Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Apart otel Lucky Bansko kış sezonu için nasıl hazırlanır Kısım 2

Müzik ve dans
Her akşam Le Bistro restoranında “canlı” müzik var. Restoran büyük ve burada dans edebilirsiniz ve eğlenebilirisiniz, sevdiğiniz ile romantik anlar yaşayabilirisin.
Leonardo restoranında elegan iç tasarımı ve fon müziği vardır.
Noel ve Yılbaşı için kutlama için lezzetli ve zarif akşam yemeği ve sabahlara kadar eğleneceğiniz müzik ve artistik program hazırladık.

Vücudunuz için
Bir kadın için en büyük zevk ve eğlence dış görünümüne bakım göstermesidir. Unutmayalım ki, erkekler de kadınlar kadar dış görünümüne düşkündür. Bundan dolayı derhal SPA&Welness merkezimizi ziyaret edin.

Bakım bir çok türdendir, yüz ve başınızdan başlayıp yorgun ayaklarınıza kadar. İntrasweeticals gibi nanoteknolojileri içeren terapiler anında etki yaratır ve cildiniz parlar ve canlanır.
Bansko’da ilk defa Kyustendil şehrinden çamur uygulamaların tedavisel etkisini deneyebileceksiniz veya çamur yerine Ölü denizden mikroiyonize yosunlar veya tuzları da deneyebilirsiniz.
Sihirli su yatağı deniz hatıralarına sizleri götürerken masajistlerin tecrübeli el hareketleri vücudunuzu modelleyecektir.
Kombine küvet ile hidroterapiler de mükemmeldir. Küvette su akımları su balonları/inciler/ veya yönlendirilmiş su akışı ile vücudunuzu her hücresini masajlacaktır ve su battanyesi gibi vücudunuzu saracaktır. Havuzlarımız yeni nesildendir, modern Biyo, klor içermezler. Ve relax odası ve kar odası, burada vücudunuzun üzerinde eriyen kar taneleri cildinizi okşayacaktır.

Oyunlar
Maceraları ve mantık oyunlarını sevenler için eğlenceler sunuoruz. Bunları çocuklar ve yetişkinler için iki Escape odasında bulacaksınız, burada Mısır’da firavunların çağına veya gelecekte elektronik teknolojileri ve hacker becerilerinin zamanına geçeceksiniz. Eğer elektronik masalarımızı kullanmayı tercih edersiniz aile için oyunlarımız da var. 40’dan fazla oyunlar, “Kızam birader,” Belote” v.s.
Çocuklar artık büyümüşler ise ve kendi kendilerine oynamak istiyorlarsa, onlar için otomatik elektronik cihazlar ile iki ayrı bilgisayar alanı bulunmaktadır. Daha küçükler için – 3 ve 6 yaş arası çocuklar için çeşitli oyuncaklar ve ücretsiz olarak profesyonel bakıcılar sağlanmıştır.

Lucky Bansko'da danslar | Lucky Bansko & SPA