Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bansko’da tiyatro haftası 1 temmuz 2017y. tarihinde başlıyor

Bansko’da Melpomena’ya adanmış eğlenceli bir hafta olacak. “Seyircilerimize – sevigleri ile” Yaz tiyatro kutlamaları 1-7 temmuz 2017y. günlerinde yapılacaktır.

Bunlar “Nikola Vaptsarov” toplum kültür merkezinde yapılacaktır.

“Bulgaristan  askeriyesi” tiyatrosunun “HAYRETE DÜŞÜREN MAKAS”, “Tırgovişte Devlet Drama Tiyatrosundan “Gülmek için yasaktır” komedisi, çocuklar ve yetişkinlerin sevdiği masal “Külkedisi”, “Kadınlar Krallığı” piyesi, “AZICIK KOMEDİ” tiyatro oyunu gibi inanılmaz oyunları belkleyin.

Veselin Radkov, Stefaniya Koleva, İvan Radoev, Aleksandar Doynov, İskra Radeva, Mariya Statulova, Elena Kıneva, Asen Blateçki, Koyna Ruseva ve Kalin Vraçanski gibi sevilen oyuncuların yetenekleri ve oyunlarını canlı göreceksiniz ve keyif alacaksınız.

Bansko’ya gelin ve apart otel Lucky Bansko SPA&Relax’da gerçek bir tatil yapın ve sahnede ki oyunlar ile ruhunuzu neşelendirin.

Gösterilerin başlangıç saati: 19:00. Biletlerin satışı “Nikola Vaptsarov” toplum ve kültür merkezinin kasasında 26 haziranda başlıyor.

Kadın Krallığı evreleme | Lucky Bansko SPA & Relax Biraz komedi Sahneleme | Lucky Bansko SPA & Relaxtoplum merkezinde Vaptsarov de Sahneleme | Lucky BanskoBansko Kukla Tiyatrosu | Lucky Bansko SPA & Relax