Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Lift Shiligarnik – Bansko’nun kış güzelliğini düşünmek için bir fırsat

Pirin dağı'ndaki Shiligarnik'i kaldırın

Bansko – şaşırtıcı durmayan bir yer

Much olarak biz konuşuyoruz için Bansko, dilsiz ve o yapabiliriz o tükendi konu ha Bansko , yani olarak bu oldukça dağ Kasaba araya kendisi kendileri zengin stok itibaren bin yıl boyunca tarih, kültür ve doğa arasında bölge değil kutu o olduğu sözleriyle açıklar. Bu ise makale irade sen daha buluşacak bir harika Bansko, içinde yerleştirdiğiniz yapmalısın o mevcut öğeleri listesinde zorunlu arasında her ziyaretçi arasında Bansko .

ile kendi varyete itibaren doğal varış yerleri , kültürel , tarihi ve arkeolojik nesneleri itibaren ulusal anlam , harika resmedilmeye değer köşeleri yapılı itibaren anne Doğa , Bansko yok nasıl o değil Yatak ve etkilemek. eğer sen olduğu onlar yaptı Orada, o değil özledim o olduğu yüklemek arasında asansör Shiligarnika – bir itibaren çok güzel yerler olduğunu Pirin dağ O bize verdi.

değil daha az büyülenmiş irade kalmak itibaren misafirperverlik arasında Banskobyry , çeşitlilik itibaren lezzetli geleneksel yüzme yemekler üzerinde aromatik taverns ve restoranlar, kırmızı şarap doğmuş itibaren bereketli topraklar arasında bölgesi.

Telesiyejin kayak mevsimi

Lift Shiligarnik Hakkında İlginç Bilgiler

Önemli bir işlev itibaren yerler her Bulgar veya yabancı turist yapmalısın o bir asansör ziyaret Shiligarnika . eğer hoşuna gitti kış maceralar ve kayak spor, bu doğru yer için Eğer. asansör Shiligarnika Pirin bulunan dağ arasında mesafe 10 km. southwesterly itibaren sermaye arasında kış spor Bansko ve 170 km. itibaren şehir Sofia .

o bu Alt ve üst Shiligarnik ve biridir itibaren en eski Bansko kaldırır. Adı onun tarihsel olarak meydana gelen nedeniyle Gerçek şu ki geçmişte bu bölge Hangi Geliş Kuzular.

şehir Bankso Bandershka bağlanır çayır tarafından çağdaş kabin asansör gibi olduğu durak arasında orta istasyon Chalin Valog. yakında için asansör Shiligarnik var asfalt yol . Her şeyden önce kapasite 800 kişi oldu arasında saat ve şimdi   asansör kutu o 2.500 kişiliktir arasında saat . Parça olduğu geçmek için yaklaşık 6-10 dakika daha için önceki 20 dakika. olarak Hangi alınan tüm eylemler için emniyet için turist.

Shiligarni ka büyük kayaklar çare   Pirin. Çalışır 2003 teleferik olduğunu olarak önce yenileme o oldu üç kişilik . Bu 1985 yılında inşa edilmiştir. için yazık için onu hep daha yok düzenli taşıma hattı.

Ortak mesafe arasında her ikisi durak arasında asansör Shiligarnika 706 metredir. Porsiyon bir itibaren en güzel ve güzel tatil çalışır olarak Shiligarnik 1, Plaka 1 ve 2. Sonra onları gelecek raylar Tomba , Balkanada , Beşinci , Düzinelerce . asansör Shiligarnik olduğunu uzun toplam 2050m ve deplasman O 706 metredir.

Telesiyej ile kayak pisti

Yükseklik arasında ilk istasyon 1720m’dir. rakım yükseklik ve sonuncusu istasyonudur yüksekliği 2423 m. olarak sadece 323 metre ayırmak itibaren kendisi Vra x Todorka . Düşük olan istasyon arasında asansör bölgesinde yer almaktadır üst Shiligarnik 1725 m. Yukarıdaki deniz yükseklik , geçer içinde yerellik yayla 2196 metre.

Asansör için Yayla dört ve olduğu 2050 metre uzunluğa sahiptir. Ve   üst olan bölüm arasında asansör Bu alanda yer almaktadır bulur Echmishta, arasında yükseklik 2450 metre. arasında kuzey aşağıda kayalık ayak arasında zirve 2746 metre yüksekliğe sahip Todorka.

Uzunluk arasında asansör Shiligarnik önemli için T odorka 2350 m olan. Ve bu üç olduğu ile Bir 705 metre yüksekliği. Aslında, zirve Todorka olduğu bölünmüş arasında toplam 3 parçalar. çok Todorka en yüksek bölüm arasında üst sahiptir Ayrıca zirve ortalama 2708 m yükseklikte Todorka. Ve Küçük 2693 metre yüksekliğe Todorka.

teşekkürler arasında modernizasyon arasında kayaklar ” Shiligarnika ” – ” tepe çizgisi 2015 yılında Todorka”. frak itibaren bekleme için asansör turistler azalır ve önemli hareketi arasında asansör devam ediyor daha hızlı ve daha uygun . Yenileri Mesajları arasında asansör Hangi ile yerleştirilen yardım arasında helikopterler itibaren İsviçre , kimin ağırlık arasında her biri 10 tondur . 6-telesiyej yapılır itibaren İtalyan Şirket “Leitner” ve halat onun çizgi 46 ton ağırlığında .

iz yayla aslında en yüksek bulunan Bulgaristan’da izlemek. o bu Levha 1 ve levhalar 2 ve ile ortalama zorluk . Başlangıç arasında iz o gider itibaren çayır arasında üst olan istasyon arasında asansör bulunduğu için zirve Todorka . Bu istasyon arasında telesiyejler görüntüler kayakçı için Plato – en yüksek kayaklar Bulgaristan’da izlemek. o teklifler mükemmel koşullar için sürme arasında kayaklar hatta içinde may.

Parça verir kurtarmak bu süper olasılık için uygulama arasında çeşitli zengin adam arasında Farklı olan kayakçılar seviye arasında gelişmiş ve orada çeşitli dalları. kayaklar iz Shiligarnika bile olduğunu geniş ve teklifler koşullar yanı sıra için gelişmiş kayakçı ve başlayanlar.

ilginç gerçek şu ki arasında 1984 yılında pist “Balkan” gerçekleştirildi gençlik kış Universiade. iz Balkaniada ile birlikte ortalama zorluk ve o olduğu üç- ile ulaşılır asansör.

Pirin Dağı'nda kayak pisti

her yerde etrafında kayaklar çare var bulunan bilgi panoları hizmet etmek için hafifletmek arasında turistler ve onlar doğrultmak kolay için tüm yollar , yollar onların zorluk , doğrudan için   boğum puan , kafe ve daha fazlası . tüm tatil çalışır Hangi tamamen güvenli ve destek mükemmel. Makineleri ile donatılmış için yapay Kar.

Çare teklifler profesyonel kayak ve snowboard öğretmenler, hem de profesyonel olarak için Kılavuzlar bunlar turistler isterler o şuna bak tüm güzergahlar .

altta bölüm arasında bu koltuk asansör var yapılı hafifçe   turist köy, hangi Bu dizilmiş bir çok, rahat yerler nerede turistler o olduğu enerji ile yük sonra uzun kayaklar gün . orada var çeşitli çubuklar için içecekler , restoranlar , kafeler , çaylar , teklifler yiyecek ve içecekler . onlar olduğu kendilerini bul çok yakın için izler .

yakın için asansör Shiligarnika bulunduğu Ayrıca otel koltuk Shiligarnika, 15 yatak, orada gece çubuk , kendi ulaşım ve ayrıca böylece mutfak onun teklifler çeşitlilik itibaren geleneksel lezzetli yemekler itibaren Bansko . alanında Shiligarnika kutu o olduğu algılamak ve villa Shiligarnika . Villa teklifler lokali ve ektedir itibaren asırlık Pirin yap ve git bulunan sadece 100m. itibaren izler .

için asansör Shiligarnika   var yapılı asfalt yol . üzerinde onu olduğu bu kadar yeter kolay ve rahat için olduğu kulübe “Bunderitsa” mesafe 4 km. ve kulübe girdaba benzeyen arasında mesafe 7 km. bunlar kulübe oynamak rol arasında başlangıç skor için zirve “Vihren” yapabiliriz kolay o olduğu tırmanmak için o . Ve ayrıca böylece itibaren onları kutu o olduğu git başımdan   üzerinde bir sayı Mark Ani turist yolları. Kulübe sağlamak rahat koşullar bütün yıl boyunca . tüm turistler kutu o kulübelerde kalan   için geceleme ve evet olduğu zevk almak arasında en iyisi yemek ve harika dağ doğa arasında Bansko .