Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Daha farklı bir Noel geçirin, masal gibi olsun!

Dağ’da masal gibi bir Noel geçirmek istermisiniz? Kışın sonsuz güzelliği arasında, konfor, rahat ve zevkinize göre birçok eğlenceler içinde?  Bansko’da Noel  seçiniz ve “Lucky Bansko” apart otelin tekliflerine bakınız.

Rahat restoran Le Bistro | Lucky Bansko SPA & Relax

Teklifler 23-28 aralık arası günlerini kapsamaktadır, 3, 4, 5, 6 veya 7 gece konaklama seçebilirsiniz. Görüldüğü gibi sadece kutlama akşam yemeği değil, tüm Noel tatili söz konusudur. Tüm Noel kutlamalarında herhangi hazırlıkları düşünmeyeceksiniz, buna dahil kutlama hazırlıkları, temizleme ve kutlama sonrası tekrar düzene koyma veya herhangi başka tür endişeleriniz olmayacaktır! Ek olarak birkaç indirimler de var – örneğin ek yatağa çocuğun ücretsiz konaklaması, veya 3-12 yaş arası çocuklar için kutlama akşam yemeği ücretinde %50 indirimi.

25 aralık’da ki kutlama akşam yemeği için yine seçiminizi yapabilirsiniz – “Lucky bansko”nun prestij restoranı “Le Bistro” veya Bansko’da bu lüks otelin yemek salonunda. Sunulan menü çeşitlidir, hem bulgar, hem de uluslararası yemekleri içerir ve bunlar ile gerçek bir mutfak macerasından zevk alacaksınız. Burada her yerde hizmetlerin mükemmel olduğunu detaylı anlatmaya gerek yok – beş yıldızlı otel “Lucky Bansko” mevcut standartlarda uluslararası seviyeye sahiptir ve bu hem ülkemizde, hem de yurtdışına farkedilmiştir.

Noel tatil 2016 | Lucky Bansko SPA & Relax

Bulgaristan’da ki prestiji hakkında şunu söylemek yeterlidir ki, iki yıl arkası arkasıya Bulgarsitan belediyeleri bu oteli Bansko’da en iyi otel olarak aday göstermektedir. “Lucky Bansko”nun uluslararası seviyede popülerliğini ise şu göstermektedir ki, en büyük uluslararası turoperatörü olan İngiltere, TUİ tarafından ülkemizde ki tüm oteller arasında bu otele en yüksek puan verilmesidir. Şu da söylenebilir ki, otel, önde gelen lüks otellere doğrudan erişimin lideri olan USA, Luxury Group’un üyesi olarak kabul eidlmiştir!

Buna göre anlaşılmaktadır ki, Noel kutlama akşamında eğlence programı da yüksek profesyonel seviyededir ve herkesin eğlencesi garantilidir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, sadece bir akşam değil, tüm Noel tatili söz konusudur. Ve bunlar – “Financial Тimes” tarafından Doğu Avrupa’nın en iyi kayak tatil yeri olarak gösterilen Bansko’da! Doğal olarak, otelimiz pistlerden de yararlanma fırsatını sunmaktadır: hem profesyoneller için, hem de daha yeni başlayanlar ve daha tecrübeli olanlar için. Yani, kutlamaları kayak tatili ile de birleştirebilirsiniz.

Belirttiğimiz gibi, otelde ki koşullar önde gelen modern standartlara uygundur. Lüks ve konfor garantilidir – konaklama için seçeceğiniz stüdyolar ve apartan dairelerinde istediğiniz ve gerekli olan herşey vardır – internet ve televizyon’dan, yeni süper modern SPA merkezinden, ayrı bilgisayar alanlarından…. telefon ve SOS sistemli banyolara kadar herşey vardır! Ek olarak, Noel paketi ile konaklama yapıldığında ücretsiz olarak jakuzi, sauna, buhar banyosu, spor salonu ve havuzu da kullanabileceksiniz.

Muhtemelen çocuklar için ne var diye düşünüyorsunuzdur. Kendilerini iyi hissetmeleri için ve siz rahat olup kendinize dikkat ayırabilmeniz için herşey. “Lucky bansko” aile tatilleri için oteldir ve tamamen küçük ve büyük çocukların bulunması ile tasarlanmıştır. En küçükleri için pot, biberonlar, arabalar, yürüteçler sağlanmıştır.  Üç ve altı yaş arası çocuklar için çocuk bakıcısı tarafından profesyonel bakım sağlanan ve eğlenceler için animatörü olan ocuk oyun alanı bulunmaktadır. Daha büyükleri için çeşitli oyunlar ile bilgisayar alanları vardır. Herkes için ise – eşsiz Noel tatili!

Daha farklı bir Noel geçirin, masal gibi olsun! Ve şimdi “Lucky Bansko” ile iletişime geçiniz çünkü  konaklama için önceden rezervasyon gereklidir!