Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Dağ’dan ve denizden relaksı bir tatilde yaşayın – bakın nasıl

Herhalde artık yaz tatilinizi konuşmaya başlamışsınızıdır. İlla ki deniz için düşünmeye acele etmeyin.

Ülkemizde lüks plaj gibi tatil yapacağınız dağ tatil yerleri var. Artı eğlenceler için tüm fırsatlar – örneğin da’ın sunduğu cazip av, extreme sporlar v.s. Artı – tabi ki, 5 yıldızlı lüks ve tüm uluslararası standartlara uygun konforlar içinde konaklama.

Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax | Havuzlu Tatil

Bansko’da önde gelen otellerden biri olan Apart otel Lucky Bansko SPA & Relax’ın tekliflerine mutlaka bakmalısınız. Bansko’da bu lüks otelin birçok tekliflerinin biri Aqua Tatili’dir. Bu tatil, hem çiftler için, hem aileler, ve hatta büyük aileler için, arkadaş grupları, firma ekipleri için de çok uygundur.

Tik ağacından şezlonglarında nasıl dinlendiğinizi düşünün. İki açık havuz, sürekli ısıtılan su ve profesyonel cankurtaran. Sihirli hisler yaratan, suyun altında da duyulan hoş müzik…

Aqua kompleksinin ayrılmaz parçası olan lüks İtalyan restoranı Leonardo’dan ise siparişleriniz gelecek – soğutulmuş şarap, kokteyller, yiyecek bir şeyler. Aynı zamanda iki kişilik VİP şatra seçebilirsiniz.

Aslında havuzlar restoranın hemen yanındalar. Bu şekilde Leonardo’dan iki açık havuza doğrudan manzara var. Bu manzara akşamları çok romantiktir ve suda ışıkları ile büyüler. Aqua kompleksi hafta içinde her gün çalışmaktadır ve 10-20 saatleri arası açıktır, hafta içi günlerinde saat 16 sonrası %50 indirim var. Restoran 10-24 arası açıktır.

Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax | Stüdyo Lux

Bahsettiğimiz gibi, Apart otel Lucky Bansko SPA & Relax’ın Aqua Tatili teklifi aileler için uygundur. İki havuz “yapışıktır” ve biri çocuk havuzudur. Bu şekilde, anne ve babaların sürekli gözlerinin önünde afacanlar suda mantarın altında eğlenebilirler ve su kaydıracından salınabilirler.

18 yaşına kadar çocuklar ücretsiz konaklayabilir, Aqua kompleksi için ücretsiz giri, birçok indirimler, çeşitli oyunlar ve atraksiyonlar ile 8-22 saatleri arasında açık özel çocuk alanı vardır.

Pakete, spor salonu, sauna, jakuzi, çocuklar ve yetişkinler için kapalı BİYO havuzlar, Ölü denizden tuzlar ile havuz v.s. dahil olmaktadır. Doğal olarak, otelde TV ve film kanalları, kablosuz internet, bilgisayar alanları da bulunmaktadır.

Stüdyo veya apartman dairesine yerleşebileceksiniz – seçiminize göre, hepsi lüks, modern donatılmıştır. Buna dahil içinde herşey bulacağınız mutfak alanları da kulunmaktadır – buzdolabından, ocağından ve mikrodalga fırınından, çatal kaşık bıçak ve tabaklara kadar herşey.

Tabi ki, otelin modern SPA merkezinden de yararlanabilirsiniz – burada, dünyada sadece yaklaşık on yerde bulunabilen terapiler ve prosedürler bulunmaktadır. Tuz odasında veya Relax alanında 40 dakika kalmak ise, terapik etki olarak çam ormanında 4 saat yürüyüşe eşdeğerdir! Bu, ısıtılmış Himalaya tuzundan ayrılan mikro parçacıklar, relax müzik fonu ve renklerin kombinasyonundan dinlendiren etkilerin birleşimi sayesinde elde edilmektedir.

Aynı zamanda inanılmaz manzaralar arasında mükemmel dağ doğası içinde tekliflerden faydalanabilirsiniz , geziler, geçişler ve eşsiz doğa ve kültür yerlerine turlar, balıkçılık, av, golf ve diğer sporlar, buna dahil extreme sporları, ata binme, okçuluk v.s.

Yani – bir yerde toplanmış, hem deniz, hem dağ relaxı. Mükemmel seçim!