Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

GEÇ KALMAYIN – KRALLAR GİBİ TATİLİNİZİ YAPIN!

Lucky Bansko SPA& Relax otelinin tekliflerini görmelisiniz. Bu teklifler beş yıldızlı konfor, huzur ve her zevke uygun birçok eğlenceler içinde muhteşem tatili garanti ediyor. Küçük çocukları olan aileler, çok çocuklu aileler, sülaleler veya arkadaş grupları için uygundurlar.

Lüks odalar ve mobilyalar | Lucky Bansko SPA & Relax

Aslında otelin lüks stüdyoları ve apartman dairelerinde koşullar ve verilen hizmetler, eğer isterseniz tam olarak yalnız kalmanıza da uygundur. Her durumda hiç bir şey için tasanız olmayacaktır.

Stüdyolar ve apartman daireleri geniştir, aydınlık, tamamen ses yalıtımlı, muhteşem dağ manzaralıdırlar. Otelcilik sektöründe en modern uluslararası standartlarına uygun olarak donatılmışlardır.

Burada alıştığınız herşeyi ve bir anda isteyebileceğiniz herşeyi bulacaksınız: kablosuz internetten TV’ye, doğal olarak ücretsiz film kanalları ile, minibardan kasaya kadar herçey.

Bansyolar süper lükstür ve kaliteli fransız kozmetiği bulunmaktadır, mutfak kısımlarında ise gereken herşey vardır – buz dolabı, seramik ocak, mikrodalga fırın v.s. çatal, kaşık, bıçak takımları ve tabaklara kadar herşey.

Oda servisini de eklediğimizde insan gerçekten stüdyo veya apartman dairesinden çıkmak istemeyecektir, huzur ve konfor içinde kalacaktır. Aslında otelde ve otel dışında sunulan eğlenceler birçoktur ve caziptir, yani herkes denemek isteyecektir.

Aqua kompleksindeki Açık havuz | Lucky Bansko SPA & Relax

Özellikle çocuklar için çok caziptir. Daha küçükler için /3 ve 6 yaş arası/ birçok oyunlar ve eğlenceler ile çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Daha büyükler için bilgisayar oyunları ile oda ve sınırısız internet erişimi ile tamamen donatılmış iki bilgisayar salonu bulunmaktadır.

Otelde, kaydıraç, salıngaçlar, tırmanma yerleri ile uluslararası gerekçelere uygun olarak güvenliği sağlanmış çocuklar için açık oyun alanı da bulunmaktadır. En küçükleri için ücretsiz olarak yürüteçler, çocuk arabaları, biberonlar sağlanmaktadır.

Lucky Bansko SPA&Relax otelinde aile tatilinde ücretsiz hizmetler hakkında söz ederken 18 yaşına kadar çocukların ücretsiz konaklayabileceklerini de sözylemeliyiz.

Bundan sonra tüm aile için eğlenceler ve keyifler başlıyor. Otelin “Leonardo” Aqua parkında eğlenebilirsiniz. Aqua kompleksinde iki açık havuz bulunmaktadır, bunlardan biri 6 yaşına kadar küçük çocuklar içindir ve su kaydıraçı da bulunmaktadır. Diğeri ise yetişkinler içindir, ikisinde de su sürekli ısıtılmaktadır, can kurtaran vardır.

Havuzlarda konforlu şezlongları veya lüks şatraları kullanabilirsiniz ve aquakompleksinin ayrılmaz parçası olan Leonardo italyan restoranından sipariş edebilirsiniz. Seçiminize göre kokteyller, soğutulmuş şarap, yemek getireceklerdir. Bütün bunlar hoş müziğin eşliğinde yapılacaktır ve bu müziğin profesyonel seslendirmesi sayesinde su altından da dinlenebilir.

Apart otel Lucky Bansko’nun modern SPA merkezinde eşsiz güzelleştirme veya tedavisel terapilerden de seçebilirsiniz. Burada aynı zamanda, sadece Bulgaristan’da değil, bir çok yerde tek bulunan, hatta dünyada sadece 20 yerde bulunabilinen prosedürleri bulabilirsiniz.  Hatta kendinizi Hollywood yıldızları gibi hissedebilirsiniz – burada, nanoteknoloji ile geliştirilmiş cilde derinlemesine serum uygulayabilen  intrasuitical cihazları da bulunmaktadır. Etkisi çok hızlıdır, bu Hollywood’ta en tercih edilen terapilerden biridir.

Otel hakkında daha çok şey sayılabilir, ancak sizin için düzenlenen otel dışında eğlencelerden de bahsetmemiz gerekir – çeşitli sporlar, buna dahil extreme sporlar, av, balıkçılık, dağ turizmi, kültür turizmi, şarap turizmi…

Gerçekten eğlenceler çoktur ve her zevke göre bulunur. Tek yapmanız gereken 5 yıldızlı Apart otel Lucky Bansko SPA&Relax tekliflerine bakmanız ve seçmeniz – Krallar gibi tatil!