Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Neden vücudunuz Bansko’da bir spa tatili yapmayı hak ediyor?

Eminiz ki, uzun zamandır sabırsız ve heyacanlı bir şekilde tatillere ne kadar zaman kaldığını hesaplamaktasınız ve artık dikkatinizi çekmiştir onlar kapınıza tıklamaktadır. En sonunda! Her yılın sonunda mutluluk ve eğlence dolu olan günler, yoğun günlük iş hayatından, stres, tüm iş görevleri ortadan kaldırma ve tatiliniz boyunca yalnızca yükümlülüklerinize odaklanma fırsatı bulacaksınız – dinlenmek, eğlenceler ve sevdiklerinize ne kadarsa fazla zaman geçirmek.

Relax vücut masajı | Lucky Bansko

Gelecekteki tatillerinizde ne kadar önemli olduğunu ve beklentilerinizde nasıl heyecanladığınızı biliyoruz, bu nedenle bunları doğru bir şekilde nasıl karşılayacağınızı önceden düşünmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Bizce abartılı gibi görünüyor olsa bile, tatil zamanını planlamak asla gereksiz değildir. Gittiğinizde birçok insana dikkat etmek isteyeceğinizi biliyoruz, fakat umarız kendinizi de dahil edersiniz. Kendinizi şımartmanızın ve aynı zamanda relax için zaman ayırmanızın yeri Bansko’da bir spa tatili’dir.

Nerede ve neden?

Hiç kimse bir spa tatili için çok yaşlı veya çok genç değildir, hepimiz sonsuza dek telaşlı programımız‘dan  izlenmekte, çünkü malesef kendimize ve kendi sağlığımıza bakmak için neredeyse hiç vakit ayırmamaktayız. Vücudumuzu güçlendirmek ve güçleri geri getirmek için dinlenme yaşa bakılmaksızın gereklidir ve bu anlamda spa zamanı enerji şarj etmek için mükemmel bir yoldur. Bunun gerçekleşmesi için vücuduna güvenebileceğiniz tecrübeli profesyonellerin sağladığı rahat, konforlu ve lüks bir ortam bulmanız gerekir. Bu durumda Otel Lucky Bansko’da bir tatil size çok iyi gelecektir. Beş yıldızlı otel, müşterileri için ilginç diğer eğlencelerin yanı sıra gelecek kutlamalarda çeşitli promosyon paketleri ile birlikte bir hizmet, harika spa ve dinlenme koşulları sunmaktadır.

Enerji ve hoş duygularla dolarken  “Lucky Bansko “‘nun yoğunluğunuzu unutmanızı sağlayacak hizmetler ışığında muhteşem bir spa için Bansko’yu neden ziyaret etmek istediğinize dair kısa bir tatil listesi hazırladık.

Sonsuz gençlik için masaj ve terapiler

Spa tatillerinin büyük yararlarından biri, sizin için inanılmaz ve pozitif bir etki yaratacak ancak Lucky Bansko’da bulabileceğiniz profesyoneller tarafından yapıldığı zaman iyileştirici, rahatlatıcı ve kozmetik masaj ve terapilerin farklı türleri’dir. Örneğin, yapılan herhangi bir temel yüz terapisi, ultrasonik peeling, radyofrekans lifting, yüksek kaliteli profesyonel ekipman ve kozmetik kullanılarak  tüm cilt tiplerine uygundur . Bu terapiler cildi beslerken ve canlandırarak dehidrasyon  ve cildin yaşlanması gibi çeşitli sorunlara karşı yardımcı olur. Bu işlemler yüz cildini canlandırır, kırışıklıkları ortadan kaldırır ve antioksidanlar ve aktif yaşlanmayı önleyici ampullerle cildi belirgin bir şekilde yeniler. Diğer taraftan, radyofrekans lifting, kollajen ve elastin üretimini canlandırır ve cildi genç ve sağlıklı tutan çok ilginç bir süreçtir.

Vücut için tam relax ve canlandırma

Yüz bakımınızı yaptıktan sonra, vücüdünuzu canlandırmaya yönelebilirsiniz, çünkü o enerji kaynağıdır ve hoş olan prosedürleri yapmamıza izin verme gücüne sahiptir. Vücudun enerjiyle dolu olması için, her şeyden önce dinlenmeye ihtiyacı vardır, aynı zamanda da çeşitli aktivitelerle formun korunması gerekir; böylece her zaman yeni maceralara atılmaya hazırdır. Bu nedenle, spa tatili vücudunuza bir çok şey sunabilir – jakuzi, hidro jeti, sauna, buhar banyosu ve aromaterapi, hidro masajlar  ve tam donanımlı fitness merkezi, yani  profesyonel masörlerin bakımı dışında vücudunuza kendi gücünüzle önemli zevk ve tonus sağlayabilirsiniz. Gerçek mutluluğun tadını çıkarabileceğiniz hoş bir su sıcaklığında (33 ° C) kapalı bir yüzme havuzunda yüzme fırsatınız olduğunuda unutmayalım.

Öyleyse, yaklaşmakta olan tatilinizi nasıl geçireceğinize henüz karar vermediyseniz, kendinize Lucky Bansko Apart’ta Otel’de muhteşem bir spa tatili yaparak hayatınızdaki en önemli kişiye- kendinize zaman ayırabilirsiniz.