Konaklamanız hakkında bilgi verin

Varış
,
Kalkış
,
Yetişkinler
Yaş 16+
Çocuklar
0-15 yaş

2 gece

2 gece

„2017 yılı için En İyi Dağ Oteli“ Bulgaristan Otel ve Restoranlar Birliğinin Lucky Bansko SPA & Relax için verdiği ödüldür

2017 için en iyi dağ oteli | Lucky Bansko

28.11.2017 tarihinde Bulgaristan Otel ve Restoranlar Birliği, 2017 yılı için otel, restoran ve yönetim alanındaki başarılar için prestijli yıllık ödüllerini sundu.

 

Bir yıl boyunca Aparthotel Lucky Bansko Spa & Relax kazananlar arasında yer aldı ve bu sene “2017 yılı için En İyi Dağ Oteli” ödülüne layık görüldü.

Takdir, otelde son 3 yılda gerçekleştirilen büyük ölçekli yatırım programının layıkıyla tanınması olarak gelmektedir. Yepyeni ve modern bir spa inşa edildi, lobinin komple yeniden tasarımı yapılmış, yeni ayurvedik klinikler, iki hafta önce benzersiz İsviçre mutfağı ve zarif Alp tasarımı ile otelin en yeni restoranı Fondue açılmıştır.

Bu ödülleri kazanma geleneği 1996 yılına dayanıyor ve ödül kazananları, turizm ve girişimciliğin geliştirilmesine gerçekten katkıda bulunan oteller, restoranlar ve belediyeler, bakanlıklar ve şirketlerdir.

Olayın resmi konukları arasında Bulgaristan Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Valeri Simeonov, Turizm Bakan Yardımcısı Irena Georgieva, Sultanka Petrova – Çalışma ve Sosyal Politika Bakan Yardımcısı Dragomir Nikolov – Yordanka İstihdam Ajansı İcra Direktörü Fandakova – Sofya Belediye Başkanı, belediye başkanları ve dernekler, turizm şirketlerinin sahipleri ve yöneticileri ve ticaret şirketleri.

 

Tebrikler tüm ödüllendirdi ve gelecek yıl tekrar orada olmak için!

 

Şanslı Bansko 2017 Ödülü | Lucky Bansko SPA & Relax Şanslı Bansko Heykeli | Lucky Bansko SPA & Relax