Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

İki kişilik kış tatili

Konfor, huzur, relax

Lüks, konfor, huzur. Ve relax, eğlence, spor için birçok fırsatlar. Bu otel “Lucky Bansko”, bu oteli iki kişilik tatil için mükemmel yapar.

Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax dinlenmek

Konaklama seçenekleri çeşitlidir. 25 metrekareye kadar Lüks stüdyolar, Lux, Deluxe, Executive, Lux plus ve Executive Plus‘ı seçebilirsiniz. Bunların alanları sırasıyla 35, 55, 65, 83 metrekaredir.

Ayrıca bir Kral Dairesi ile Büyük Kral Dairesi bulunmaktadır ve bunlar dağ tarzında ve bir çok ekstrayla tasarlanmıştır.

Stüdyo ve daireler, ses yalıtımlı olup, beş yıldızlı oteller için uluslararası standartlara uygun olarak modern bir şekilde döşenmiştir. Günlük yaşamda çağdaş kişilerin kullandığı her şeyle donatılmıştır – Internet, telefon, sinema kanalları da dahil olmak üzere çok kanallı televizyonlar ve para ve değerli eşyalar için ankastre para kasaları.

Mutfak kısımları, bir ev hanımının düşünebileceği en son ayrıntıya kadar donatılmıştır. Banyo, süper lüks donatılmıştır – duşlar, küvet, havlu, saç kurutma makinesi, yüksek kaliteli kozmetik ürünleri, hatta bir telefon ve bir SOS sistemi var.

Otelin konuklarının rahat olabileceği kapsamlı hizmetleri ekleyerek, “dünyadan ayrılarak” ve sadece birbirlerine dikkat etmeleri için iki kişilik bir tatil için muhteşem bir fırsat var.

Relax ve keyif için çok sayıda ek imkândan hangilerini tercih edeceğiniz seçim meselesidir. Otelin SPA merkezi benzersizdir ve en yeni olanaklara ve teknolojilere sahiptir ve Hollywood’da popüler çeşitli prosedürler sunmaktadır.

“Lucky Bansko”’da iki kişilik kış tatilinde konuklar, eski İsviçre ve Fransız yemek tariflerine göre, ulusal ve uluslararası yemekler, otantik İtalyan yemekleri ve dağ mutfağı olmak üzere üç restoranda lezzetler bulabilirler.

Lobi bar’da ayrıca bilgisayarlar ve internet bulunan bir cyber kafeterya bulunmaktadır. Adrenalin ise örneğin, otelin iki kaçış (escape) odasında arttırılabilinir.

“Lucky Bansko”’da kışın iki kişilik tatil seçenler, otelin kayak maceraları için sağladığı tam destekten keyfini çıkarabilirler – kabin teleferiğine 15 dakika’da bir ücretsiz ulaşım, kayak pistlerine bir saatte bir ulaşım, ekipman, yeni başlayanlar için öğretmenler, özel dolaplar, haritalar.

Mükemmel SPA keyfi ve relax ile iki kişilik tatil

“Lucky Bansko”’da iki kişinin dinlenmesi ve keyfi, SPA’da birçok açıdan çeşitlendirilebilir. Lüks otelin konukları için modern spor merkezi, buhar banyoları, saunalar, jakuzi, tuz ve buz odası, macera duşları ücretsizdir.

Birinde keyif ve tedavi | Lucky Bansko

Konuklar için, Bansko’daki tek biyo havuzlar da ücretsizdir. Bunumla birlikte, su arıtma klor ile değil yenilikçi teknoloji ile ultraviyole ışık, iyonlaşma ve deniz tuzu elektroliz yoluyla yapılmaktadır. Buna ek olarak, yetişkinler için havuz hidrojetli’dir ve su altı müziği vardır. Tabii ki, güvenlik profesyonel bir kurtarıcı tarafından sağlanır.

Tuz odası, halo terapisi, hoş bir rahatlatıcı fon müziği ve duvarlarda yumuşak bir değişen ışık ile relax alanıdır. Oda tamamen Himalaya tuzundan yapılmış olup Bansko için de benzersizdir.

Temel etkisi solunum sisteminin arındırılmasıdır. Odadaki 50 dakika, çam ormanında 4 saat boyunca yürümeye eşdeğerdir. Isıtma sırasında çıkan antiseptik etkili aerosoller cilt problemleri ve zihinsel rahatsızlıkların tedavisinde de yararlıdır.

“Lucky Bansko”’nun SPA merkezinde keyifli deneyimler ve relax için birçok olasılık arasında, girdap, inci ve tangentör masajının kombinasyonu için özel bir banyoda hidroterapi bulunmaktadır.

Cihaz en yeni nesildendir ve vücudun farklı bölümlerinde farklı tip ve yoğunluk prosedürleri için 15 programa sahiptir. Vücuttaki ve tonda genel restoratif etkisinin yanı sıra, prosedürler selülite karşı başarıyla kullanılır ve ağrıdan kurtulma etkisi vardır.

Su yatağı, 6 renk ile kromoterapisi, Vichy duşu, kişisel buhar banyosu, şifalı çamur ve yosunlar uygulaması içermektedir. Stresi ortadan kaldırmanın yanısıra, vücudun detoksifikasyonuna katkıda bulunur, aynı zamanda motor sistemi üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

SPA’nın diğer birçok özelliği arasında bir tanesi bitkisel, kızılötesi sauna, hamam / Türk hamamı ve Rasul Arab terapisi olan Finlandiya saunaları bulunuyor. Kozmetik işlemler Intraseuticals – göz kapaklarında ve gözlerin etrafında iğnesiz mezoterapisi içerebilir. Onarıcı ve canlandırıcı etkisi çok hızlı, teknoloji Hollywood’da çok popüler.

Romantik ortamda eşsiz mutfak gezisi

Lucky Bansko’da iki kişilik kış tatili, farklı ülkelerden bir yemek gezisi fırsatına sahip olacak. Yüzyıllar boyu korunmuş otantik tariflerle hazırlanan lezzetli İsviçre, Fransız ve İtalyan spesiyalitelerini tadabilirsiniz. Elbette, geleneksel Bulgar mutfağının yanı sıra uluslararası yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Fondü manzarası restoran | Lucky Bansko SPA & Relax

Ve hepsine – kaliteli, olgunlaşmış Bulgar ve yabancı şaraplar ve çeşitli diğer içecekler eşlik ediyor. Lucky Bansko‘nun konukları için üç lüks restoran, keyifli fon müziği ve kusursuz hizmet ile taze ve rahat, dinlendirici bir atmosfer sunuyor.

Otelin en yeni restoranı, İsviçre’nin ve Fransa’nın dağlık bölgelerinden seçilen Alp spesiyaliteleri sunan Fondue‘dir. İç mekan Alp tarzında tasarlanmış ve Alpler’deki bir restoran hissi yaratıyor. Ayrıca konfor hissi artırmak için koltuklar bulunuyor. Burada, İsviçre’nin en popüler ulusal yemekleri, Fondü çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Özel peynirler, et, balık ve deniz ürünleri lezzetleri, çikolata var. Fondue, geleneksel olarak masada hazırlandığından, müşteriler modern teknolojik ekipmanlardan doğrudan emindir – masalarda yerel havalandırma vardır ve kokular hiçbir şekilde dağılmaz. Fondue Kasım ayı ortasından 31 Mart ayına kadar açıktır.

Otelin su kompleksinin bir kısmı “Leonardo” Restauranı‘dır. Yıl boyu açıktır ve benzersiz antik yemek tarifi temelli İtalyan mutfağında uzmanlaşmıştır. Barbekü de mevcuttur.

Ortam, restoranın özelliğine göre uygundur ve birçok yeşillik, ferahlık, ışıklar, çiçek ve otların hafif aromasıyla Akdeniz duygusu yaratır. Burada bir atraksiyon olarak da bir gösteri pişirmesi yapılır – isterlerse konuklar yemeklerin hazırlanmasını izleyebilirler.

Le Bistro”, çağdaş tasarımı, çeşitli menüsü olan, kahvaltı ile öğle ve akşam yemeğini Bulgar ulusal ve uluslararası yemekleriyle ve enfes şarap listesiyle sunan bir restorandır.

Adrenalinli iki kişilik tatil

“Lucky Bansko”’yu iki kişilik tatil için seçerken, kayak seviyesine bakılmaksızın heyecan verici kayak deneyimlerinin olması da düşünülmelidir.

Otelde iki kişilik kayak molası | Lucky Bansko

Bansko’da snowboard ve kayak pistleri mükemmel korunur ve emniyet altına alınır ve her birine modern teleferiklerle hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşılabilir.

Aslında, olumlu duygular teleferiklerin kullanımı ile başlar – ömür boyu hatırlayacağınız eşsiz güzel manzaralar vardır. Ve harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Bansko’daki en uzun teleferik, kabinli olanı’dır – 6 233 metre, 6270 metre olan Vitoşa’daki Simionovski’den sonra ülkede ikinci sırada yer alıyor. Yerler 8, Pirin’in harika doğası arasındaki masal gezisi yaklaşık 25 dakika sürüyor ve 597 m deseviyelendirmeyi aşar. Diğer 8 teleferikte koltukları 4 ve 6’dır.

Pistler, başlangıç ​​seviyesinden kanıtlanmış ustalara kadar farklı derecelerde kış sporu yapan turistler için eğlence imkânı sunmaktadır. Yeni yolların toplam uzunluğunun yüzde 30’u için rota, bunların yüzde 45’i daha deneyimliler için, yüzde 25’i ustalar içindir.

Deneyimsiz olanlar için “Lucky Bansko” eğitim ve ekipmanı kiralamak için yardımcı olur, kayak dolapları sunmaktadır. Eğitim turistlerin tercihlerine göre gün boyunca farklı sürelerle bir, iki veya üç veya daha büyük gruplar için olabilir. Ancak, her durumda, yeni başlayanlar, ileri derecede veya tecrübeli sporcular, pistlerde misafirler hoş duygular ile adrenalin alırlar.

“Lucky Bansko” – dünyada otellerin sadece yüzde 1’ne verilen ödül ile

İki kişi için bir tatil seçerken, otelin ne kadar prestijli olduğunu görmek iyidir – ulusal ve uluslararası. Kuruluşundan bu yana “Lucky Bansko”, bina, otel, hizmet ve standartlar olmak üzere her yıl en az bir yenilik ödülü kazanmıştır.

Dış cephe | Lucky Bansko SPA & Relax

Bu ayrımlar, sektördeki çeşitli Bulgar, uluslararası ve dünya organizasyonlarından, tur operatörlerinden, yetkili ve çok popüler turistik sitelerden ve çizelgelere sahip yayınlardan kaynaklanmaktadır. Hepsini farklı kategorilerde listeleme gereği yoktur, birkaçından bahsetmek yeterlidir.

Örneğin “Lucky Banskoödülleri arasında aşağıdakiler tarafından verilmiştir:

  • Bulgaristan Oteller ve Restoranlar Birliği – yenilikçi bir apartman oteli ve Bulgaristan’daki en iyi dağ oteli olarak;
  • Bulgaristan’daki Belediye Portalı ve Kmeta.bg tarafından verilen Bansko bölgesindeki en iyi otel;
  • aynı zamanda Bansko Belediyesi tarafından verilen en iyi otel ödülü;
  • Balkan ödüllerinde mükemmel dağ oteli ödülü.
  • “Lucky Bansko”, dikkatli kontrol ve anketlerden sonra dünya genelinde yenilikçi otellere verilen uluslararası FIT Reisen Ödülleri ile iki ödüle layık görüldü.
  • Tripadvisor tarafından verilen onurlar özellikle prestijlidir. Bu, turistlerin nerede kalıyor oldukları konusundaki görüşlerini inceleyen ve analiz eden dünyanın en büyük platformudur.

Böylece, 2000 yılından site milyonlarca turist tarafından otel, restoran ve turistik yerler için güvenilir bir rehber olarak kullanılmıştır.

2014’ten 2017’ye kadar “Lucky Bansko”, Tripadavisor’dan 8’den fazla ödül almıştır, bazıları bir kereden fazla. Bunlar “Seyahat edenlerin seçimi”; “Bulgaristan’da lüks ve en iyi kalite”; “Mükemmel otel”; “Bulgaristan otellerinden en iyi 3’ü”.

“Seyahat edenlerin seçimi” için, “Lucky Bansko” nun 2017 yılı dahil olmak üzere bugüne kadar üç kez geleneksel olarak kazanmaya başladığı söylenebilir. Bu onurlar, dünyadaki oteller arasında yaklaşık yüzde 1 kazanıyorlar!