Harika bir yer – bir çift olarak bizim ilk Kayak tatilimiz!

23.04.2014

Bu otelin ne kadar iyi olduğuna inanamıyorduk, biz bunu Thomson kayak’tan oldukça ucuz bulduk!

Otelin personeli çok iyi ve dostça davranıyor ve otel çok temiz. Odalar günde iki kere temizlendi, dışarda küçük teras vardı, TV (sadece birkaç tane ingiliz kanalı) ve Aircon. Banyo’da havlular için radiator var, halatlar ve terlikler var – SPA için uygun ve l'occataine min aksesuarlar var.

Otel her yarım saatte bir otelden teleferiğe/şehir merkezine ve geri istikamette shuttle sunuyor ve hep zamanında geliyor!

Kahvaltı da çok iyi, portakal suyu ve greyfrut suyu hep vardı, aynı zamanda süt, kahve ve Тwinning çayları, 3 yemek bölümü var:
1 – peynir, jambon, domates, kereviz çeşitleri v.s..
2 – yoğurt, şeftali, reçel, bal, çerez ve kurutulmuş meyveler, kekler ve pastalar, üstüne çikolata serpilmiş muz, beyaz ve tahıllı ekmek, sandviç için iyi.
3 – jambn/pastırma, salam çeşitleri, sağanda yumurta, бъhaşlanmış yumurta, fasulye, kızartılmış ekmek. (Komşu otellerde kalan diğer kayakçılar ile konuştuktan sonra bizim kahvaltının çok daha iyi olduğunu anladım)

SPA merkezi de fiyatına değer, otelin misafirleri için ücretsiz – sauna, buhar banyoları, jakuzili havuz, SPA prosedürleri için adil fiyatlar, hepsi mükemmel personel tarafından uygulanmakta, havlular da veriyorlar, 9-8 açık

Otelde ücretsiz Wi-Fi var ve çocuklar için popular bilgisayarlara ücretsiz erişim, aynı zamanda çocuklara çocuk oyun alanında ücretsiz control sağlanmakta. Gece saat 2’ye kadar açık bar ile bilyardo salonu . Genel olarak ben bu oteli ek olarak tavsiye edemedim, ben ve partnerim Bansko’da ilk kayak tatilimizin tadını çıkarttık ve havaalanından daha uzun transfere ramen antrenman ve diğer turistler ile konuştum Bansko’da kar garantisi en yüksek!. İnanılmaz konum ve tesisleri var!