160 cm Kar örtüsü

Menu

Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

Apart hotel Lucky Bansko’da mükemmel daü tatili

Dağ’da tatilin birçok avantajı vardır ve denizden farklı olarak her mevsim için uygundur. Saf hava, kristal sular, çayırlar ve ormanlar, her birinde farklı manzaralar sunar. Dağ’da tatil ve istirahat ruh ve bedene enerji verir.

Dağ tatili | Lucky Bansko

İlkbaharda harika Pirin dağındaki sonsuz yeşil alanlarda ve temiz dağ havasında açan güzel çiçeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yaz aylarında, sıcaklardan ve şehirden dağa, huzur içinde rahatlayabileceğiniz ve günlük stresten uzaklaşabileceğiniz bir kaçış yapabilirsiniz. Sonbahar, eğer bir dağ tatiline çıkacak olursanız, nefesinizi kesecek düşen güzel yaprakların manzarasına şahit olabilirsiniz.

Ve kış mevsimi – tüm kış sporları hayranlarının her yıl dört gözle beklediği en soğuk mevsim. Kayakçılar ve snowboardcular, kış masallarına dalmak için dağa koşarlar.

Eğer onlardan biri değilseniz, sadece yürüyerek ve karla kaplı tepeleri seyrederek huzur bulabilirsiniz, sonra konforlu  bir otele gidip ve bir fincan sıcak cappuccino veya bir bardak şarap ile ısınmabilirsiniz.

Konforlu bir otelden bahsettik, ama aynı zamanda bunu vurgulamalıyız, çünkü bir otel seçimi, mevsiminiz ne olursa olsun,dağ tatilinizin mükemmel ve eksiksiz olması için son derece önemlidir.

Birinci sınıf hizmeti alacağınız beş yıldızlı Lucky Bansko Oteli’ni ve hakettiğiniz özel ilgiyi öneriyoruz, böylece hiçbir şey kaçırmayacaksınız

Otel Bansko’nun girişinden hemen sonra bulunmaktadır, bulunması kolay yerdedir, şehrin merkezinden 450 metre mesafede, Pirin dağı’nın eteklerinde, Glazne nehri’nin yanında’dır.

Biz Bansko’nun kalite ile eşanlamlı olduğunu biliyoruz, ve İngilizce günlük iş gazetesi “Financial Times” tarafından Doğu Avrupa’nın en iyi kayak merkezi olduğunu belirtmek gereksiz değildir. Şehir, yüksek uluslararası itibara sahiptir. Bansko, kayak sezonuna hazırlığında en çok yatırım yapan ve 60 milyon Euro’yu aşan hazırlığında ilk sırada’dır. Tatiliniz için bir hedef olarak seçmenizin diğer sebebi de budur.

Kışın kayak tatili | Lucky Bansko

Ek olarak, 3 yıl üst üste en büyük uluslararası seyahat rehberi olan Trip Advisor, Lucky Bansko apart oteli”mükemmel” olarak değerlendirilmiştir. Bulgaristan Belediyelerinin Portalı, 2014 ve 2015 yıllarında Bansko’daki en iyi otel için Lucky Bansko Oteli’ni, tatil köyündeki diğer 5 yıldızlı otellerle rekabet halinde duyurdu. Bu başarıdan gurur duymaktayız ve tekrar bunu elde etmek için çabalıyoruz.

Otel fotoğrafı | Lucky Bansko

Otelimizin misafirperverliğini keşfedin, doğanın ve sunduğumuz sayısız olanakların tadını çıkarın.

Maksimum lüks ve büyüleyici panoramik dağ manzaraları istiyorsanız, Lucky Bansko oteli şık ve konforlu stüdyo ve dairelerin yanı sıra bir Kral Dairesine sahiptir. Mobilyalar rahat ve dinlenmek ve iyi bir uyku için mükemmeldir. Tüm odalar mini mutfak ile donatılmıştır.

Otelimizi iş ve iş toplantıları için seçtiyseniz, konferans salonlarının kullanılabilirliği özellikle uygundur.

Otelde ihtiyacınız olan her şeye, yani lezzetli ve çeşitli yemekler sunan kaliteli restoranların yanı sıra kış sezonu için bir yaz bahçesi ve bilardo içeren bir lobi barına özen gösterdik.

Ayrıca, Apart hotel Lucky Bansko, vücudunuza ve beyninize tam kapsamlı relax sağlanması için gereken herşeyin bulunduğu SPA merkezi ve havuzları ile sizleri büyüleyecektir.

Küçük çocuklarınız için, çocuk kulübümüz (3 ila 6 yaş arası çocuklar için) sağlanır, burada gülümseyen profesyonellerimiz kış mevsiminde onlara bakarlar ve yaz mevsiminde de eğlence için açık bir oyun alanı sağladık.

Otele çocuk köşesi | Lucky Bansko

Tatilin, yaşına bakılmaksızın ailenin her bir üyesi için tam tatmin edici olduğundan emin oluruz.

Bu nedenle, bir dağda tatilinizin ne tür bir tipte olacağına karar vermek önemlidir – tam bir relax ve stress atma ya da daha dinamik: yürüyüşler, adrenalin ve macera ile.

İlk seçenek olarak, otelimiz tüm gereksinimleri yerine getirmektedir, ancak daha aktif olanları için de otel dışında eğlenceler sağlıyoruz.

Golf oyunları, duyularınızı şımartacağınız şarap turizmi veya bölgede görülecek yerleri gezmek arasında seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca, adrenalin isteğinizi giderebileceğiniz, eğlenebileceğiniz ve harika vakit geçirebileceğiniz extreme sporlar da dahil olmak üzere çeşitli sporlar için dağ turizmi için organize gruplar sunuyoruz. Misafirlerimizin gerçekten memnun kalmasını önemsiyoruz.

Pirin Dağları'nda yürüyün

Hayallerinizdeki otelde kendinize mükemmel bir dağ tatili yapın – Lucky Bansko.