Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bansko’daki en iyi spa otel

Dinlenmenin en iyi yolu hangisi? Şartlardan biri, burada Bansko’da yapabileceğiniz en iyi spa otelini bulmaktır.

Spa otel tatil | Lucky Bansko

Apart Hotel Lucky Bansko’yu öğneririz, Bansko’daki en iyi spa oteli olarak da bilinir. Rahatlamak ve mükemmel bir tatil geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar.

Lüks, soğuk hissetmedinen yüzebileceğiniz, su derecesi 33 olan kapalı yüzme havuzu, ısıtılan şezlonglar, jakuzi, h,drojet, saunalar, buharlı banyo, solarium, tam donatılmış spor salonu ve profesyonellerimizle farklı prosedürler. Bir insan daha ne ister? Spa’da iken hissedebileceğiniz keyiflerden en iyi şekilde yararlanmak için ipuçlarımızdan bazılarını uygularsanız, mükemmel spa deneyiminiz garanti edilir.

Kendimizi şımartmak, kendimize iyi bakmak ve stresimizi sırtımızın arkasında bırakmak bazen tam ihtiyacımız olan şey. Ve yeniden kendimizi enerji ile doldurmak için ideal bir yol var mı?

Tam bir relax boyutuna kapılmak için doğru fiziksel ve zihinsel dengeyi bulmak, SPA otelindeki bir tatilin vücudunuza verebileceği ancak ruhunuza da sağlayabileceği faydaların bir kısmından vazgeçmemek açısından gereklidir. Bu derin derecede subjektif bir andır: Her insanın mükemmel  hissetiği boyutu keşfetmek için farklı ihtiyaçları vardır. Lucky Bansko uzmanları sizin için en uygun ve en iyi terapileri seçmenize yardımcı olur, bu yüzden bakım için endişelenmeyin.

Bununla birlikte, her zaman değil, cennette olduğumuz halde bile günlük yaşamdan ve görevlerden uzaklaşabiliriz: sorumluluklar,  taahhütler ve süreler, zihnimizi başka bir yerde tutmaya her zaman hazır olarak, stresli ve gerginleştiren düşüncelerle.

Dolayısıyla, tamamen rahatlamak için denemek (ve başarmak) için size basit ipuçları vereceğiz.

Kendinize konsantre olun.

Düşüncelerinizin ve duygularınızın merkezi olun.

Duygularınızı ve kendinizi yeniden keşfetme arzusunu asla gözden kaçırmayın. Ve en azından bir kere başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarınızın önüne koymayın: Lucky Bansko Spa Hotel’deki günler kendiniz için vermek zorunda olduğunuz değerli bir hediye. Ve tadını çıkarın!

Kendinizi dinleyin.

Vücudumuzun sürekli gönderdiği mesajları, uyarı sinyallerinin yanı sıra memnuniyet sinyallerini nasıl dinleyeceğinizi öğrenin; Vücudumuz, her dış uyarana sınırsız tepki veren, çok özel ve doğru sinyalleri gönderen mükemmel bir makine; Yapmamız gereken tek şey, onları nasıl yorumlayacağımızı bilmektir, aynı zamanda bir süre durup onları dinlemektir. Ve vücudun kesinlikle bir spa deneyiminin ona vermeye hazır olduğu tam bir tatil, relax’a ihtiyacı var.

Havuz resmi | Lucky Bansko

Kendinize “aksaklık” hediye edin, vazgeçtiğiniz tadlardan.

Kendiniz için  burdasınız, sadece kendiniz için

Kendinizle sempatik ve esnek olun: Bir saat sonrası için alarmınızı ayarlayın veya kapayın, doyurucu bir kahvaltı yapın (hareket halindeki hızlı kahve değil  sakinlik içinde). Tat ve kokuların tadını istediğiniz sakinlik koşullarıyla tadın ve hiçbir şeyden vazgeçmeyin. Sükunetin ve gevşekliğin ayrılmaz bir parçası olduğu kendi küçük ve ışıltılı dünyanızın hükümdarlarını hissedin.

Bunun dışında apart Otel Lucky Bansko çalışanları, her türlü talep ve sorularınız için hizmetinizde olacaklardır.

Bansko’daki en iyi spa otelinde hayalinizdeki tatilinizi kendinize hediye edin! Ve bir kere “cennete adım” attıktan sonra … tekrar döneceğiniz kesindir.