Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

İkilemeyin – kayak tatili zamanı, bakın nerede!

Bansko’da kayak tatili | Apart otel Lucky Bansko SPA & Relax

Teklif 18 şubat – 13 nisan arası için, yani planlarınızı yapmaya zamanınız var.

Hangi otel hakkında söz ettiğimizi biliyormusunuz? Bansko’da bulunan Apart otel Lucky Bansko SPA & Relax.

Turizm sektöründe Balkan ödülleri oylamasında “Dağ turizmi” kategorisinde bu otel uluslararası ödül aldı. Neden biliyormusunuz? Çünkü yönetim ekibi sektörde yenilikleri sürekli takip ediyor ve önde gelen uluslararası standartları uygulanıyor.

Ödülün prestijine gösteren şudur ki, 12 aralık’ta businnes, politika ve medyalardan 150 misafir katıldı.

Aslında bu Lucky Bansko için ilk ödül değil. Bansko’da bulunan bu lüks otel uluslararası düzeyde ve ülkemizde sıralamalarda sürekli ödül alan oteldir.

Sadece son yıllarda “Lucky Banso”, Travelife tarafından sertifikalı en büyük uluslararası turoperatörü olan İngiltere, TUİ tarafından mümkün olan en yüksek puanı aldı, eko otel olarak; yakında otel amerikan Luxury Group üyeliğine alındı – dünya çapında lüks otellere doğrudan erişimde lider. İki yıl ardarda – 2013 ve 2014 “Lucky Bansko” Bulgaristan’da Belediyeler otoriteli Portalı tarafından Bansko’da en iyi otel olarak adaylığı konuldu, v.s.

Bu ödülleri saydık, çünkü bu değerlendirmeler sektörde işini bilen bağımsız otoritelerin notlarıdır, ve bunlara siz de güvenebilirsiniz. Bu otel ile Bansko’da ki kayak tatiliniz de hiçbir sıkıntınız olmayacak – beş yıldızlı lüks ve konfor içinde kayak tatilinizin keyfini çıkaracaksınız. Bununla birlikte – bonus akşam yemekleri ile yüzde 15-30 arası indirimler fırsatı ile!

Lucky Bansko da relax alanı | Apart otel Lucky Bansko SPA & Relax

Pratik, olarak sizlere sadece kayak pistlerinde eğlenmek kalıyor – diğer kalan herşey ayarlanmıştır. Teleferik birinci istasyonuna kadar ve geri yönde otelin busları ile ücretsiz ulaşım sağlanmaktadır. Kalkışlar her 15/30 dakikadad.
Cumartesi ve Pazar günlerinde yine ücretsiz olarak doğrudan kayak pistlerine ulaşım sağlanmaktadır. Teleferikte kasa önünde sırada durmayı engellemek için otelin resepsiyonundan kartı satın alabilirsiniz, kayak gardrobu da sağlanmakatdır.

Bansko’yu akşam zamanında gezmek isterseniz, otel bunun için de düşünmüştür – merkeze ulaşım ücretsizdir, mesafe sadece 450 metre olmasına ramen taşıma sağlanmaktadır..

Otelde konfor hakkında çok sözler söylenebilir. Ama genel olarak biz söyledik – beş yıldızlı lüks ve önde gelen uluslararası standartlarına göre konfor, ister stüdyo seçin, ister apartman dairesi.

Aklınıza gelen ve eksik olan birşey yoktur – ücretsiz internet, TV, film kanalalrı, modern donatılmış mutfak kısımları, lüks banyolar, 3-6 yaş arası çocuklar için profesyonel bakıcılar ile çocuk alanı, spor salonu, havuzlar, jakuzi, Bansko’da en iyi SPA merkezi…

Ne kadar çok ücretsiz extralar dahil olduğunu görmek için teklife bakmanız gerekir.

Bukadar – Lucky Bansko’da kayak tatili için rezervasyon yapın ve tüm endişelerinizi unutun – sizlere kalan sadece kayak pistlerinde ve otelde eğlenmek.

https://luckybansko.com.tr/paket-teklifler-c92/