Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

UV ışınları ile suyun temizlenmesi

Aparthotel Lucky Bansko & Spa, sürekli gelişen yenilikçi bir oteldir.

Turizm ürünümüz, müşterinin ihtiyaç ve isteklerini güvenli ve sağlıklı bir dinlenmeye odaklanarak karşılamayı amaçlamaktadır.

Yeni SPA merkezimizde bulunan biyo havuzları – yetişkinler, çocuklar ve tuzlu su için – dezenfeksiyonu modern ve tamamen zararsız bir teknolojide yapılan Bansko’da tektir.

Bu amaçla mikrobiyolojik su arıtımı için kullanılan UV sterilizasyon lambaları, tuz elektrolizi için Hydrolife sisteminin bir parçası olarak kullanılır ve bu da% 100’e varan kimyasallarla tedavi ihtiyacını azaltır.

UV sterilizasyonu, hem iç hem de endüstriyel tesisler için geçerli olan yüzme havuzlarının ve içme suyunun dezenfekte edilmesinin yeni ve modern yollarından biridir.

Ultraviyole sterilizasyon lambaları ile dezenfeksiyon, sudaki tüm bakterilerin, sporların veya virüslerin hızla ve güvenli bir şekilde yok edildiği mikrobiyolojik kontaminasyonu yok etmek için kolay ve etkili bir yöntem haline gelmiştir.

Bu amaçla 254 nanometre dalga boyunda ışık yayan özel jeneratörler kullanılır.

250-270 nanometre spektrumunda yapılan çalışmalara göre, ultraviyole ışınları neredeyse tüm mikroorganizmalar üzerinde en büyük etkiye sahipken, suyun kimyasal bileşimini değiştirmez, zararlı bileşikler üretmez, renk, koku, tat veya aroma katmaz.

UV dezenfeksiyonunun öncelikleri:

  • kimyasal madde kullanılmadan hızlı ve güvenilir sonuç;
  • suyun pH’sı ne olursa olsun etkililik ve verim;
  • zararlı yan ürünler içermez;
  • suyun tadını ve kokusunu değiştirmez.

UV ışınları ile suyun temizlenmesi | Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax