Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

K halen Bansko spor yapmak için tedarik tercih?

Son yıllarda, sağlık yararlarından ve aktif spor figüründen çok söz edildi ve büyük bir neşe için gittikçe daha fazla insan aktif ve düzenli . Ülke genelinde çeşitli spor tesisleri ve siteleri inşa nerede memleketi veya herhangi tatile ülkede bulunan olup olmadığını, gelip posportuva tek başına ya da arkadaşlarıyla yapabilir isteyen herkes.

Eğer açık havada spor yapmaya, ama şimdi Bansko tatile iseniz şehir yalnızca etkin değil aynı zamanda tamamen ücretsiz değil spor oynayabilir yeterli yer olduğundan, çok şanslısın.

K halen Bansko spor yapmak için tedarik tercih?

D Joggin ve City Park’ta fitnes

Eğer utanç olmadan egzersiz yapmak koşu gibi eğer Bansko, ancak ülkenin bütün şehirlerde sadece Parklar, sakinleri ve yürümeye şehirlerin ziyaretçileri sağlayacak eğlenin, bir kafede oturup veya.

Bansko şehir parkı, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve 20 dönümlük bir alanda yer almaktadır . Burada çalıştırabilir ve öğleden sonra çocuğunuzla birlikte gidebilir dinlenme alanları, kahve ve oyun alanları, eğlenmek ve onu olduğu gibi bakımlı yolları bulacaksınız.

Eğer çalışan içine konum ve tercih sürece – kuvvet antrenmanı, park tesisleri kullanmak tamamen ücretsiz donatılmış Sokak spor salonu için ayrı oyun alanları bulunmaktadır.

çeyrek oyun alanında T Ennis. merkez 

Site (Polikliniği üzeri) şehrin orta kesiminde yer alır ve iki tenis kortu ve siz ve çocuklarınız ile almak tenis oynarken isterseniz çocuklar için çerçeveler ve diğer eğlence tırmanma oyun alanı vardır.

tenis için ücretsiz oyun alanı tenis için özel ışıklandırma ve uygun parke ile donatılmıştır ve size tenis kortunda ter ihtiyacınız olduğuna karar istediğiniz zaman sevdiğiniz sporu yapabilirsiniz.

T Ennis ve “Dram” konulu ücretsiz futbol oyun alanı

Bansko ziyaret edebilirsiniz iki tenis kortu, özellikleri bir daha özgür bir bahçesi vardır içinde tenis merkezi sitesini oynamak isteyenler birçok varsa. Drama Caddesi üzerinde yer alan site, tenis kortlarına, voleybol ve futbol oyun alanlarına sahiptir .

sitesinde çoğu için eğlence bir sürü ayrı çocuk oyun alanı vardır – küçük, yani çocuklu iseniz sevdikleri sporu spora ve salıncak veya slaytlarda size yakın oynarken çocukları gözetim altında mümkün olacaktır.

U utbol, voleybol, basketbol ve kentteki iki oyun diğer oyunlar

Bansko futbol, voleybol, basketbol veya diğer takım oyunları için uygun iki oyun alanları vardır gibi takım sporlarının Aşıklar hayal kırıklığına olmayacaktır. Eğer futbol ve voleybol severler arasında ise, serbest oyun alanları meydanda yer almaktadır. Sır ve sq . Kostey bataklığı .

Her iki bölge de 18 ila 36 metre büyüklüğünde olup , modern döşeme , iyi aydınlatma ve uzun boylu ağlara sahiptir . Mini futbol , voleybol , basketbol ve diğer benzeri spor oyunları için uygundur .

yürüyüş ile spor birleştirmek istediğiniz olanlarınız için, Bansko dışında keyfini çıkarabileceğiniz iki ek serbest oyun alanları bulunmaktadır. Oyun alanları Dobrinishte ve Mesta köyünde bulunmaktadır ve futbol , voleybol ve basketbol için uygundur . Her iki site de okul bahçelerinde olduğundan , onu bulmakta sorun yaşamayacaksınız .

K oloezdene şehir ve dağ bisikleti

Bansko ve çevresi size bisiklet sporu meraklısı iseniz sizi bekliyor yolları ayrı yeterli sayıda vardır. Şehirde için işaretlenmiş yollar üzerinde bisiklete binebilir ve şehir dışına sevdiğiniz sporu zevk istiyorsanız, sadece hedef otelde sormak gerekir.

Bisiklet yolları tamamen ücretsizdir ve ruhunuzun istediği kadar ( ve olabildiğince ) “pedal” yapabilirsiniz . Eğer herhangi bir belirteç miktar için bir kira böylece, bir bisiklet taşıma amaçlı değilseniz Bansko otelde 

baraj ve nehirlerde P ibolov

Eğer balık seviyorum ve sizin için kullanılır, – büyük bir açık hava spor ve Bansko favori spor tamamen ücretsiz ve rahatsız edilmeden pratik yapabilirsiniz yeterince rezervuar ve nehirler vardır etrafında çizgi unutulmuş (ve düzenli balıkçı bilet var) değil.

Eğer kişisel dişli taşımak veya bir kural kırma endişelenmeyin ise, kenti yakınlarında ödenen barajların herhangi ziyaret edebilir ve gerçekten asgari miktarın karşı bir çubuk kira ve baraj yakınında gün sonu keyfini çıkarabilir.

Şehir dışına çamurlu tırmanışı ile

Bansko çevresinde bu tür olup olmadığını, tırmanma pratiği yapabileceğiniz yeterli yer vardır ekstrem spor . Eğer yeterince kaya tırmanışı deneyimli ve ekipmanı giymek ise, kendinizi tırmanmaya, ancak onların güçlerinin tamamen emin değilseniz – en iyi seçenek ekipman ve kılavuz için ödeyecek.

F tonları

İster bir fitness ucube iseniz ve üzerinde iken, ücretsiz spor salonu bulmak düşünüyorsanız Bansko tatil , aldatıcı. Eğer benzer bir oda kalmaya karar otele olmadığını ve onun ziyareti tatil ücretine dahil olduğunu tatil notu kitap hemen önce, ek ödemeden spor salonu yararlanmak için.

Bansko en otelleri spor tesislerinden ücretsiz kullanım konuşan birçok açık ve kapalı yüzme havuzları ve diğer spor tesisleri var, spor salonu ve kendi golf, mini futbol, voleybol, basketbol ve tenis yanında olması Otel misafirlerinin ücretsiz kullanımı ( rezervasyon ücretine dahilse ).

Fiyatın mola içinde olanları dikkat etmek unutmak ve bu salonları ve oyun alanları olmadığı ortaya çıkarsa, o zaman otelin hemen salonları, siteleri ve imkanları kullanmak sağlayacak küçük bir ücret ödemek.

Ve Bansko ücretsiz ve seçtiğiniz günün herhangi bir saatinde spor oynayabilir yeterli yer olduğunu görebiliriz.

otelinize yakın – yalnız ya da takımda spor yapıyorum İster ücretsiz spor sahaları ve şehirdeki tesisler sadece yeterli ama en çok platformunu seçebilmesi de stratejik olarak, şehrin dört köşesinde konumlandırılan vardır.

P GEÇİCİ dağ

Bir yapmaya çalıştı henüz Bansko spor ve hiçbir turist için tercih edilen yol – Bu en biridir dağ yolunu tek başına veya bir grup. Bu tür faaliyetler tamamen ücretsizdir ve istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz .

K halen Bansko Öde spor yapmak için tedarik tercih?

Ücretsiz olanaklar ve oyun alanları yeterli değilse , hiçbir şey aşağıdaki gibi ücretli spor faaliyetlerine katılmanızı engellemez :

K-anayasal binme

Her zaman binmeyi öğrenmek istiyorsan , Bansko’da bunu yapmanın mükemmel yolu . Çevresinde küçük bir ücret karşılığında size sürme binmek veya at sırtında alan bir tur katılmak öğrenebilir ahırlar, yeterli sayıda vardır. deneyim gerçekten benzersiz ve fiyat çok uygun.

H adprevara ATV

ATV -‘s off-road heyecanını hissetmek istiyorum insanlar içindir. Eğer onlardan değilseniz, o zaman ATV kiralayabilir ve Bansko dışındaki ormanda istediğiniz gibi eğlenin.

O bir ücret ödemek zorunda kalacak size sporu verir adrenalin zevke doğrudur, fakat çarpıcı ile sürüş sırasında yaşayacaksınız heyecan Bansko çevresi her kuruşa değer.

R sevgi

Bu hayatlarında en az bir kez bir cami başka gerçekten heyecan verici ve adrenalin sporu. Eğer, rafting gibi ve denemeye karar verecektir eğer merak ediyorsanız, sadece benzer spor etkinlikleri düzenlemek durumunda kalıyorsun otelde sormak gerekir.

Genellikle hemen hemen tüm oteller iniş Struma ve Mesta sunuyoruz Rafting ve kano kulüpleri ile çalışmak, bu nedenle bu yeni bir spor çalışırken, gücünü test etmeye karar eğer bir sorun olacaktır.

P eyntbol

Her yaştan insanlar için uygun Çok çekici bir oyun. Bansko paintball için siteler var yeterince iş bulabilirsiniz, bu nedenle bu sevdiğin bir spor ise, kolayca arkadaşlarınızla rekabet ve gerçekten güzel doğanın tadını çıkarmak için üzerine uygun bir siteyi bulabilirsiniz Bansko .

Bunlar sadece biz sunulan spor yollarından bazıları, ancak tek başına tatil geçirmek için bir yer Bansko’yu seçmek için yeterlidir.

istediğiniz kadar yeterli spor yerler ve ücretsiz vardır. serbest yürüyüşler ve piknikler, kendileri organize edebilir, ve yürüyüş için sayısız fırsat, dağ bisikleti, çeşitli doğal ve tarihi yerlere ziyaretler ekleme ve faaliyetleri ödenen ve tamamen biz ne olursa olsun bir yerde nereye arıyorsanız söylemek kategorik olabilir aktif dinlenmek veya aktif Bansko mutlaka tüm beklentilerinizi karşılayacak spor oynamaya devam etmek fırsatı sunar yer için.