Otel hakkında

Beklediğinizden daha fazla! Zevki tanıyınız – Lucky Bansko otelde lüks tatil SPA & Relax

Apartolet Lucky Bansko SPA & Relax açıktır ve 2007 yılında çalışmaya başlamıştır

Kurulduğundan bu yana Bansko’da daire türli odaları ile en meşhur otel olmuştur, otel konaklama olanaklarını akıllıca birleştirerek, tam donanımlı bir daire veya stüdyonun tüm olanaklarına sahip olmanın kolaylığı ile sağlar.

Apart otel konforlu bir 115 stüdyo ve daireye sahip olmakla birlikte, 24 saat açık resepsiyon, lobi bar, klasik bir restoran, konferans salonları, çocuk odası ve konukları ağırlayan ilave hizmetler sunan genişletilmiş bir otel altyapısına sahiptir, ki buda tatili keyifli ve dinlendirici yapar.

Yıllar geçtikçe, Lucky Bansko SPA & Relax sadece Bansko’da değil, Bulgaristan’ın en prestijli lüks otellerinden biri olarak gelişmekte ve lider konumda olmayı hedeflemektedir.

Birkaç yıl içinde, otel köklü bir tadilattan geçmiştir ve şimdi şunları içermektedir: barı olan modern bir lobi, 3 restoran, 5 büyük ve küçük konferans odası, güzel bir açık hava aqua kompleksi ultra inovativ SPA merkezi, kayak dolapları, çocuk kulübü, iki tam donanımlı bilgisayar alanı, garaj ve iki açık otopark, açık oyun alanı.

Otelin odaları, mükemmel konaklama koşullarının yanı sıra seramik ocaklar, mikrodalga fırın, davlumbaz, kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi, su ısıtıcısı, mutfak eşyaları, tabaklar ve bardaklar ve çatal bıçak takımı içeren tam donanımlı bir mini mutfağın bulunduğu stüdyo veya daire tipindedir.

Otel kompleksi yıl boyunca çalışmaktadır.

Özel yolculuk ve tatil, iş görüşmeleri, konferanslar ve seminerler için uygundur.

Ücret siyaseti ilımlıdır ve burada aldığınız kalite ve hizmet için rakipsiz fiyatlara gerçek bir tatil geçirebilirsiniz.

Yılın her zamanında Lucky Bansko’nun enteresan paket fiyatları mevcuttur tercihli teklifler ve mevcut teklifler  büyükler ve küçükler için farklı kutlamalar, sezonlar ve toplantılar.

Lucky Bansko, özellikle çocuklu aileler için uygundur, çünkü burada küçük kayıkçılar oyuncak alır, ebeveynleri ile ücretsiz kalırlar, çocuk havuzları, bir yer, çocuk bakıcıları ve animasyon yaparlar. Bu, ebeveynlerinin tatillerini kendilerine kolaylık ve zaman olarak unutulmaz kılar.

Rakamlar ve gerçekler ile şanslı otelin Tarihi:

2007 y. – açılış yılı

2008 y. – Lucky Fıt zafırlama, antistres ve Relax programı yapılmıştır.

2011 y. – Uluslararası Lucky Kids çocuk dil kampı başlamıştır

2014 y. – aqua kompleksi „Leonardoşık bir italyan restorantı ile birlikte açılmıştır. Açık kumlu çocuk oyun alanı, kaydıraklar, salıncaklar, tırmanma evleri, evcik.

2015 y. – Bulgaristan’da ilk olan Bansko’daki Ayurveda kliniği, Ayurveda yöntemleriyle tedavi, arıtma ve güzelleştirme için çalışmaya başladı. Bir Grand kral dairesinde birleştirilebilecek 2 yeni kral odası oluşturuluyor.

2016 y. – var olan SPA & Relax merkezi kapanıp yepyensi yapılıyor. İki tane Escape odalar açılıyor.

2017 y. – Bansko’nun Alp mutfağı ve tasarımıyla tek Fondyu restoranının lansmanını işaret ediyor. Yeni ve modern konferans salonu, çocuklar için iki yeni oda. Kış sezonu için yeni kayak dolapı.

2014 yılında Lucky Bansko 5 yılıdızlı oluyor, Bulgaristan’da faaliyet gösteren, ancak lüks oteller için önde gelen 5 yıldızlı uluslararası standartlara göre çalışan yüksek kaliteli bir otel ürününün kalitesini onurlu bir şekilde koruyarak.

Otel tarafından kazanılan ödüller

Otelin gerçek etkinliği ve kuruluşundan bu yana alınan ödüller ile ilgili istatistikler etkileyicidir. Lucky Bansko’nun ödül kazanmadığı bir yıl yok ve bu hak ettiğimiz gibi gurur duymamızı sağlıyor:

Впечатляваща е статистиката, свързана с реалната дейност на хотела и получените награди за периода от създаването му. Няма година, в която Лъки Банско да не е заслужил отличие или награда и това ни кара да изпитваме заслужена гордост:

2008 y. –  “Turizm ve otdih” dergisin’den 2008 yılı en iyi yatırımı.

2008 y. – 2008 yılının binası

2009 y. – 2009 yılı için Bansko belediyesinin en iyi oteli.

2008-2009 y. – BANSKO AWARDS от Bansko belediyesinden; 2008-2009 y. için en iyi hotel kategori 4 *

2009 y. – БЕСТ недвижимость /Российская гильдия риэлторов’den  2009 yılı için en iyi proje

2010 y. – 2010 yılı Bansko belediyesi için en iyi otel kategori 4*

2011 y. –2011  BXPA‘ dan daireli otel

2012 y. – Lucky Bansko SPA & Relax, “Turizm, Otel ve Eğlence Endüstrisi” kategorisinde “Bulgaristan’ın En Yeşil Şirketi 2012” yarışmasında yeşil Oscar’ı kazandı;

2012 – 2013 y. –CRYSTAL SKI & Holiday/TUI Büyük Britanya, Mükemmellik Sertifikası Sezon 2012-2013;

2014 y. – 2014 yılı için Tripodvisor‘dan „Yolculuk yapanların tercih ettiği“ ve „Mükemmel otel“ 2014 y. – Lucky Bansko Aparthotel SPA & Relax, dünyanın en iyi otellerinden oluşan küresel gruba katıldı – Worlds Finest Hotels, Resorts & Spas;

2014 y. – Bulgaristan’daki Belediyeler Portalından ve Kmeta.bg’den 2014 yılında Bansko’da en iyi 5 * otel;

2015 y. –  BXPA’dan 2015 için Bulgaristan’ın en iyi dağ 5 * otel;

2015 y. – FIT Reisen Almanya 2015 yılı için SAĞLIK VE FİZİK DURUM için FİT PARTNER OTEL

2015 y. – FIT Reisen Almanya 2015 yılı için AVERYÜDA VE YOGA için FİT PREMIUM OTEL

2015-2016 y. – Otel ve Turizm Yatırım Forumu’ndan “2015-2016 İçin En İyi 50 Otel” Sertifikası;

2015-2016 y. – CRYSTAL SKI & Holiday/TUI Büyük Britanya, Mükemmellik Sertifikası Sezon 2015-2016 y.;

2016 y. – 2016 yılı için Tripodvisor‘dan „Yolculuk yapanların tercih ettiği“ ve „Mükemmel otel“

2016 y. – Tripodvisor’dan kalite ve lüks olarak Bulgaristandaki en iyi otel;

2016 y – Balkan Turizm Sektörü Ödülleri’nden Dağ Turizmi 2016;

2016-2017 y. – CRYSTAL SKI & Holiday/TUI Büyük Britanya, Mükemmellik Sertifikası Sezon 2016-2017 y.;

2017 y. – Tripodvisor’dan Bulgaristandaki en iyi 3 otel arasında;

2017 y. – 2017 yılı için Tripodvisor‘dan „Yolculuk yapanların tercih ettiği“ ve „Mükemmel otel“

2018 y. – Apartotel Lucky Bansko SPA & Relax 5*****  TUI Büyük Britanya 2018 yılı kış sezonu için en yüksek ödülü kazandı. Otel, Bulgaristan’daki tüm otellerden en fazla puan topladı (azami 10 puandan 9,4’ü) ve bu yüksek ayrımı elde etme kriterleri şunlardı: otel ürünleri / hizmet, temizlik, yiyecek, personel, oda tesisleri;

2018 y. – Apartotel Lucky Bansko SPA & Relax Global Review Index 94,2%– buda 2018 yılı için Bulgaristanda oteller için en büyük endeksidir bunun anlamı ise otelimizin müşterilerinden yüksek not ve güvendir. Global Review Endeksi, çevrimiçi otel itibarını değerlendirmede tartışmasız dünya lideri olan ReviewPro’nun işletme göstergesidir.

Banskoda neden farklı otel

Lucky Bansko SPA & Relax, uluslararası bir zincirin parçası olmayan, ancak en yüksek kalitede rekabetçi bir ürün yaratan kaliteli bir Bulgar otelinin mükemmel bir örneğidir.

Oteli ayırt eden:

  • Otel sahibinin para, enerji ve enerji tasarrufu sağlamadığı ciddi bir yatırım programı ile her yıl güncellenen, güncellenen ve zenginleştirilen güzel ve bakımlı otel tabanı. Güncel dünya trendlerini takip eden ve konuklara maksimum konfor sağlayan bir spa merkezi, restoranlar, aqua kompleksi, çocuk odaları, kayak dolapı, kral daireleri gibi tamamen yeni olanaklar yaratılıyor.
  • Kalite ve konsept bakımından eşsiz ürünler ve programlar geliştirir ve sunar – LuckyFit, LuckyKids, Ayurveda Klinik Bansko, yoga kursları.
  • “En önemli müşteridir” kavramı bir strateji olarak kabul edilir ve otelde yapılan her şey, tatil, iş toplantısı veya eğitimleri için Lucky Bansko’yu seçen misafirlerin maksimum lüks ve konforu düşüncesine tabidir.

Otelin değer verdikleri

Lucky Bansko’nun ekibi, er ya da geç kalitenin takdir edileceğine ve haksız rekabet yaratan ucuz otellerin kesinlikle zamanlarını geçireceğine inanıyor.

Tesislerin yanı sıra otel, ekibe yatırım yapar.

Eğitimler yapılır, her yıl iş ve davranış standartlarını tazeleyen lider uzmanlar ve psikologlar işe alınır.

Lucky Bansko Bansko Belediyesi’nin tüm kültürel girişimlerini sadece otel için değil, bir bütün olarak hedef için de görüntü için çalışmanın gerekli olduğu bilinciyle desteklemektedir.

Otel yönetimi günümüze bir bakış, aynı zamanda yeni trendlerin bir yansıması.

Otel hızlı ve kaliteden tasarruf sağlayan çözümlerden temettü aramaz, ancak pazarda kalıcı bir varlık oluşturduğuna ve saygılı ve zaman içinde kalacak bir marka olduğuna inandığı için ayrıntıya dikkat eder.