Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Tatil ve bayram günlerinde nereden rezervasyon yapabileceğinize bakın

Lüks içinde Kış tatili | Lucky Bansko SPA & Relax

Ancak en iyisi “ işinizi son ana” bırakmayıp, önünüze geçmemeleri için yer rezervasyon yapmanızıdr. Hatta bu, daha küçük aile ortamında heyecanlı geçirmek istediğiniz tatiller için, tüm aile ile beraber veya büyük parti için büyük ortamda geçirmek istediğiniz tatiller için zorunludur. Bu anlamda, gelecek tatil ve bayramlarda otelin teklifleri ile tanışmanız iyi olur. Bansko’da bulunan bu lüks otelde konfor, lüks ve hoş ortam içinde kalacaksınız – uluslararası standartlarına göre beş yıldızlı otelde bulunabilecek her şey. En çok partileri sevenler olarak tanınanlar – üniversite öğrencileri, Bansko’da unutulmaz öğrenci bayramını geçirebilirler ve bundan sonra uzun yıllar hatırlayıp memnuniyetle anlatacaklar. Otel sektöründe en modern gerekçelere uygun olarak donatılmış konforlu ve lüks stüdyolar ve apartman daireleri için şunun söylenilmesi yeterlidir ki, apart otel Lucky Bansko uluslararası çapında ünlüdür ve misafirleri için konfordan kaçınmadan bu popülerliğini korumaktadır.
Pakete zengin kahvaltı da dahildir, ama tabi ki en önemlisi 8 aralık’ta ki kutlama yemeğidir. Akşam yemeği – her ne menü de seçseniz de, bu yemekler lezzet harikalarındandır, parti ve eğlence ise profesyonel DJ ile partide garantilidir.

Kış kar cephe | Lucky Bansko SPA & Relax

Aynen denildiği gibi – öğrenci bayramı kutlaması, öğrenci bayramı kutlaması gibi olmalıdır, ama burada ki unutulmaz olacaktır! Doğal olarak dahil olanlar da kablosuz internet, bilgisayar salonları, TV/partileri en çok sevenler de dizi izleyebilir/, lobby bar’da bilyardo v.s., v.s. Buraya kadar sayılanlar, tabi ki şirket partileri için de geçerlidir.
Bansko’da Noel, yani Apart Otel Lucky Bansko’da Noel kutlaması, ev hanımların öğlen öncesi tüm gününü ve hatta tamamen günlerini alan hazırlamalar ve ondan sonra temizleme olmadan iyi bir Noel geçirmek issteyen ailelerin tercihidir. Otelin Noel tatili için teklifi 23 aralıktan 28 aralığa kadar günleri içermektedir ve bu dönem içinde otelin tüm hizmetleri huzurunuzdadır. 25 aralıkta ki kutlama akşam yemeği ise “parmaklarınızı yedirecek”. Seçebilirsiniz – “Le Bistro” lüks restoranda veya otelin yemek salonu “Saturn”. Doğal olarak, müzik programı da öngörülmüştür ve dans pistinden ayrılamayacaksınız …

Burada aileleri ile gelen misafirler için birçok kolaylıklar bulunmaktadır. Çocukların konaklama ücretlerinde indirimlerin yanı sıra en küçükler için oyun alanı, çocuk bakıcıları, eğlence için animatör sağlanmıştır. Ve kış sezonu ve bayram tatil günleri olacağından dolayı lift/teleferik/ başlangıç istasyonuna kadar ve ters yönde de, ve kayak pistlerine de doğrudan 15 dakikada bir ulaşım.
Otel 29 aralık’tan 3 ocak günlerine kadar Bansko’da Yılbaşı kutlaması da teklif etmektedir – bu teklife de bakmalısınız.
Buraya kadar sayılanların yanı sıra 20 aralık’tan itibaren apart otel Lucky Bansko’da yeni SPA merkezi açılacak ve süper modern olacak – hem görünüş olarak, hem de prosedürlerin çeşitleri ve kullanılan aletler olarak.
Son zamana bırakmayın – şimdiden apart otel Lucky Bansko’da rezervasyonunuzu yapın!

Bansko’da Noel
Bansko’da Yılbaşı