Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

BANSKO’DA TATİL – MUHTEŞEM BİR MASAL

Muhtemelen siz turistik sınıflandırmaları gördünüz- yerli ve uluslar arası, ki bunlar mutlaka Bansko’yu sadece Bulgaristanda değil Balkanlarda ve Doğu Avrupa’da en önde gelen turistik belde olarak göstermektedirler. Bunun yanı sıra tatil, hem yaz hem de kışın, aile tatilleri için muhteşem doğa ve harika koşullarla, iş forumları ve kurumsal toplantılar ve eğitimler ile kolayca erişilebilir. Bu yüzden deneme zamanı! Yaz aylarında, doğa ve adrenalin tutkunları için burada unutulmaz duygular yaşayabilirler – binicilik, dağ yürüyüşü, dağ tırmanışı, spor; ve daha çok farklı tarihler vardır- müzeler, antik kiliseler … Kış rotaları için liftler, kayak merkezi, buz pateni pisti – kendiliğinden belli oluyor, çünkü yıllarca yer kış tatil beldesi olarak popüler.

Sessiz ve sakin bir tatil istiyorsanız, Bansko’da bunu sağlayabilecek oteller var, o kadar ki oradan gitmek istemeyeceksiniz! SPA merkezleri bulunan otelleri arayınız. Bu, Bulgar Belediyeler Portalı’ndaki Bansko’daki En iyi Otel için 2013 ve 2014 yıllarında iki ardışık adaylık bulunan Lucky Bansko Otel’dir. Ona tanınma hakkı veren uluslararası organizasyonları etkilemiştir – dünyaca ünlü İngiliz tur operatörü TUI, Travelife tarafından eko-otel olarak sertifikalandırıldı prestijli Amerikan Luxury Group üyesi’dir.

Apartman Dairesi Resmi | Lucky Bansko

Dünyanın en büyük uluslararası seyahat sitesi olan TripAdvisor’nın sıralamasına göre Lucky Bansko Apart Hotel, 2016 yılında Bulgaristan’da bir numaralı otel. Bu, farklı oteller ziyaretinde bulunan gerçek müşterilerin yorumlarını temel almaktadır.

Apart otelde 67 stüdyosu, 47 süit ve bir adet başkanlık paketi bulunur; bunlar tamamen ses geçirmezdir ve TV, telefon, kablosuz internet ve kasadan tam donanımlı bir mutfağa kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere modern bir şekilde donatılmıştır.

Yemek pişirmeyi önemsemiyorsanız, otelin restoran bölümü sizi bekliyor. Denemediğiniz şeyler ile “şımarmak” da dahil olmak üzere her şey vardır. Elbette, geleneksel Bulgar mutfağı öncülük ediyor ve içecekler dünyanın her yerinden geliyor ve siz de “hareket etmiyorsanız” da bir oda servisi var. Ancak muhtemelen dışarı çıkmaya cüret edeceksiniz çünkü ,İtalyan restoranı “Leonardo” da, bir cazibe olan yemeklerin hazırlanışını canlı olarak izleyebileceksiniz! Dahili hidrojet ve jakuzili kapalı yüzme havuzunda, buhar banyoları, fitness, masaj dolapları, solaryum, açık yüzme havuzlu su kompleksi, sayısız turistik cazibe merkezine sahip gerçek bir maceranın tadını çıkaracaksınız …

Bir konferans salonunun fotoğrafı | Lucky Bansko

Bu cazibelere karşı, “çocukları unutmayın” diye endişeleniyorsanız veya sunulanın yarısını hissetmeyecekseniz – endişeleri unutun! “Lucky Bansko’da”, özellikle çocuklu aileler için düşünülmüştür.

İş çevreleri de unutulmamıştır. Tatil verenler için tüm ekstraların yanı sıra, kurumsal müşteriler ve işletmeler, daha büyük veya daha küçük forumlar için mükemmel şartlara sahiptir.

Yüzme havuzu | Lucky Bansko

Satürn Konferans Salonu 130 sandalyeye sahiptir ve ses yalıtımlı bir bölme duvarıyla ayrılabilir. Otelde ayrıca küçük gruplar için de uygun 3 küçük işletme veya toplantı odası bulunmaktadır.

Kısacası, Bansko ve Lucky Bansko’ya giderseniz, konaklamanız masal gibi olacak ve geri dönemeyi istemeyeceksiniz! Deneyin ve görün.