Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Bakın neden Lucky Bansko SPA & Relax Bansko’da en tercih edilen otellerden biridir

Görünüm otel | Lucky Bansko SPA & Relax

Teklifler ilgili inidirimler ve ücretsiz hizmetler ile çok çocukları olan aileler dahil her aileler için; sevgililer; şirket ekipleri için teambuilding programları; otelin yeni, süper modern SPA merkezinde büyük indirimler ile SPA tatili; şahsi veya toplumsal kutlamalar için… Bu yıl mayıs ayında mezuniyet baloları için teklifler bile hazırdır!

Tatil, relax ve güzel yaşantılar için tekliflerde herkes için bir şey var.

Bansko’da bu beş yıldızlı oteli ziyaret eden misafirlerin bu memnuniyeti Lucky Bansko Apart otel & SPA için çok prestijli ödül almasına katkıda bulunmuştur.

Lucky Bansko 2017 yılı için “Seyahat edenlerin tercihi” ödülünü kazanmıştır – TripAdvisor’un en yüksek ödülü.

Bu yıl tekrar otel onu ziyaret eden misafirleri tarafından tercih edilen ve sevilen, kalitesi ve hizmet standartları yüksek olan otel olarak gösterilmiştir.

Bu ödülü dünyada kaç otel aldığını biliyormusunuz? Yüzde 1’den azı!

Bilindiği gibi, geçen yılın aralık ayında Lucky Bansko Balkanların 2016 yılı Dağ oteli oldu.

Bansko’da bu beş yıldızlı otelin uluslararası özüllerini saymaya devam edilebilir, ancak önemli olan bu ödüllerin sizin için ve sizin tatiliniz için olmasıdır. Bu ödüller apart otel Lucky Bansko’da sizlere ne kadar mükemmel koşulların sunulacağını gösterir.

Dairenin Oturma odası | Lucky Bansko SPA & Relax

Otelde yer altı park yeri ve otelin önünde park yerleri mevcuttur. Konaklamada lüks stüdyolar ve apartman daireleri buna dahil Kral dairesi arasından seçebilirsiniz. Odalar geniş ve modern donatılmıştır.

İtalyan restoranı leonardo ve geleneksel bulgar ve modern uluslararası mutfağı ile iki lüks restoranının bulunmasına ramen odalarda mutfak kısımları da vardır.

Bansko’da bu otelde mutfak kısımlarında modern teknik ve gereken herşey bulunmaktadır. Tüm otelde balosuz internet, TV, telefon, faks, fotokopi v.s. var. Banyolar süper lüks, telefon ve SOS sistemi dahil herşey bulunmaktadır!

Kış mevsiminde Lobby bar gece gündüz açıktır, 45 yer ve üç İnternet masası vardır. Hoş müzik ortamında aperitifler, alkolsüz içecekler, ekzotik kokteyller, kahvaltı ve tatlılar sunulmaktadır.

SPA merkezinin hizmetlerini de kullanabilirsiniz, bunlardan çoğu Bulgaristan için eşsizdir ve dünya çapında nadirdir. Bu hizmetlerin arasında Hollywood yıldızları arasında popüler olan prosedürler ve terapiler de vardır. Tabi ki, havuzlar, solaryum, kozmetik prosedürler, masajlar, jet, buhar banyosu, sauna da vardır…

Çocuklu aileler için özel olarak düşünülmüştür ve 18 yaşına kadar çocukların ücretsiz konaklamaları için imkan veriilmiştir. Otelde kırılır camlar, keskin çaplar yoktur ve zeminlerde kilim vardır.

En küçükleri için ücret karşılığında bezler ve çocuk maması alınabilir.

3 ve 6 yaş arası çocuklar için oyunlar ve bakıcılar ile eğlence kulübü vardır. 5 yaşından büyükler için bilgisayar oyunları ile özel oda bulunmaktadır, daha büyükleri için ise – iki tamamen donatılmış bilgisayar salonları.

Gördüğünüz gibi Lucky Bansko Apart otel & SPA ödüllerini hakketmiştir. Ve bu demektir ki, burada tatil ve relax için rezervasyon yapabilirsiniz. Sadece en sevdiğinizi seçin.

https://luckybansko.com.tr/aparthotel-c35