Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bansko’da tamamen dinlenmeyi seçin

Tatiliniz için kuşkunuz olmasın – Bansko’da tamamen dinlenmeyi seçin!

Eğer apart otel Lucky Bansko’da daha once tatil için gelmişseniz, herhalde uzun uzun ne kadar mükemmel vakit geçirdiğinizi ve tekrar gitmeye hazırlandığınızı anlatmışsınızdır. Eğer hala buraya tatile gelmediyseniz bilmeniz gerekir ki, bu beşyıldızlı otelde tatil tamamen relax’dır!

Burada herşey lüks otellerin önde gelen standartlarına göredir: mükemmel 67 stüdyo ve 47 apartman dairesi, Kral dairesi, sese karşı yalıtım, asansörler, konferans salonları, restoranlar, lobby bar, havuzlar, buna dahil çocuk havuzu, çocuklar için profesyonel bakıcılar ile oyun alanları, tırmanma tesisleri, salıngaçlar, kaydıraçlar, elektronik oyunlar, bilgisayar alanları …

Otelin en modern gerekçelere uygun olduğu hem bizde, hem de uluslararası seviyede dikkat çekmiştir.

Lucky Banko Bansko’da en iyi otel için iki tane adaylığı vardır – 2013 ve 2014 yılları için. Bulgaristan’da belediyeler Portaline gore, Bulgaristan’da tüm oteller arasında İngiltere, en büyük uluslararası turoperatör TUİ ‘den verilen en yüksek  not, Travelife tarafından eko(çevre dostu) otel olarak sertifikalanan oteldir.  

Aynı zamanda beş yıldızlı otel Lucky Bansko , dünyada premium lüks otellerine doğrudan erişiminde lider olan Luxury Group amerikan prestijli grubunun üyesidir!

Ve, tabi ki, otelin misafirleri tarafından verilen “Mükemmel” notu, bu müşteriler oteli ziyaret etmişler ve Bansko’da bu prestijli otel hakkında görüşlerini Trip Advisor ‘da paylaşmışlar.

Burada alıştığınız herşey var, eksiklik duymayacaksınız – internet ve TV’den ofis hizmetlerine kadar – fakt, telefon, fotokopi, baskı b.s. /tatil hakkında söz etsek de iş için birşeyler lazım olabilir diye düşündük /.

Otelde ve komplekslerinde çeşitli eğlencelerinin yanı sıra, isterseniz spor yapabilirsiniz, organize olup dağ’da gezi ve pikniğe gidebilirsiniz, dağda ata binebilirsiniz, tarihi yerlere gezilere katılabilirsiniz. Ve bunların yanı sıra apart otel Lucky Bansko SPA tatili de sunmaktadır.

Otelin lüks SPA merkezinde o kadar sakin ve hoşdur ki (ve faydalı), eğer bunu seçerseniz, muhtemelen diğer teklif edilen fırsatları kaçıracaksınız, her ne kadar cazip lsalarda. Sadece SPA merkezinde neler bulunduğunu sayacağız ve siz bunun vücut için ne kadar harika bir şey oldğunu düşünün, ne kadar dinlendirici, yorgunluk atılıyor, pozitif enerji ve yepyeni güç  geliyor!

Apart otel Lucky Bansko’nun SPA merkezinde kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır, su sıcaklığı 33° С ve relax için ısıtılan şezlonglar; jakuzi; hidrojet; iki sauna ve şok terapisi için buz jeneratörü; aroma terapi için buhar banyosu; AFTERSKİ hidromasaj duşu, solarium, TechnoGym aletleri ile spor salonu…

Çeşitli tedavisel dinlendirici ve kozmetik masajları ve terapileri de sunulmaktadır,  merkezde ki uzmanlar sizlere en uygun olanı seçmenize yardımcı olacaklardır. Cihazları da anlatalım – modern, birçok fonksiyona sahip, örneğin XILIA DIAL FACE cihazı ile US peeling ELITE RESOLUTION OXI kompleks cihazı ile radyofrekanslı lifting .

Cihazlar sayesinde kırışıkları düzlemek için serumlar ve ampüller uygulanır ve antioksidan ve yaşlanmaya karşı aktif bileşenler ile serum ampülleri ile cildi derinlemesine nemlendirirler.

Mikroişlemci ünitesi ultrasonu çok yüksek frekans ile birleştirmektedir ve bu şekilde mğkemmel peeling etkisi ve yüz kaslarının canlandırılması için elektrik stimülasyon ve drenaj sağlanır.

Ve bir şey daha – yüz için klasik baz terapileri ACADEMİE ürünleri ile yapılmaktadır – dünya çapında bilinen ve onaylanmış fransız kozmetiği en yüksek sınıftan ve çeşitli cilt tipleri için uygun. Kuru cilt gibi srunları etkin bir şekilde çözer, yaşlanmaya karşıdır, besler ve gençleştirir.

Bunların hepsi – 01.04 – 30.11.2016 dçneminde apart otel Lucky Bansko’da tüm misafirleri için SPA merkezinde ki geçerli fiyatlardan %20 özel indirim ile.

Hala apart otel Lucky Bansko ile bağlanmadınız mı, www.luckybansko.com?