Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Lucky Basnko SPA & Relax’da unutulmaz tatil

Güzel otel cephe | Lucky Bansko Aparthotel SPA & Relax

Dinleneceksiniz ve 5 yıldızlı lüks, konfor ve seçiminize göre birçok eğlenceler arasında enerji toplayacaksınız.

Bansko’da bu lüks otelde tüm aile için oyunlar ve eğlenceler bulunmaktadır, hem “ayrı” ergenlik yaşındakiler için, hem de daha küçük çocuklar için. Rahat olmaları için ve tam relax ve dinlenmeleri için ve çocuklar da eğlenip memnun kalmaları için, anne ve babalar birçok kolaylıklardan yararlanabilecektir.

Çok küçük çocukları olan aileler için de dşünülmüştür – bebekler için aksesuarlar ve yemekler, yürüteçler, bebek arabaları, sandalyeler bile sunulmaktadır. Daha büyük aileler için 18 yaşına kadar çocukla ücretsiz konaklar.

Apart otel Lucky Bansko & SPA’da ki koşullar hakkında oteli ziyaret eden misafirlerin notları konuşmaktadır. Bu yıl tekrar Lucky Basnko TripAdvisor dünyada en büyük turizm sektörü sosyal medyasının “Seyahat edenlerin tercihi” prestijli ödülünü kazanmıştır.

5 yıldızlı lüks | Lucky Bansko Aparthotel SPA & Relax

Otelin hizmetlerinden gerçekten yararlanan misafirler notlarını bırakmıştır, ve Lucky Bansko & SPA en yüksek kaliteli hizmetler sunan favori otel olarak gösterilmiştir. Bu ödülü dünyada ki otellerden yüzde birinden daha azına verilmiştir.

Bansko’da pistlerde ki maceralar hakkında otel herşeyi ayarlamaktadır, size sadece eğlenmek kalır. Ttail yerinde birçok gelişmiş ve profesyonel kayakçılar bulunsa bile, kayak yarışmacısı olmanıza gerek yoktur.

Apart otel Lucky Bansko & SPA tarafından sunulan aile tatili herkes için eğlence hedeflemektedir.

Gerektiğinde kayak eğitimcileri ve ekipmanın da sağlanmasına imkan vardır; otel düzenli olarak teleferiğin ilk istasyonuna kadar ücretsiz taşıma sağlamaktadır, Cumartesi ve Pazar ise – doğrudan pistlere; kayak gardrobu vardır, teleferikte kuyrukta beklemenizi engellemek için resepsiyonda kayak kartları bulunmaktadır.

Bansko’da bu otelin teklifleri otelde bir çok ücretsiz hizmetleri de dahil etmektedir. Bunların arasında spor salonu, çocuklar ve yetişkinler için biyo havuzların kullanımı, jakuzi, sauna, buhar banyosu, buz odası v.s.

Tabi ki tüm otelde kablosuz internet var. Daha büyük çocuklar için iki bilgisayar salonu var, elektrni ootatik makineler ve bilgisayar oyunları var, 3 ve 6 yaş arası küçüler için ise bakıcıları ile çocuk oyun alanı vardır. Kış mevsiminde 9-22 saatleri arası açıktır.

Mısık ve Hacker olan iki Escape odası aile için birçok eğlence sunmaktadır. Elektronik masalarda ailenin eğlenebileceği 40’dan falza oyunlar var. Bunların arasında örneğin “Kızma birader, “Belote” v.s.

Lüks ve konforlar hakkında söz geçmiştir – bunlar beş yıldızlı oteller için uluslararası standartlara göredir ve bunlar misafirler tarafından değerlendirilmektedir. TV, internet, telefon, süper modern banyolar, tamamen donatılmış mutfak kısımları ile stüdyolar ve apartman daireleri arasında seçebileceksiniz.

Artı iki lüks restoran, lobby bar, yeraltı park yeri.

Ve: trafiğe sıkışmış sokaklar ve buzlu kaldırımlar mı, veya apart otel Lucky Bansko& СSPA ile ferah, mutluluk ve relax mı. Siz seçiniz.

https://luckybansko.com.tr/aparthotel-c35