160 cm Kar örtüsü

Menu

Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Yazın dağ’da tatil- neden olmasın?

Yazın dağ’da tatil- neden olmasın?

Birçok kişi, herkesin denize kaçmayı tercih ettiği yaz aylarında neden dağ seçeceğimizi merak ediyor? Cevap kimseyi şaşırmazdı. Yaz aylarında dağ, serin, güzel, huzurlu bir cennettir. Güncel hayattan kaçmak, kalabalığın karşısına çıkmak zorunda kalmadan dinlenmenin bir yolu, yüksek sıcaklık ve diğer sorunların ideal çözümü. Son olarak, dağlarda dinlenmek için yaz teklifleri oldukça caziptir. Dağlarda yaz için yapılan promosyon teklifleri, prosedürler, açık hava etkinlikleri ve sadece yakalanmayı bekleyen diğer birçok ilginç şeyi içeriyor.

Bansko'da dağ nehri | Lucky Bansko

Yazın dağ bize inanılmaz bir deneyim kazandırıyor. Bir yandan, bakışımızı emen yeşillikten keyif alabiliriz. Öte yandan, tüm dağlık kuytu alanları kuşatan huzur bizi eylem için enerji ile teşvik ediyor. Nede olsa tatile gidiyoruz ya – kendimizle, sevdiklerimizle zaman geçirmeye ihtiyacımız vardır, gürültüye ve gündelik hayattan, işten ve taahhütlerden, telefonlardan ve İnternetten dinlenmek için zamana ihtiyacımız var.

Yaz boyunca dağlarda ne yapabiliriz?

Dağ Nehri | Lucky Bansko

Dağlarda doğa yürüyüşü yapma olanaklarının yanısıra, yaz tatili sırasında farklı açık hava oyunları, piknik, tırmanış, doğayı başka bir bakış açısıyla keşfedebiliriz.

Çoğu otelin açık yüzme havuzları vardır ve hava sizi havuzla rahatlamanıza ve güneş ışığı toplamasına neden olur. Genellikle Ağustos, dağ banyoları için en elverişli ve sıcak aydır.

Yaz, çocuk kampları için en sevilen mevsimdir. Dağlarda çocuklar çevremizdeki dünyayı yeniden keşfetmelerine izin verdiği için sakin olmaları için temiz havada eğlenebilecekleri bir özgürlüğe sahiptirler. Deniz kampı ya da dağ arasında hala tereddüt ediyorsanız, dağı seçin. Orada çocuklar gerçekten mutlu ve güvendedirler.

Yaz tatili için dağda en uygun yeri nasıl seçebilirim?

Tatilinizin faydalı olması için, nerede kalacağınıza dikkatle karar vermeniz gerekir. Otellerinizi dikkatle inceleyin ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçin – fiyat, eğlence, yer, yemek, ekstralar ve daha fazlası.

En önemli şey kendinizi iyi hissetmek ve rahatlamaktır. Bunun için, seçtiğiniz otelde sunulan çeşitli relax prosedürleri size yardımcı olacaktır. Her tür cilt için özel seçilmiş masajlar, en seçici olanı bile rahatlatacak ve tatmin edecektir. Siz relax prosedüründeyken, çocuklar açık havada eğlenebilirler. Otelin sunduğu güzellik bakım prosedürlerinden yararlanarak  kendinizi daha güzel hissedin – yüzünüz ve vücudunuzun stresini ve yaşını silmek için yüz ve vücut terapileri yapın ve size neden ilave bir benlik saygısı sunmasın.

Aile dostu bir otel seçin. Aqua tatil giderek daha çok tercih edilmektedir. Çocuklar, neşeyle oynayabilmek için denizde olmanız gerekmez. Birkaç su derecesi aynı seviyede tutulan havuz  gereklidir ve tüm gün boyunca faaliyetler başlar.

Dağda insanın daha iyi uyuduğu bir sır değildir. Kuşlar şarkı söylüyor, hava saf, sessiz – biz uyanıyoruz ve mutluyuz, yeni deneyimler için hazırız. Neden dağ geçişi değil, otlar ve vahşi meyve toplamak. Bulgar dağları herkes için çok hoş deneyimler sunuyor. Yükseklikleri seviyorsanız, liftle gidin ve unutulmaz fotoğraflar çekin.

İşte rüya yaz tatili artık  bir gerçek. Ama nerede? Dağda – başka bir dünya, muhteşem bir tatil.