İşiniz için size ve ekibinize tekrar teşekkürler! Bir kez daha, her şey “bal ve tereyağı” gibi gitti, haftasonu harika ve tüm misafirler mutluydu ve Bulgaristan’ın herhangi bir yerinde böyle bir hizmet olmadığını ve bu bölgenin çok nazik ve güzel olması için çok sıra dışı olduğunu belirttiler. ve her zaman gülümsüyor. Gerçekten etkilenmiş ve yakında size dönecek bir düzine yeni misafirimiz vardı.

Böyle bir ortamda çalışmak bizim için büyük bir zevk, tekrar teşekkürler ve yakında görüşürüz!

Programların LuckyFit birini tavsiye

16.03.2018

Merhaba! Otelinize gelmeye karar veren kişiler hakkında bazı faydalı bilgileri paylaşmaya karar verdim. Kışın kilo verebildiğim 14 günlük LuckyFit programına kaydoldum. Programda birçok ek gezi vardı. Sürüş, yüzme, dans vardı ve yemek görkemli ve çevre dostu idi. Bütün bunlar lüks Lucky Bansko’nun inanılmaz 5 yıldızlı atmosferinde servis edilir! Bu yüzden biraz daha kilolu ve pozitif düşüncelerle yüklü eritmek isteyen herkes için, şiddetle Lucky Bansko ve programların LuckyFit birini tavsiye!

 

Varna’dan mutlu bir müşteri sana yazıyor

16.03.2018

Merhaba, Lucky Bansko’nun pahalı takımı! Varna’dan mutlu bir müşteri sana yazıyor. Üç hafta önce, kocam ve ben bir aile kayak tatil paketinden indirimler kullanarak otelinizi ziyaret etmeye karar verdik. 7 Gece kaldık. Kendimizi, Bansko’nun inanılmaz atmosferine dalmayı başardığımız bir süre, yakındaki ünlü turistik yerlere birkaç gezi yaptık. Hem otel hizmeti hem de alpine restoran Fondue’daki yemekleri sevdik!

Tekrar geleceğiz, muhtemelen yaz

16.03.2018

Merhaba, Lucky Bansko, Dinkovi ailesinden selamlar. Otelde kalmaktan çok memnunuz. Kayak tatili paketi için kaydolduk ve dağlarda kayak yapmak için çok zaman harcadık. Gelecekteki misafirleriniz – konaklama, servis, restoranlar ve yemeklerden (özellikle yeni Alp Restaurant Fondue) çok memnun olduğumuzu söyleyeceğiz. Tekrar geleceğiz, muhtemelen yaz. Sağlıklı ol! Tebrikler!

Dimitrovi ailesinden selamlar!

18.02.2018

Dimitrovi ailesinden selamlar! Yaklaşık 2 hafta önce otelinizin konuklarıydık ve gösterimlerinizi paylaşmaya karar verdik. Oteldeki her şey, personelin, dairelerin temizliğine karşı yüksek seviyededir. Restoranda Fondü – – ziyareti sırasında biz otel Alp restoran ziyaret etmeye karar nepotvorima – Gıda çok lezzetli ve atmosfer şaşırtıcıydı. Tebrikler. Dahası, bizi etkiledi ve Spa – tuz odası, Fin sauna ve hamam ziyaret etti. Çok güzel bir otelde gerçek boşaltılan bir tatil oldu.

Her şey için teşekkürler!

Tekrar zevkle geleceğiz!

11.02.2018

Sayın Bayan Teneva ve Bayan Petrova,
Bize harika bir tatil teklifi sunduğunuz için teşekkür ederiz. Tüm hizmetlerinizden etkilendik. Odalar, spa, çocuk tesisleri, kayak tesisleri – her şey en yüksek konfor seviyesindedir. Ve son ama en az değil – yiyecek ve restoranda servis kesinlikle etkileyiciydi. Biz rezervasyonu çok meşgul zaman rağmen her otelin düzenli olarak otelin her konuk rahat hissedeceksiniz.
Bütün grubum çok etkilendi ve sana teşekkür etmek ve harika hissetmek için tüm çabalarınız için sizi kutlamak istiyoruz! Mutlaka zevkinize ve daha fazla arkadaşınıza otelinize gelecektir.
Saygılarımızla!

Harika bir otel, harika bir dağ hedefi!

02.02.2018

Uzun yıllar boyunca biz bir kayak dağ hedef ve biz Lucky Bansko Aparthotel ziyaret ikinci kez olarak ve bizim samimi bir çekicilik ifade üst üste ikinci yıl için Bansko ziyaret edin. Cesurca oteldeki temizlik ilk izlenim olarak ne söyleyebiliriz. Otelde temizlik ve düzen yanında Lucky Bansko karşılaşacak ve son derece nazik ve eğitimli personel detayları ile size yardımcı olmaya hazırdır ziyaret etmeye karar verirseniz. Birçok ilgi çekici yeri olan otelin spa merkezini ziyaret etmenizi de öneririm.