Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Lucky Bansko & SPA’da ki inanılmaz tatiliniz ile ailenizi bakın nasıl mutlu edeceksiniz

Aile tatil Bansko | Apart hotel Lucky Bansko & SPA

Aile tatilinin planını yaparken, tam olarak olmasını sağlayın: eğlenceli v yaşı her ne olursa olsun aileden herkes için eğlenceli. Bansko şehrinde ki Lucky Bansko & SPA’da bu tatili bulacaksınız!

İlk olarak çocukları düçünmeniz normal. Lucky Bansko’da da böğyle düşünüyorlar. Bansko’da bu lüks otel aslında çocuklar için otel denilebilir.

Burada güvenlik için en küçük detaya kadar düşünülmüş, örneğin otede kırılabilir cam yok, keskin çaplar yok, zeminlerde halılar var.

Apart otel Lucky Bansko & SPA’ya çok küçük çocuklar ile de gidebilirsiniz. Ücretsiz olarak biberonlar, yürüteçler, çocuk kozmetiği sağlanmaktadır.

Sipariş verdiğinizde, ücret karşılığnda çocuk mamaları ve bezler de sağlanmaktadır, çocuklarınız ile belirli saatlerde profesyonel bakıcılar da ilgilenebilir. Daha büyük aileler için de düşünülmüştür – 18 yaşından küçük çocukları ücretsiz konaklama için de düşünülmüştür.

Ve herşey bukadar değil. 3-6 yaş arası çocuklar için birçok oyuncaklar, oyunlar ve eğlenceler ile “Lucky” çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Kış mevsiminde çocuk kulübünde 9-22 saatleri arasında profesyonel bakıcı bulunmaktadır. Beş yaşından büyük çocuklar için bilgisayar oyunları ile oda ve iki bilgisayarlı alan bulunmaktadır.

Konaklama sırasında lüks ve lüks stüdyo veya apartman dairesi arasında seçebilirisiniz. Bansko’da bulunna bu otelde tüm alanlar modern donatılmış ve konforludur.

Buzdolabı ve seramik ocaklı, mikrodalga fırın ve kahve makinesi, ve tabaklar ve çatal bıçak kaşık setleri ile modern donatılmış mutfak kısmınız da olacaktır.

Banyolar ise o kaar lüks ki içinden çıkmak istemeyeceksiniz. Banyolarda gereken herşeyin yanısıra – kozmetik, bornozlar ve saç kurutma makinesi gibi, hatta telefon ve SOS sistemi bile bulunmaktadır!

Tabi ki, TV, internet ve telefon da bulunmaktadır – bunlar mutlaka bulunması gerekenlerdendir. Ve tatil için söz etsek de – herşeye ihtiyaç duyulabilir, ofis hizmetlerine ihtiyacınız olabilir, otelde fotokopi, baskı, faks, tellefon  v.s. bulunmaktadır. Ve araba? Kapalı park yeri, park yeri ve otelin önünde park yerleri bulunmaktadır.

Lobby bar’dan ve Le Bistro ve italyan Leonardo restoranları hakkında söz etmeliyiz. Bunlar Lucky Bansko’da ki güzel yaşantılarınızdan bir parçadır.

Tatil sırasında Lucky Bansko’nun süper modern yeni SPA merkezinde prosedürler ve terapilerden de yararlanabilirsiniz. Bu merkez mesela bölgede ki tek biyo havuzu olanıdır. Bu merkezde sunulanlar o kadar çok ki, tüm tatilinizi burada geçirebilirsiniz.

Biyo çocuk havuzu | Apart otel Lucky Bansko & SPA

Mesela İntrasuiticals için ne dersiniz – Hollywood yıldılzarı tarafından en tercih edilen cihaz ve teknoloji? Veya su yatağı, 25 programlı terapik küvet, su altı masajı, buharlı veya incili? V.s.

Tabi ki, otel dışında da birçok eğlenceler sağlanacaktır. Kış mevsiminde teleferiğe ve kayak pistleri ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır, kayak gardrobu, kasa önünde sıra beklemeyiniz diye kartlar sağlanmakatdır.

Yaz mevisiminde golf dahil çeşitli spor türleri uygulayabilirsinizi, turlar, dağ turizmi v.s.

Kısaca – planlarınızı gözden geçirin ve apart otel Lucky Bansko & SPA ile ailenizi ne zaman mutlu edebileceğinize bakın: https://luckybansko.com.tr/paket-teklifler-c92