Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

İzin günlerimiz için oteli nasıl seçelim

Otelde en iyi odaları | Lucky Bansko & Spa

En popüleri forumlarda yorumlara bakmaktır. Aslında özel sitelere yönlenmeniz iyi olur. En iyisini arıyorsanız, TripAdvisor’a bakınız – insanların kaldıkları ve hizmetlerinden gerçekten yararlandıkları otelleri yorumladıkları seyahat edenler için dünyanın en büyü sitesi.

TripAdvisor “Seyahat edenlerin seçimi” ödülünü vermektedir ve bu ödül son derece prestijlidir – bu ödül dünyadaki tüm ötellerden sadece %1’ine verilir. Ve bu ödül birkaç yıldır, buna dahil 2017 yılında Bulgaristan’a geliyor!
Bu gerçekten, en modern standartlar ve hizmette en yüksek kalite için kesin değerlendirmedir.
Diğer göstergeli değerlendirme TUİ’nin olanıdır – Bulgaristan için top oteli belirleyen en büyük uluslararası turoperatörü. Travelife’ın çevre oteli için verilen sertifikası da prestijlidir.

Örneğin Balkanların Dağ oteli gibi bölgesel sınıflandırmalar da bulunmaktadır ve bu ödül de 2016 yılında tekrar Bulgaristan oteli tarafından kazanılmıştır.

Beş yıldızlı otelimizde hizmetlerin kalitesi için diğer garanti prestijli zincirlerde ki üyeliğimizdir – örneğin Amerikalı Luxury Group – dünya çapında premium lüks otellere doğrudan erişim’de lider.

Bu uluslararası değerlendirmeler tam olarak neye dayanmaktadır? Bunlar, belirli beş yıldızlı otelin sürekli turistik sektörde ki en modern trendleri izlediğini ve onu tercih edilen yapan yenilikleri yaptığını gösterirler.

Bu anlamda otelin tekliflerine bakabilirsiniz. Örneğin SPA merkezinin seviyesi – son zamanlarda yenilikler yapılmış mı, mevcut cihazları hangileridir?

Çünkü bizde eşsiz SPA cihazlarını bulacaksınız – bunlardan dünyada sadece yirmi sayıda yerde vardır!
Bu şekilde hem klasik masajlar ve terapileri, hemde bugün sinema ve show dünyasının yıldızları arasında popüler olan en modern tedavi ve güzelleştirme prosedürlerini yaptırabileceksiniz!

Modern standartlara göre Otel | Lucky Bansko & SPA

Aslında, yetişkinler için verilen hizmetlerden önce çocuklar için de teklif edilen eğlencelere bakmak gerekir, ve ilgili olarak – anne va babaların rahat olmaları için.

Küçükler için zengin donatılmış çocuk oyun alanı, anne ve babalara serbest zaman bırakmak için profesyonel bakıcılar ile çocuk kulübü v.b. var mı? Kaydıraçlar, salıngaçlar, tırmanma yerleri ile modern ve güvenli çocuklar içinaçık oyun alanları var mı?

Otelde küçük misafirlerin güvenliği için düşünülmüşmü – kırılır camlar, kekin çapların bulunmaması, zeminlerde kilim olması?
Daha büyükleri için bilgisayar odaları ve sınırsız internet ile alanlar bulunmalıdır ve aynı zamanda da aile oyunları da sunulmalıdır – escape odaları, elektronik oyunlar.

Aquakompleksi ise tüm aile için fırsatlar sunmalıdır – istediklerinde tüm gününü orada geçirebilsinler diye. Buna sipariş verebileceğiniz restoran ve herkes için atraksiyon ve eğlenceler ile yetişkinler ve çocuklar için modern havuzlar dahil olmalıdır.
Otelde komfor kendiliğnden anlaşılmaktadır – internet, TV, lüks banyolar, modern mutfak kısımları. Doğal sunumlara burada en az iki lüks restoran ve lobby bar da eklenmektedir.

Aynı zamanda serbest zamanınız için otel dışında aktiviteler ve eğlencelerin mevcut bulunmasına bakınız ve bunların neler olduklarını inceleyiniz.

Bu arada, izin günleri için söz olmasına ramen, otelde ofis hizmetlerinin de bulunması iyi olur – faks, baskı, fotokopi, telefon.
Ve bir şey daha – otelin fiyat politikasını konrol ediniz – indirimler var mı, örneğin daha büyük aileler için 18 yaşından küçüklerin ücretsiz konaklaması gibi.