Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Aparthotel Lucky Bansko SPA & Relax, Bulgaristan’da 1 numaralı oteldir

Lucky Bansko SPA & Relax aparthotel %94,2’lik Global İnceleme Endeksi’ne sahiptir. Bu, 2018’de Bulgaristan’ın en yüksek otel endeksi ve çevrimiçi alanda gerçek otel misafirleri tarafından verilen büyük bir takdir ve güven anlamına geliyor.

En iyi otel için ReviewPro sertifikası | Lucky Bansko

Global İnceleme Endeksi, online otel itibarının değerlendirilmesinde ReviewPro‘nun – inkar edilemez dünya lideri iş göstergesidir.
Bu derecelendirme, otel işletmelerinde iyi uygulamaları teşvik etmeyi ve sürdürülebilir, yüksek kaliteli bir ürünü koruyan otelleri desteklemeyi amaçlamaktadır.

Bulgaristan için seçim, 30’dan fazla odaya sahip 3500’den fazla iş ve tatil oteli tarafından yapılmıştır.

Global İnceleme Endeksinin kriterleri arasında şunlar yer almaktadır: Bir önceki yıla göre otelin genel çevrimiçi itibarı ve farklılığı, çevrimiçi olarak alınan toplam yorum sayısı, olumlu değerlendirmelerin anlamsal değerlendirmesi ve bunların toplam sonuçtaki yansıması. Değerlendirmenin nesnelliği için, bir gerçek daha gösterilmektedir – Küresel İnceleme Endeksi, dünya çapında 75’den fazla ülkede 200’den fazla web sitesinin bir anketi ile ölçülmektedir.

Ödüller, üçüncü Otel Yatırım Forumu’nun düzenlendiği Sofya’da 6 ve 7 Haziran 2018’de verildi.
Etkinlik Turizm Bakanı – Nikolina Angelkova tarafından açıldı.

Forum sırasında, Bulgaristan ve yurtdışındaki turizm gelişiminin güncel yönleri ve gelişimi için eğilimler tartışıldı. TUI Hotels & Resorts, Hyatt International, Marriott International, Hilton Worldwide, Choice Hotels, Louvre Hotels Group gibi uluslararası otel zincirlerinden önde gelen otelciler, tur operatörleri ve yöneticiler, başarılı bir iş için deneyimlerini ve olumlu uygulamalarını paylaştılar.

ReviewPro ödülü 2018 | Lucky Bansko