Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bansko’da ikinci bir teleferik inşası, Bulgaristan’ı kış sporlarındaki liderler arasına taşıyacak

Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax, Bansko’da ikinci bir teleferiğin inşasını desteklemektedir. Bu yatırım sadece Pirin Milli Parkı’nın doğal güzellikleri ile daha fazla insanın uyum sağlamasına değil aynı zamanda ülkemizin kış sporları alanında öncü bir yer olarak konumunu güçlendirecektir.

Bansko’daki ikinci teleferik inşası, Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) gibi prestijli uluslararası organizasyonlar tarafından desteklendi. Bulgar hükümetine gönderdiği mektubunda liderleri, Başkan Zhang-Franco Casper ve Genel Sekreter Sarah Lewis de desteklerini dile getirdi. Onlara göre, ülkemizin doğal kaynaklarının korunması konusundaki endişeler, insanlara doğayla yakın temasta bulunmak için inanılmaz bir fırsat sağlayan kış sporlarının gelişimi ile derin bir bağ kuruyor. Uluslararası kayak federasyonu, kış sporlarının gelişimi için doğal ön koşulları olan dünyanın birçok ülkesindeki tecrübesinin, dağlarda rekreasyon ve sporun, sadece doğal kaynakların korunması değil aynı zamanda doğal kaynakların korunması değil , aynı zamanda ulusun sağlık bakımı.

Bansko’da yeni bir teleferik inşası, Bulgaristan’ın daha fazla uluslararası yarışmalara ev sahipliği yapma şansını ve ilk Dünya Kış Spor Şampiyonasını arttıracaktır.

Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax, 2021’de Gençlik Şampiyonası’na ev sahipliği yapması için FIS Bulgaristan’ın onayını alan

Bansko'da ikinci asansör | Lucky Bansko Bansko kayak pistleri | Lucky Bansko Bansko'da teleferik | Lucky Bansko