Fiyatlar ve fiyat politikasi Lucky Bansko

Lucky Bansko SPA & Relaxbulgarlar ve yabancıların mükemmel tatili için Bansko’da farklı seçeneği

Bansko, birkaç yıldır Balkanlar’da en iyi kış tatil beldesi olmayı başaran kenttir. Modern kayak tesisleri, rekabetçi fiyatları ve yeni otel üssü dahil olmak üzere mükemmel kış koşulları, Bansko’yu sadece Bulgarlar için değil, aynı zamanda Makedonya, Yunanistan, Türkiye, Rusya, Ukrayna, Romanya, İsrail ve hatta Avusturya ve İsviçre’den gelen misafirler için çekici bir kış tatil belgesi haline getiriyor.

Bununla birlikte, son yıllarda dağ turizmi, ilginç eğlence ve turistik yerleri, tarihi, mimari turizm yerleri, kültürel müzik etkinlikleri nedeniyle Bulgaristan’dan ve yurtdışından gelen tüm konuklar  için Bansko, mevsim geri kalanında dinlenmek için daha tercih edilen bir yer haline geldi.

Bansko’da ve bölgede 350’den fazla otel ve konaklama yeri bulunmaktadır ve beklediğiniz şeyleri elde etmek için rüya gibi tatilinin yapıldığını tam olarak belirlemek iyi bir fikirdir.

Aparthotel Lucky Bansko Spa & Relax, konforlu ve çocuklar için animasyon, donanımlı mutfak, mükemmel servis, SPA keyfi, lezzetli yemekler arıyorsanız , stüdyo ve dairelerde konforlu konaklama arıyorsanız, sadece standart otel konaklama için değil, Bansko’daki bir deneyim için arıyorsanız, bu sizin otelinizdir.

Lucky Bansko’nun fiyatları daha fazla ölçülmekte ve otel tarafından sunulan kalite ile teklifler rekabetsizdir.

Mevcut fiyat ve paketlerde, en doğru seçim yapabilmeniz için bilmeniz gereken.

15,99 yaşına kadar olan çocuklar ücretsiz konaklayabilir. Ücrete dahil olanlar: 3-6,99 yaş arası çocuklar için ücretsiz bakıcılar, tam donanımlı bilgisayar alanları, salıncak ve tırmanaçlar bulunan açık oyun alanı, ücretsiz yastıklar, sandalyeler, yürüteçler ve diğer aksesuarlar. 7,99 yaşına kadar olan çocuklu ailelere ev sahipliği yaparken, çocuk geldiği günde her zaman bir oyuncak alır. Odalarda çocuk bornozu ve terlik bulunur  ve lüks dairelerde çocuk kozmetik ürünlerinin vardır.

Lucky Bansko’da, günlük odanızın temizliğine ek olarak, iyi bir gece şekerlemesi için  şeker verilir.

Her oda tam donanımlı bir mini mutfağa sahiptir ve sabahları uyanmak için her odada kahve makinesi ile lezzetli ve aromatik bir kahve hazırlayabilirsiniz. Ya da çay severler için çay bulunur.

Otel banyolarında kozmetik Fransız firması L ‘ccccitan’dan geliyor.

Kışın fiyata, her 15 dakikada bir teleferik doğrudan kayak merkezlerine yapılan günlük transferleri ve geri transferleri, Bansko’nun merkezine doğru pistler ve ön ısıtıcılarla kayak gardıropunu içerir.

Otelin konukları gerçek SPA keyfini yaşarlar. Ultramodern spa merkezine ücretsiz giriş, çocuklar ve yetişkinler için biyolojik havuz kullanımı, Ölü Deniz tuzlu tuz havuzu, dinlenme için tuz odası, buz salonu, 6 sauna ve buhar banyoları, jakuzi, duşlar, spor salonu merkezi  bulunur.

Aparthotel Lucky Bansko’da bahar, yaz ve sonbahar

Otel tarafından sunulan paketler mevsimseldir, bazıları çeşitli festival ve etkinliklerle ilgilidir. Otel politikası, gece sayısına bağlı olarak artan indirimler vermek ve bu nedenle indirimler 2 gece için% 10’dan başlayıp 7 gece için% 30’a varmaktır.

Bu tür paketler, “Aile Tatillerinde” teşvik indirimleri ve ek ikramiyelerin yanı sıra “Aile SPA Tatili “ ve “Aqua Tatilleri” içerir; bunlar, ikramiye akşam yemeklerş olup, Aqua Holiday, su kompleksine ücretsiz girebilirsiniz ve bu şezlong, çadır, havlu ve bir şişe su içermektedir

Paskalya, Mayıs bayramları, Bansko Caz Festivali, sonbahar promosyonları sırasında özel indirimler ve teklifler sunulur.

Sadece Lucky Bansko’da otelin özel programlarından yararlanabilirsiniz:

  • LuckyFit – kilo verme, stres önleme ve güzelleştirme için bir program. İlk kez katıldığınızda tek, 7 gecelik, tam pansiyon ve her şey dahil oranlar 700 leva’nın biraz üzerindedir, ancak 14 gecelik indirimler ve yeniden katılım için bir teşvik planı vardır
  • LuckyKids – 5 ila 14,99 yaş arası çocuklar için İngilizce dilinde bir kamp. Eğitim, etkinlikler ve Sofya’dan Bansko’ya transfer olan ve tam pansiyona dayanan 7 günlük kampın fiyatı 399 euro. Kampa ikinci kez kaydolan çocuklar% 15 oranında bir indirim alır ve iki çocuk bir ailenin kayıtlarına geçtiğinde, ikinci çocuk% 10 indirim hakkına sahiptir. 14 günlük bir kamplarda fiyatlarda indirim yapılır.
  • Ayurveda kliniği Bansko – ayurvedik yöntemlerle arıtma ve arındırma. Daha uzun konaklamalar veya çift kişilik konaklama için indirim var.
  • Prakash ile yoga kursları, çift kişilik konaklamada indirimli.

Bu programların her biri kendi fiyatlandırma politikasına sahiptir, ancak bu programları birleştiren Bulgaristan’da veya yurtdışında olsun, onların son derece yüksek kalitesidir ve rekabetçiliğidir.

Lucky Bansko SPA & Relax’da kış

Kış tatilleri, geleneksel olarak 2-3 gün boyunca mini bir öğrenci kasabasına dönen Öğrenci Şöleni ile başlar. Öğrencilere özel paketle indirimler ve  saat 4’e kadar süren parti sunulur.

Noel şirket  partileri, Christmas kutlamaları ve Yeni Yıl doruk noktası, otel için en kutlu olaylardır. Fiyat politikası,% 15’ten başlayarak% 30’a varan indirimlerle 3 gece’den 7 gece’ye kadar konaklayan konukları teşvik eder.

Bu yıl en genç konuklarımız için bir sürpriz var – 3 ila 15,99 yaşlarındaki çocukların ebeveynleri olmadan kendi Yılbaşı Partisine, geceleri saat 2.00’a kadar animasyona katılabilecekler. Küçük ve yetişkin konuklar, yaşları veya uyrukları hakkında endişelenmeden profesyonel bebek bakıcıları ve animatörler ilgilenecektir.

Noel ve Yılbaşı tatili için Lucky Bansko’da olmak isteyen tüm konuklar için müzikli eğlence programları olacak.

7 gece için % 30’a varan paket indirim politikası kış sezonunda devam eder ve Ocak ayının ilk haftasından sonra paketlere ikramiye eklenir.

Otelin özel hediyesi, Sevgililer Günü Tatili’dir., Bulgar tatili olan Trifon Zarezan’ı kutlamayı tercih eden bir sürü konuk olsa da. 1 Mart’ta, otel misafirleri – Bulgarlar ve yabancılar – otel hediye edilen martenitsa’da alacaklar. 3 Mart’taki en büyük Bulgar Ulusal bayramında yine özel fiyatlar var.

Bunlar, bu muhteşem otelde yararlanabileceğiniz özel tekliflerden sadece birkaçı.

Lucky Bansko Spa & Relax’ta konuk, özel olarak ağırlanmaktadır, kendisini ilgilendirdiği ve arzu ettiği, tatilini geçirdiği ve unutulmaz duygular yaşadığı zamandır.

Henüz paket çeşitliliğinde değilseniz, tereddüt etmeden otel rezervasyon ekibiyle iletişime geçin; tercih ettiğiniz mevsimde kullanabileceğiniz fiyat teklifleri ve fiyatları ile paketlerin ayrıntılı bir açıklaması hakkında size hemen bilgi verilecektir.

Online rezervasyon yaptırmak isterseniz, indirimli olduğunuz için otomatik olarak sizi% 7 oranında alış fiyatından kurtaracak olan otel rezervasyon sistemini kullanın.

Bize güvenin ve en heyecan verici ve unutulmaz tatilinizi yaşayın!