Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Apart otel Lucky Bansko & SPA’da tedavi amaçlı programlar

Apart otel Lucky Bansko’da ki yeni SPA  & Wellness merkezi sadece lüks, elegan ve modern olmakla kalmayıp, aynı zamanda tedavi turizmi çin yeni fırsatlar sunmaktadır.

Alpha Delux -70 kombine küveti ilk defa Bulgaristan’a ithal edilen en yeni nesilden kombine küvettir. Dünyada bu küvetler sadece 20 tanedir. Bu küvette 25 çeşitli program bulunmaktadır ve 4 bölgeye aynı zmanada hidro masaj yapılabiliyor: ayak tabanları, alt ekstremiteler, pelvis ve üst ekstremiteler. Küvet incili, jakuzili küvet veya tangentör olarak kullanılabilir, kromoterapi opsiyonu da bulunmaktadır.

Küvette 122 inci delikleri var/hava balonları/, 38 jakuzi delikleri/su serpmeleri ile masaj/ su altı noktalı masaj yapabilen tangentor bulunmaktadır.
İncili küvet son derece saf, sezgileri sakinleştirir, tüm vücuttan gerginliği alır.

Jakuzili masajda, ayaklardan başlayarak vücutun üst kısmında biten dört alanda su serpmeleri ile hafiflik hissedeceksiniz. Hidromasaj ödemleri azaltır ve sakinleştirici ve ağrı yatıştırıcı etkiye sahiptir.

Tangentör ile masaj son derece etkilidir ve selüliti “dağıtmak” için eklemleri koruyan yöntemdir. Deneyimli terapist tarafından basınç altında vücudun problemli kısımlarına yönlendirilen suyun sıvaklık etkisi birikmiş yağ depolarına derinlemesine etkileyecektir ve selülitin dağıtılması ve cildin güzelleşmesine kemik sistemine yüklenmeden yardımcı olacaktır.

Denemeniz gerekir, yaşantı ve hisler eşsizdir, sağlığa olan olumlu etkisi ise kanıtlanmıştır!

Whirlpool hamam Alfa Deluxe | Lucky Bansko SPA & Relax