çocuklar kampı

LuckyKids – çocuklar için dil kampı

Apart otel Lucky Bansko | Lucky Kids logosuLuckyKids ingilizce öğrenimli 14 günlük yaz çocuk kampıdır.
Haziran, temmuz ve ağustos aylarında düzenlenir.

Buraya 5 – 14,99 yaş arası  ingilizce ilk ve orta derece bilen çocuklar gelmektedir.

Tüm eğitimler, oyunlar ve aktiviteler ana dilleri ingilizce olan profesyonel ingilizce öğretmenleri tarafından düzenlenir.

Çocuklar 10 kişilik gruplara ayrılır ve her grup için bir öğretmen ve bir animatör sorumludur.

LuckyKids kampının temel amacı çocuklar için oyunlar ve dağ ortamında güncel aktiviteler içeren ve aynı zamanda onların özel olarak hazırlanmış her çocuğun bireysel gelişimine uygun eğitim programına göre profesyonel öğretmenler tarafından öğretilen ingilizce öğrendikleri mükemmel ve dolu dolu 14 gün geçirmektir.

Broşür

Sabah çocuklar “Birlikte zaman” dört öğrenim saati geçirmektedirler ve ondan sonra otelde öğlen yemeği veya dağda piknik.

Öğleden sonra program dağ ortamında düzenlenir, çeşitli eğlenceler düzenlemekteyiz: paintball, bisiklet sürme, ata binme, Baykuşevata mura/çam/, Okoto gölüne, “Dans eden ayılar” parkına, Rila veya Rojen manastırına ve Hazreti İsa’nın ikonu bulunduğu Dobırsko köyünde kiliseye geziler.

Akşamları çocukların canları sıkılmıyor – onlar için bizim animatörlerimiz çocuk diskosu, yüzme dersleri, pijama partileri, fenerler ile hazine arama v.b. düzenlemektedirler…

Güvenlik hakkında tüm önlemleri aldığımıza sizleri teymin etmek istiyoruz – otel çocuklar için tasarlanmışıtr, hiç bir zaman kontrolsüz kalmazlar: yüzme sırasında onları üç kişi izlemektedir (cankurtaran, öğretmen ve animatör), ata binme sırasında her çocuğun atı bireysel at rehberi tarafından kullanılmaktadır, kasklar ve diğer koruyucu ekipmanların kullanımı zorunludur v.s.

7 günlük eğtim ve ingilizce eğitim içermeden sadece oyunlar ve eğlenceye katılım programıda düzenlemekteyiz.

Bu durumlarda, diğer çocukların sabahları ingilizce eğtimi varken, özel animatörler bu çocuklarla ilgilenir.

Daha fazla bilgi için: https://www.luckykids.bg/

Istek gönder