Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bu konforu yaşayın – kendinizi yeni bir insan olarak hissedeceksiniz!

Lucky Bansko'da SPA prosedür

Bu lüks SPA merkezi kendinizi hafif, ferah ve yılları üzerinizden atmış gibi hissettirecektir. Bu merkez sizi gençleştircek ve güzelleştirecektir, ve hatta bağlantı yapacaktır! Çünkü birçok ve çeşitli etkili ve keyifli prosedürler sunmmaktadır, mükemmel bir SPA tatili geçireceksiniz!

Bansko’da bulunan bu lüks otelde – Lucky Bansko &SPA’da uluslararası SPA merkezlerinde bulunna herşeyi bulacaksınız. 28’den fazla türde masajlar, terapiler ve prosedürler sunulmaktadır, ve bunlar kombine ediebilir.

Bunlar sağlıklı, canlandıran ve ferahlatan masajlardır – manüel ve cihazlı yapılır, ve bugün Hollywood’da kullanılam yöntemler ile güzelleştiren masajlar yapılmaktadır!

Tabi ki, tedavi amaçlı terapiler de yapılmaktadır – antik çağda SPA prosedürleri tedavisel etkisi ile bilinmektedir. Apart otel Lucky Bansko & SPA’da bunlar çok çeşitli ve etkilidir – çağdaş yöntemler ve modern teknik kullanılmaktadır.

Bansko’da bu otelin SPA merkezinde en modern teknolojiler uygulanmaktadır, cihazları ise sektörün önde gelen ürreticilerdendir ve son nesildir. Örneğin, 25 programlı terapik küvet bulunmaktadır, ve bunlar çeşitli su altı masajları ile kombine ediliyor.

Havuzlar – yetiişkinler ve çocuklar için, inanılmaz bir yeniliktir. Bunlar Bansko’nun ilk biyo havuzlarıdır. Su, ülkemizde bilinne klor ile temizlenmiyor, deniz tuzu ile elektroliz ve UV ışınları ile temizlenmektedir. Ve bunlar sadece bir “ekstra” değil, sağlıklı etkisi de vardır.

Apart otel Lucky Bansko'da masaj

Ekstra olarak havuzlarda ki su altı müziği belirlenebilir, ve içindeki hidrojetler. Masal gibi bir hissini görüp hissetmeniz gerekir – rahatlatır, sakinleştirir, sudan çıktıktan uzun süre kedinizi mükemmel hissedersiniz. Süper modern su yatağında da kendinizi benzer şekilde hissedersiniz, burada buhar banyosu ve duş, ve maceralı ve masaj duşları kombine edilmiştir.

Lüks Lucky Bansko & SPA aynı zamanda kromoterapi de sunmaktadır – altı renk kullanarak renklerin piskoloji ve özgüvenin üzerinde yarattığı tedavisel etkisi.  Bunlar sadece hislerinize değil, en yeni araştırmalara göre nörelojik sorunlarda ve son zamanlarda çok yaygın olan uykusuzluk gibi durumlarda da olumlu etki sağlıyorlar.
Lucky Bansko’nun yeni SPA merkezi için şunlar da sayılabilir – radyofrekanslı terapiler, UV, balıklı masajlar, yosunlar ile veya tedavi çamuru ile terapiler ve daha birçok – tüm ayrıntıları otel Lucky Bansko’nun sitesinde görebilirsiniz.

Anlaşılmaktadır ki, Lucky Bansko’da kalarak uluslararası tanınmış bir beş yıldızlı otelde olabilecek tüm lüks, konfor ve eğlenceleri yaşayacaksınız.

Burada stüdyolar ve apartman daireleri geniştir, modern dnatılmıştır, ve burada alıştığınız hiçbir şey eksik değildir. Evde olduğunuz gibi sakin ve huzurlu olacaksınız ve ek olarak relax ve ferahlık olacak.
Yani, Lucky Bansko & SPA’da sadece rezervasyon yapın – bu lüksü yaşayın ve buradan yeni bir insan olarak çıkacaksınız!