Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Apart otel Lucky Bansko kış sezonu için nasıl hazırlanır

Apart otel Lucky Bansko misafirleri için nasıl hazırlanır?

Kış süsü – bu kutlama için son derece önemlidir. Noel ağaçları, kutup ayıları, ışıklı yıldızlar, geyikler ve kızaklar, Noel Baba ve kar ile kaplı ağaçlar çocukluk hatıralarını canlandırır veya küçük afacanlarda bu hatıraları oluşturur;

Konaklama – Misafirlerimizin kendilerini konforlu hissetmelerini istiyorsak oOdaların yenilenmesi zorunludur;

Banyolarda kozmetik ürünleri – misafirlerimiz ne tür kozmetik kullandığı konusunda son derece dikkatlidir ve bundan dolayı biz en iyisini sağlıyoruz. Fransız kozmetiği  L’Occsitan en zorlu misafirlerin bile ihtiyaçlarını  karşılar, Executive apartman dairelerinde ise küvet tozlarının tüm türlerini bulacaksınız.

Yemekler – Lezzet tercihlerinden ve beslenme alışkanlıklarından daha bireysel bir şey yoktur. Lucky Bansko’da, Leonardo İtalyan restoranında ki inanılmaz lezzetli ve orjinal mutfağı ve Le Bistro restoranında sunulan zengin Avrupa mutfağı ile dengeyi sağlamaktayız. Le Bistro’da geleneksel bulgar yemeklerini de deneyebilirisiniz.

SPA merkezi – bu otelin en büyük gururu ve misafirlerin de sevinci olacaktır. Ve bunu haketmiştir, çünkü yeni biyo havuzlar, himalaya tuzu ile relax odası, gerçek kar taneleri ile kar odası, su yatağı, kombine küvet eşsizdir. Herşey için düşünülmüştür.

Ya çocuklar – evet, biz çocuklar için son derece bakım göstermekteyiz ve ücretsiz çocuk bakıcıları, animatörler, escape odaları, elektronik oyunlar, en küçükleri için aksesuarlar, hatta bebek arabaları ve yürüteçler ile sizleri bekliyoruz.

Lucky Bansko'da çocuk alanı   Odaları temizleme | Lucky Bansko & SPA   Le Bistro Lüks restoran