Eğlence Bansko bölgesi

Boş zamanınız

Apart hotel Lucky Bansko SPA & Rahatlamao  boş zamanlarınız için enteresan ve çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Bansko’da en iyi otellerden biri tarafından sunulan eğlenceler ile ve paket tekliflerimiz ile önceden tanışın.

Eminiz ki, her bir misafirimiz kendi zevkine bir şey bulacağız.

Escape room şanslı Bansko'da | Lucky BanskoLucky Bansko SPA &Relax, sunduğu kusursuz hizmetin ve konforlu ambiyansının yanı sıra misafirlerini, konaklama süreleri boyunca tadını çıkarabilecekleri eğlenceleri ile de mest ediyor. Örneğin otelin önde gelen atraksiyonlarından biri, kış sezonunun ocak ve mart arasındaki dilimde kullanıma açık olan iki Escape odası – Mısır Odası ve Hacker’ın Odası. Sır Odaları veya Puzzle Odaları olarak da anılan bu odalar, sosyal aktivite gereksinimlerinize mükemmel bir şekilde cevap verirken, zekanızı canlandırıyor ve adrenalin seviyelerinizi yükseltiyor. Burada team building düzenlemek isteyen çeşitli firmalar tarafından Bansko’daki cazip eğlence seçenekleri arasında yer almaları tesadüf değil.

Atışlarınızı golf oyun sahasında deneyebilirsiniz veya golf derslerine yazılabilirsiniz .
Bansko’nun etrafında o kadar çok kültürel özellikler bulunmaktadır ki, gezileri ve tarihi seven herkes memnun kalacaktır.

Hoş bir ortamda mükemmel şarapları denemeyi reddedecek insan olmadığını umuyoruz.

Bundan dolayı sizlere şarap turizmi fırsatları sağladık

Bansko, tüm yıl boyunca düzenlenen kültürel ve müzikal uluslararası festivalleriyle Bulgar ve yabancılara cazip bir merkezdir. Bunlara Jazz Festivali, Opera Festivali, Bale Festivali, Balkan Müzik Festivali dahildir. Bansko kasabasının kültürel programında önemli bir yer olan Kuker Festivali, harika ritüel kıyafetler biçiminde alışılmadık bir cazibenin keyfini çıkarabileceğiniz yerlerden biridir. Kuker Festivali her yıl 1 Ocak’ta açılıyor ve şehirde Noel ve Yeni Yıl kutlamalarının doruk noktasını oluşturuyor.

Bansko kasabasındaki bir başka önemli turist cazibe merkezi yaz aylarında çocuklar için su kaydırak’dır. Hem küçükler, hem de büyükler için gerçek bir atraksiyondur. Ayrıca Balkan Yarımadası’nın tamamındaki en uzun su kayağıdır.

Dağ turizmi için organize tur grupları, çeşitli spor türleri, buna dahil ekstrem sporlar – dilediğiniz herşey huzurunuzda. Beklendiği gibi, misafirlerimiz her zaman apart hotel Lucky Bansko Lucky Bansko SPA & Rahatlama’ya tatilini geçirmek için tekrar geri gelmektedirler.

Maksimum komfor ve uygun fiyatlarda mükemmel yaşantılar sağlamanız için bizim kış ve yaz paket tekliflerimize bakmanızı tavsiye ederiz.

Ve küçük misafirlerimizi de unutmadık – onlar için de yaşlarına uygun birçok eğlence var. Tüm ailenizin bizim yanımızda tatilini sevinçle geçireceğine emin olmak istiyoruz.

Bansko’da en iyi otellerden birinde şimdi rezervasyon yapınız. Sizleri bekliyoruz!

Apart otel Lucky Bansko |boş zamanlardan fotoğraflar