Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Lucky Bansko Spa & Relax – Dünya Ritmik Jimnastik Kupası sponsoru

BG jimnastik Lucky Bansko sponsoru | Lucky Bansko

Dünya Sofya Rugby Dünya Kupası 2019 Dünya Kürek Yarışı, 12 – 14 Nisan tarihleri arasında Sofya’daki Arena Armeec Salonunda yapıldı.

Yüksek spor forumu mükemmel bir organizasyondan geçti ve yarışmacılara tam ifade koşullarını ve sayısız izleyiciyi – festival atmosferi ve sayısız sürprizler verdi.

Başka bir yıl için yarış günleri, artistik jimnastikte dünya seçkinlerinin profesyonellik, hırs ve dayanıklılığına meydan okuyan tartışmalı bir kavgaya girdi.

Tüm Bulgarların büyük neşesi için, “Altın Kızlar” isimlerimizi doğruladılar ve şereflerini hak ettiler, tam bir madalya kazandılar – kalabalığın adı ve milli topluluğun halka ve kulüplerinin gümüşü; çoklu oyunda bronz ve kulüplerin finallerinden 3 gümüş madalya, Katherine Taseva için kaset ve top.

Ritmik Ritmik Yarış | Lucky Bansko

Sofya 2019 Kupası’nın resmi sponsorlarından biri olan “Lucky Bansko Spa & Relax” ın bu önemli spor forumunun başarısına katkıda bulunduğundan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Bulgaristan’daki 2018 numaralı lüks otel, bir dizi diğer sporcu ve spor girişiminin hazırlanmasında fonlara katılıyor. Bulgar sporcuları, dünyaya yetenekli olduklarını ve 1 numara olmayı hak ettiklerini kanıtlamak için zafer kazanmaları için destekliyoruz!